REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# gosc1

28.09.2015 14:30

Pani przewodnicząca Anna Majchrzak swoim działaniem tylko potwierdza, ze powinna zostac odwolana

# gosc2

28.09.2015 14:51

Echo Białołęckie jest nieobiektywne bo bierze pieniądze od Jaworskiego i PO:
http://www.ngp.westsidegroup.pl/str/tekst4599.html
Ale niedlugo sie to skonczy

# MISTRZ

28.09.2015 16:56

Oszuści i karierowicze korowaj 27000 w zeznaniu podatkowym jako duchowny?? DESTABILIZACJA PRZED WYBORAMI TEGO CHCE PIS NIE DAJMY SIĘ LUDZIE!!!!!!!
buahaha PADRE MARCIN
CBA JUŻ CZEKA :-D

REKLAMA

# MISTRZ

28.09.2015 17:00

Co ja czytam?? Bezpartyjni zaczynają walczyć o stołki... I teraz pytanie kto kogo oszuka?? Taborecików nie starczy dla wszystkich... Zbiera mi się na wymioty jak patrzę na te szczury co pchają się do władzy.. jeden na drugiego wejdzie żeby tylko wyżej być... Tragedia I ten Basiński najlepszy król wypowiedzi i czytania 3 wyrazów z kartki.. śmiesznie by było jakby to się działo w rembertowie, wawrze itp. Ale to się dzieje w mojej dzielnicy.. wstyd. Taborety najważniejsze!!! ścigać się bezmózgi ale pamiętajcie mieszkańcy was sami wykopią za oszustwa I gołosłowie.. ja czekam na szpital I wiele innych ciekawych rzeczy obiecanych... Szkoda pisać nawet na takich pseudo polityków bezpartyjnych..

# MISTRZ

28.09.2015 17:02

A w moich oczach mocno stracił pis zupełnie jak Kiedyś z sejmu..
dziś z aferzystą korowajem I nie lepszymi populistami z imb I tej nowej formacji co mają za zdanie mamić ludzi.
Kiedyś pis samoobrona I LPR jak to się skończyło wszyscy wiemy...
ja tylko chce żeby te darmozjady wiedziały że Im patrzymy na ręce dodam bardzo chciwe ręce..
Nadal nie wyczytałem ile nas ta zmiana będzie kosztowała???
bo będzie bo nie uwierze że pis który jest w stanie dogadywać się z takimi ludźmi Nie wprowadzi swoich a ci pseudo radni na pewno też ciepłe krzesełka sobie ugrali bo to przecież o to Im chodziło nie o mieszkańców.
Pis chce afery I destabilizacji przed wyborami a "bezpartyjne mądre głowy" posadek cieplutkich za naszą kase!!!
Tragiczne pseudo polityki I to cała historia dotycząca odwołania zarządu wejść na drugiego byle wyżej I byle na górze!!!
POPIERAM bezpartyjne partyjniaki cwaniaki!!!

# wyborca

28.09.2015 17:03

Anna Majchrzak po przez takie działania naraża się potęcjalnie na sprawę sondową, z tytułu niegospodarności finasów, a przede wszystkim utratę wiarygodnosći w dzielnicy, wsód mieszkańców. Jest narzędziem politycznym Jaworskiego i tyle bez włąsnego zdania. Jak będzie nie potrzebna zostanie odstawienia w kont, a zarzuty o niegospodarność zostaną i popsutą opinia na osiedlu. Ryzykowną gre prowadzi nie rozumiem w nimę czego?

REKLAMA

# WARS

28.09.2015 17:04

PANI PRZEWODNICZĄCA JEST OFIARĄ WASZYCH POLITYCZNYCH WALK O TABORETY I TYLE W TEMACIE!

# SAWA

28.09.2015 17:05

O TABORETY WALCZĄ SZCZURY...

# werdenga

28.09.2015 17:06

#WARS napisał(a) 28.09.2015 17:04
PANI PRZEWODNICZĄCA JEST OFIARĄ WASZYCH POLITYCZNYCH WALK O TABORETY I TYLE W TEMACIE!

Po co ona to robi... poco broni czegoś, czego nie da się obronić.

REKLAMA

# Leon

28.09.2015 17:10

TYLKO ŻEBY DO STOŁKA SIĘ DOPCHAĆ WSTYD!!! POZOSTAJE WAM TYLKO WSTYD..........
A Pani przewodnicząca wie co robi, widocznie ma prawo po swojej stronie a nie jak tu piszą ci co chcą się dorwać do krzeseł że to wbrew prawu..
jak takie osoby do władzy się dorwą to pozostaną tylko gruzy...
destabilizacja to cel przed wyborami o to walczy pis z resztą przekręciarzy!

# ZBialoleki

28.09.2015 17:15

Ja czegoś tu nie rozumiem. Jest napisane kto, ile głosów, jaki zarząd. Nie ma słowa - DLACZEGO. Jakie są powody tych ludzi z których niektórzy jak Klimiuk i Gozdek nawet nie mieszkają w Bialolece. Aby odwołać Zarzad trzeba mieć powód. Chyba ze się uprawia polityczna szopkę w nadziei ze lud ciemny wszystko kupi.

# Gosc

28.09.2015 17:21

Jaki jest program nowych kandydatów? Czy przedstawia go nam? Chętnie go poznam.

REKLAMA

# aleBabolll

28.09.2015 17:44

#wyborca napisał(a) 28.09.2015 17:03
Anna Majchrzak po przez takie działania naraża się potęcjalnie na sprawę sondową, z tytułu niegospodarności finasów, a przede wszystkim utratę wiarygodnosći w dzielnicy, wsód mieszkańców. Jest narzędziem politycznym Jaworskiego i tyle bez włąsnego zdania. Jak będzie nie potrzebna zostanie odstawienia w kont, a zarzuty o niegospodarność zostaną i popsutą opinia na osiedlu. Ryzykowną gre prowadzi nie rozumiem w nimę czego?

buahaha SONDOWĄ??
I właśnie o takich ludzi mi chodzi tacy ludzie chcą na krzesło się wdrapać...
WSTYD ROBICIE CAŁEJ DZIELNICY!!!

# Ber

28.09.2015 17:56

#ZBialoleki napisał(a) 28.09.2015 17:15
Klimiuk i Gozdek nawet nie mieszkają w Białołęce.

Klimiuk i Gozdek jak najbardziej mieszkają na Białołęce.

# Sasiad

28.09.2015 18:00

Nie mieszkają.

REKLAMA

# AntyPiS

28.09.2015 18:09

Do Sasiada
Gozdek mieszka na Białołęce bo znam całą rodzinę radnego od lat a co do Klimiuka to na 99% nie mieszka

# Tok

28.09.2015 18:13

#AntyPiS napisał(a) 28.09.2015 18:09
Do Sasiada
Gozdek mieszka na Białołęce bo znam całą rodzinę radnego od lat a co do Klimiuka to na 99% nie mieszka

Klimiuk mieszka na Tarchominie

# VII

28.09.2015 18:24

A czy mieszkał w dniu wyborów?

REKLAMA

# Ber

28.09.2015 18:27

#VII napisał(a) 28.09.2015 18:24
A czy mieszkał w dniu wyborów?
A co to ma za znaczenie?

# VII

28.09.2015 18:46

A ma. Bo jeśli nie mieszkał to jak się znalazł na liście wyborczej

# Ber

28.09.2015 18:49

#VII napisał(a) 28.09.2015 18:46
A ma. Bo jeśli nie mieszkał to jak się znalazł na liście wyborczej

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

REKLAMA

# James

28.09.2015 18:51

Brawo!! Oszuści I Karierowicze to nowa koalicja!!!

# obserwatore

28.09.2015 19:01

POlityczni przegrani z wiadomego obozu pana J. będą przeciągać wszystko ile tylko się da, aż do wyborów do sejmu. Już wiemy że to się nie uda :-)

# Ewka

28.09.2015 19:10

Klimiuk to niby prawnik. Udziela porad mieszkańcom na swoich dyżurach.
A może nowy Zarząd przedstawi nam swój program. A kto tak naprawdę ma wejść w jego skład. Jeśli chodzi o doświadczenie to chyba Basiński i Korowaj.

REKLAMA

# Ralista

28.09.2015 19:11

Raz są lara tłuste raz chude.
Teraz zapowiadają się chude...

# domino

28.09.2015 19:20

Szkoda mi tej niby 14 - stki z Korowajem na czele. To są samorządowe niemoty. Ludzie opamiętajcie się przecież Korowaj i Basiński to żadna nowa jakość. Znamy ich już od lat.

# Urz

28.09.2015 19:23

ciekawa jestem czy teraz w Ratuszu coś się zmieni

# klasykow

28.09.2015 19:30

Na gorsze.

# miras

28.09.2015 20:41

#obserwatore napisał(a) 28.09.2015 19:01
POlityczni przegrani z wiadomego obozu pana J. będą przeciągać wszystko ile tylko się da, aż do wyborów do sejmu. Już wiemy że to się nie uda :-)
O to to

# COwyROBICIE??

28.09.2015 21:51

Pis traci poparcie na białołęce za swoje parcie na taborety.
Mój głos już stracił..
co macie wspólnego z prawem skoro ktoś z waszej partii startuje z listy pis na białołęce a nie jest na niej zameldowany??
Jak możecie dogadywać się z kimś kto w oświadczeniu majątkowym pisze że jest bezrobotnym a zarazem duchownym co zarobił 27000zł??
jak możecie w trosce o taborety dla swoich ludzi dogadywać się z kimś takim?? Psujecie cały obraz jaki tworzy Pani Szydło z Panem Kaczyńskim..
wstyd i jak ja mam iść spokojny do wyborów jak moja partia dogaduje się z kimś takim tylko żeby na stołki powskakiwać??
Straszne bo naprawdę jestem zgorszony zaistniałą sytuacją..

# Tobano

29.09.2015 08:26

#obserwatore napisał(a) 28.09.2015 19:01
POlityczni przegrani z wiadomego obozu pana J. będą przeciągać wszystko ile tylko się da, aż do wyborów do sejmu. Już wiemy że to się nie uda :-)

Anna Majchrzak po przez takie działania totalnie się kompromituje. A myślałem ze jest porządną radną... :(

# Marta W.

29.09.2015 09:24

Podejrzewam że ona doskonale wie kto chce się dorwać do władzy i po co są takie działania przed wyborami więc z tym co myślałeś to się wstrzymaj bo to naprawdę jest walka o stołki ludzie chcący ją odwołać chcą rządzić a oni piszą "sondową" więc pomyśl co będzie z dzielnicą jak ktoś taki będzie dowodził..
Znam Anię z klubu mam który założyła i wiem że jest najbardziej kompetentną osobą w tej całej śmiesznej radzie.
Pozdrawiamy Aniu!
Wszystkie Dziewczyny i dzieciaki trzymamy kciuki!

# Marta W.

29.09.2015 10:15

Dodam jeszcze że na ten klub Ania nie brała ani złotówki od dzielnicy czy miasta robiła to społecznie przez 2 lata! A człowiek zwany Marcinem K.i jego dziwna fundacja wyznaniowa założyli klub dla rodziny i zgadnijcie czy był dotowany z dzielnicy czy miasta?? Więc tak był czy nawet jest jeśli dalej istnieje. I ten człowiek podpisuje się pod wnioskiem o odwołanie Przewodniczącej.. Nie uwierzę że taka osoba jak Ania trzyma się za wszelką cenę posady bo jest typem społecznika. Jeszcze ktoś pisał o zeznaniu podatkowym tego Pana Marcina dodajcie to do siebie i macie obraz osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację..
Przykre jest to że trafia to na taką osobę jak Ania bo powinno być chyba odwrotnie.. to ten pan powinien zmienić środowisko i zostawić naszą dzielnicę.
Jeszcze raz pozdrawiamy Aniu!!! :-*

# Ber

29.09.2015 10:27

#Marta W. napisał(a) 29.09.2015 10:15

Przykre jest to że trafia to na taką osobę jak Ania bo powinno być chyba odwrotnie.. to ten pan powinien zmienić środowisko i zostawić naszą dzielnicę.
Jeszcze raz pozdrawiamy Aniu!!! :-*

W takim razie jak to się stało ze osoba o której piszesz "ten pan powinien zmienić środowisko'' w ogóle został do tego środowiska przyjęty i tak długo w nim był?

# aktywista

29.09.2015 10:32

Przewodnicząca Anna Majchrzak podejmując takie stronnicze decyzje, pokazała, że jest BARDZO złą przewodniczącą. Sama stawia się w narożniku jako marionetka polityczna Jaworskiego, który utracił poparcie. Mieszkańcy jej tego długo nie wybaczą!

# polo

29.09.2015 10:36

#aktywista napisał(a) 29.09.2015 10:32
Przewodnicząca Anna Majchrzak podejmując takie stronnicze decyzje, pokazała, że jest BARDZO złą przewodniczącą. Sama stawia się w narożniku jako marionetka polityczna Jaworskiego, który utracił poparcie. Mieszkańcy jej tego długo nie wybaczą!

Ania straciłą w moich oczach :(

# CBA

29.09.2015 12:55

No tak bo jej przeciwnik Duchowny jest czysty jak łza.. koniec wyciągania publicznych pieniędzy panie Korowaj!!!
pisowi gratuluję koalicjanta..

# neon

29.09.2015 13:17

#Marta W. napisał(a) 29.09.2015 10:15
Dodam jeszcze że na ten klub Ania nie brała ani złotówki od dzielnicy czy miasta robiła to społecznie przez 2 lata! A człowiek zwany Marcinem K.i jego dziwna fundacja wyznaniowa założyli klub dla rodziny i zgadnijcie czy był dotowany z dzielnicy czy miasta?? Więc tak był czy nawet jest jeśli dalej istnieje. I ten człowiek podpisuje się pod wnioskiem o odwołanie Przewodniczącej.. Nie uwierzę że taka osoba jak Ania trzyma się za wszelką cenę posady bo jest typem społecznika. Jeszcze ktoś pisał o zeznaniu podatkowym tego Pana Marcina dodajcie to do siebie i macie obraz osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację..
Przykre jest to że trafia to na taką osobę jak Ania bo powinno być chyba odwrotnie.. to ten pan powinien zmienić środowisko i zostawić naszą dzielnicę.
Jeszcze raz pozdrawiamy Aniu!!! :-*

PANI ANIU JA DZIĘKUJĘ ZA NOCNĄ POMOC LEKARSKĄ. JUŻ WIELOKROTNIE Z NIEJ Z DZIEĆMI JESTEM WDZIĘCZNY!!
NIECH PANI SIĘ NIE DAJE TYM DARMOZJADOM CO CHCĄ SIĘ DO WłADZY DORWAĆ BO IM TYLKO O TABORETY CHODZI.
TRZYMAM KCIUKI ZA PANIĄ!
Prosze się ich nie bać mieszkańcy widzą co się dzieje!
JESTEŚMY Z PANIĄ!!!!

# normalni

29.09.2015 13:51

Do małych, którzy oczerniają Panią Przewodniczącą - choćbyś tysiąc razy mówił kłamstwo nie stanie się prawdą.

# spokojny

29.09.2015 16:49

od początku samorządności Białołęka miała problemy z radnymi.
Polegały one na tym, że radni nie kwapili się do słuchania i realizowania zgłaszanych przez mieszkańców postulatów.
Pomaga im w tym do tej pory upartyjnienie samorządu (ordynacja).
Gdyby wybierano radnych tak jak w I kadencji Gminy w okręgach jednomandatowych to być może do samorządu trafiliby prawdziwi SAMO RZĄDOWCY!!!
Teraz trzeba czekać na ewentualne zmiany i na działania nowych starych radnych.
Zobaczymy, czy 14 gniewnych ludzi potrafi się ze sobą dogadać i tak zorganizować pracę aby rzeczywiście służyć mieszkańcom.

# neon

29.09.2015 17:15

Ci sami co szpital obiecali przed wyborami??
razem z tymi co wyciągają kasę z dzielnicy na dziwne fundacje?? :-)
Gratuluję poczucia humoru :-)

# Nick S.

29.09.2015 17:48

Platforma Obywatelska przez swoją zuchwałość i hołdowanie zasadzie - "prawo jest dla nich, nie dla nas" straci kolejną dzielnicę Warszawy. Ciekawe czy po zmianie Zarządu Dzielnicy Białołęka prokurator będzie miał pełne ręce roboty. Obstawiam, że tak. Chodzą pogłoski, że Burmistrz Jaworski już od dawna łamie prawo podejmując swoje decyzje.

# wars

29.09.2015 18:33

Uwaga nadchodzi OiK!!!
Oszuści
i
Karierowicze!!

# AntyKarierowicz

29.09.2015 19:06

#COwyROBICIE?? napisał(a) 28.09.2015 21:51
Pis traci poparcie na białołęce za swoje parcie na taborety.
Mój głos już stracił..
co macie wspólnego z prawem skoro ktoś z waszej partii startuje z listy pis na białołęce a nie jest na niej zameldowany??
Jak możecie dogadywać się z kimś kto w oświadczeniu majątkowym pisze że jest bezrobotnym a zarazem duchownym co zarobił 27000zł??
jak możecie w trosce o taborety dla swoich ludzi dogadywać się z kimś takim?? Psujecie cały obraz jaki tworzy Pani Szydło z Panem Kaczyńskim..
wstyd i jak ja mam iść spokojny do wyborów jak moja partia dogaduje się z kimś takim tylko żeby na stołki powskakiwać??
Straszne bo naprawdę jestem zgorszony zaistniałą sytuacją..

Ja też byłem za pisem i powiem szczerze że jak patrzę z kim się dogadują to mocno się dziwie..
Dobór koalicjantów jest dla mnie co najmniej dziwny...
przykre to trochę...

# dotex

29.09.2015 23:24

Popieram Panią Majchrzak.
Zgadzam się z Panią w 100%

# ciekawski

30.09.2015 07:47

#Nick S. napisał(a) 29.09.2015 17:48
Platforma Obywatelska przez swoją zuchwałość i hołdowanie zasadzie - "prawo jest dla nich, nie dla nas" straci kolejną dzielnicę Warszawy. Ciekawe czy po zmianie Zarządu Dzielnicy Białołęka prokurator będzie miał pełne ręce roboty. Obstawiam, że tak. Chodzą pogłoski, że Burmistrz Jaworski już od dawna łamie prawo podejmując swoje decyzje.

Jakieś szczegóły?

# zdzisław

30.09.2015 11:14

Majchrzak dobrze robi nie zwołując sesji! Bo przecież ta banda tylko czeka na to aby obalić dotychczasowe władze. A co oni potrafią?! I czy tutaj chodzi o Białołękę? Na pewno nie!!!

# oburzony

30.09.2015 11:18

KOROWAJ, GAJEWSKA, RABICZKO - SPRZEDAWCZYKI. Nigdy by nie stali się radnymi gdyby nie startowali z list PO. To na program i PO głosowała większość a nie na tych małych ludzi. Ludzie bez honoru!

# lutek

30.09.2015 11:20

po olaniu mieszkańców bialoleki(11tys podpisów do kosza za metrem) tam też powinna trafić PO

# Ala z derb

30.09.2015 11:21

PIS-owska hucpa! Brawo Pani Majchrzak! Tak trzymać! Nie oddawać władzy oszołomom i ignorantom!

# walery

30.09.2015 11:23

Lutek! Idź do Korowaja! On ci załatwi metro...dla jerzyków!

# gość

30.09.2015 12:48

i przez trzy lata nie zwoływać sesji i nic nie robić?
Ala obudź się.
#Ala z derb napisał(a) 30.09.2015 11:21
PIS-owska hucpa! Brawo Pani Majchrzak! Tak trzymać! Nie oddawać władzy oszołomom i ignorantom!

# wyborca

30.09.2015 14:51

#oburzony napisał(a) 30.09.2015 11:18
KOROWAJ, GAJEWSKA, RABICZKO - SPRZEDAWCZYKI. Nigdy by nie stali się radnymi gdyby nie startowali z list PO. To na program i PO głosowała większość a nie na tych małych ludzi. Ludzie bez honoru!

Kto pisze te komentarze i na czyje zlecenie?

# s-racz

30.09.2015 15:17

Darmozjady za robotę!!! a nie knujecie tylko jak tu do władzy się dorwać!!!
Do roboty DARMOZJADY!!!
GDZIE TEN SZPITAL IMB I RESZTA NIBY BEZPARTYJNYCH??!!!
Oszuści za robote się weźcie!!!
Niespełniony Pan Oracz chyba wspólnie z Panią przewodniczącą projekt z budżetu partycypacyjnego..
Dziś już Pani Przewodnicząca jest niepotrzebna?!
Dramat partyjniaki byle na drugiego i wdrapać się.. Pewnie pan Oracz już nie potrzebuje wsparcia...
Ludzie bez zasad....
Do ROBOTY!!!!
Już ma wyższy cel wdrapać się na burmistrza!

# s-racz

30.09.2015 15:22

Ile wasze wojenki o stołki będą nas kosztować???
Do roboty a nie knujecie pis i RESZTA naciągaczy!!!

# wyborca

30.09.2015 15:25

Jak wyżej. Kto pisze te coraz bardziej agresywne komentarze i na czyje zlecenie?

# gość

30.09.2015 15:29

agresywne i pełne emocji, aż się kusi stwierdzenie, ze to ktoś z zainteresowanych stron konfliktu...

# s-racz

30.09.2015 15:36

Może oszukany przez was darmozjady!!!

# s-racz

30.09.2015 15:45

Panie psychologu może ty znasz odpowiedź na moje mał

# Ber

30.09.2015 15:46

#s-racz napisał(a) 30.09.2015 15:36
Może oszukany przez was darmozjady!!!

Ile wykrzykników. A żyłka w oku cala?

# os-racz

30.09.2015 16:28

Zobaczymy pajacu jeden z drugim jak za trzy lata będziecie się przede mną płaszczyć jak cioty żeby głos dostać :-D wtedy ja się będę śmiać
Walczcie o krzesła DARMOZJADY!!!

# jajo

30.09.2015 17:54

#COwyROBICIE?? napisał(a) 28.09.2015 21:51
Pis traci poparcie na białołęce za swoje parcie na taborety.
Mój głos już stracił..
co macie wspólnego z prawem skoro ktoś z waszej partii startuje z listy pis na białołęce a nie jest na niej zameldowany??
Jak możecie dogadywać się z kimś kto w oświadczeniu majątkowym pisze że jest bezrobotnym a zarazem duchownym co zarobił 27000zł??
jak możecie w trosce o taborety dla swoich ludzi dogadywać się z kimś takim?? Psujecie cały obraz jaki tworzy Pani Szydło z Panem Kaczyńskim..
wstyd i jak ja mam iść spokojny do wyborów jak moja partia dogaduje się z kimś takim tylko żeby na stołki powskakiwać??
Straszne bo naprawdę jestem zgorszony zaistniałą sytuacją..

racja.

# inny wyborca

30.09.2015 19:37

#aktywista napisał(a) 29.09.2015 10:32
Przewodnicząca Anna Majchrzak podejmując takie stronnicze decyzje, pokazała, że jest BARDZO złą przewodniczącą. Sama stawia się w narożniku jako marionetka polityczna Jaworskiego, który utracił poparcie. Mieszkańcy jej tego długo nie wybaczą!

Bez wycieczek personalnych które tu królują.
Z jakiego powodu te sesje przerwano i po co ten manewr żeby jej nie wznawiać??

# lech

30.09.2015 21:56

Popieram obecny Zarząd Dzielnicy.

# Jan Kamionowski

01.10.2015 08:12

Tez popieram obecny Zarząd Dzielnicy. Mieszkam na Zielonej.

# gość

01.10.2015 08:55

przerwano sesję, bo o 16.00 startowało inne spotkanie w sali, w której trwała sesja - p. Jaworski prezentował kwestię edukacji przez ponad 3 godziny, omawiając poszczególne szkoły z osobna, ale w sumie mówiąc to samo przy każdej :P tzn. gra na zwłokę :P

# gostek2

01.10.2015 09:49

#gość napisał(a) 01.10.2015 08:55
przerwano sesję, bo o 16.00 startowało inne spotkanie w sali, w której trwała sesja - p. Jaworski prezentował kwestię edukacji przez ponad 3 godziny, omawiając poszczególne szkoły z osobna, ale w sumie mówiąc to samo przy każdej :P tzn. gra na zwłokę :P
Jego cała kadencja to granie na zwłokę...

# gość

01.10.2015 10:32

w przyszłym tygodniu ma nastąpić wznowienie obrad sesji nadzwyczajnej

# Dupovny

01.10.2015 12:03

Zarząd nie dajcie się KARIEROWICZOM
CO KASĘ Z DZIELNICY WYCIĄGAJĄ!
Poszła korowaje!!
27000 zł

# gość

01.10.2015 12:51

skąd Wy to bierzecie?
pooglądajcie trochę sesji- nabierzecie rozeznania.
#Dupovny napisał(a) 01.10.2015 12:03
Zarząd nie dajcie się KARIEROWICZOM
CO KASĘ Z DZIELNICY WYCIĄGAJĄ!
Poszła korowaje!!
27000 zł

# NIEnaPIS

01.10.2015 17:14

#COwyROBICIE?? napisał(a) 28.09.2015 21:51
Pis traci poparcie na białołęce za swoje parcie na taborety.
Mój głos już stracił..
co macie wspólnego z prawem skoro ktoś z waszej partii startuje z listy pis na białołęce a nie jest na niej zameldowany??
Jak możecie dogadywać się z kimś kto w oświadczeniu majątkowym pisze że jest bezrobotnym a zarazem duchownym co zarobił 27000zł??
jak możecie w trosce o taborety dla swoich ludzi dogadywać się z kimś takim?? Psujecie cały obraz jaki tworzy Pani Szydło z Panem Kaczyńskim..
wstyd i jak ja mam iść spokojny do wyborów jak moja partia dogaduje się z kimś takim tylko żeby na stołki powskakiwać??
Straszne bo naprawdę jestem zgorszony zaistniałą sytuacją..

100%prawda
chcecie to będziecie mieli taborety na 3 lata a potem to nawet jednego radnego za takie haniebne zgody...

# anulka

01.10.2015 20:13

Popieram aktualny Zarząd.
Jedynie on jest gwarantem dobrej jakości.

# lech

02.10.2015 07:13

Zgadzam się z przedmowczynia.
Nic dodać nic ująć.

# Prawda

02.10.2015 08:29

Białołęka w ruinie Fb contra Białołęka w Ruinie Fb
No to jak wyglądają Wasze drogi dojazdowe do osiedla, jezdnie, chodniki itd.?
www.facebook.com/bialolekaruinie?fref=ts

# TAKAprawda

02.10.2015 17:32

#Prawda napisał(a) 02.10.2015 08:29
Białołęka w ruinie Fb contra Białołęka w Ruinie Fb
No to jak wyglądają Wasze drogi dojazdowe do osiedla, jezdnie, chodniki itd.?
www.facebook.com/bialolekaruinie?fref=ts

Z CHOINKI SIĘ URWALIŚCIE??
ZOBACZCIE ZDJĘCIA BIAŁOŁĘKI SPRZED 10LAT I PRZESTAŃCIE PIEP... O NIEUDOLNOŚCI WŁADZY BO JUŻ SIĘ BOJĘ JAKA TA "WASZA" BIAŁOŁĘKA BĘDZIE I OBAWIAM SIĘ ŻE BĘDZIE TYLKO GORZEJ!

# romek5

02.10.2015 19:40

Taaak? To gdzie jest metro, gdzie sprawna komunikacja, gdzie szkoły żłobki i przedszkola, gdzie infrastruktura? Jakoś nie słyszałem żeby inne dzielnice typu gdzie też się non stop buduje i gdzie też występuje problem meldunkowy tylko nie mówi się o tym głośno, były na takim katastrofalnym poziomie rozwoju. Czym tu się chwalić? Nawet śmiesznego veturilo mamy najmniej w Warszawie. Spróbuj dojechać nim z Tarchomina na Zieloną. Kolejna sprawa, w żadnej dzielnicy nie ma takiego podziału gdzie jedna część prezentuje jaki taki poziom a druga leży odłogiem. Ratusz traktuje ZB jako gorsze dziecko i to jest fakt. Dalej, przyzwolenie na traktowanie całej Białołęki jako gorszego dziecka Warszawy. Sprawa metra to tylko jeden przykład. Czy zaproponowano w ogóle coś w zamian? Nie, zrobiono z ludzi idiotów a ratusz tylko się ładnie uśmiechnął, powiedział kilka słów pod publiczkę i na tym koniec. To trwa przez lata i nikt nas jako dzielnicy i mieszkańców już nie szanuje. Ani w warszawskim ratuszu ani nigdzie. Czy ratusz białołęcki zrobił coś żeby walczyć z jej wizerunkiem jako "najgorszej w warszawie"? Nawet głupią kampanię pokazującą atuty Białołęki. No pewnie, po co? Osiedla i tak będą budować, to najważniejsze bo jest kasa, a może przy okazji się uda że deweloper jakąś drogę zbuduje. Albo i nie. Mnie szczerze nie obchodzi kto w tym ratuszu będzie zasiadał pod kątem personalnym byle umiał podnieść Białołękę z kolan na których się znalazła za sprawą dotychczasowych rządzących. Nie tylko w tej kadencji. I nieważna jest partia czy nie partia, liczy się EFEKT. Żeby wreszcie ta dzielnica zaczęła się normalnie rozwijać a nie sztucznie puchnąć. Jest problem meldunkowy? Nie tylko u nas, to trzeba go rozwiązać, znowu nieudolność ratusza. Jeżeli nie umie sam to niech wychodzi to wyżej, niech się skrzykną tez władze innych dzielnic które mają z tym problem. Wiadomo że każdego się nie przekona ale jeżeli zrobią jakiś sensowny program który da ludziom konkretną korzyść za meldunek to gwarantuje że zaraz o wiele więcej osób się zechce zameldować. Bo to że ludzie tego nie robią to jest też wina rządzących i ratusza, że ludzie nie są zupełnie przywiązani do dzielnicy, nie zależy im na niej bo widzą że i tak nie mają na nic wpływu. Więc tak sobie wegetują z dnia na dzień, a dzielnica razem z nimi. Tędy droga?

# warsowski

02.10.2015 20:19

ale przecież ten MELDUNEK to jest tylko wymówka.
Na Białołęce ludzie się meldują, bo kupują mieszkania na kredyty, mają dzieci. Z meldunkiem jest dużo łatwiej, a czasima bez meldunku nie ma szans. Nie meldują się ci co wynajmują, studenci, hipstery z Mokotowa, Powiśla, Ursynowa.
Druga sprawa. Czy miasto nie ma możliwości sprawdzenia, ile osób mieszka?
Kuźwa. Liczba wydanych pozwoleń na budowę (policzone co do 1 lokalu) i oddanych inwestycji razy przelicznik (2,3? 2,5?). Niech się pomylą o 3%. Taka dokładność wystarczy.
Podpisane umowy z MPWiK?
Zgłoszeni mieszkańcy na podstawie ustawy śmieciowej?
Zgłoszeni wyborcy w Obwodowzych Komisji Wyborczych?
Na przykład referendum.
W Warszawie 1.338.000 uprawnionych do głosowania
Na Białołęce 77.000
Skoro jest 77.000 wyborców, a GUS podaje, że jest 24% ludzi w wieku przedprodukcyjnym. To co to oznacza? A jak dodam, że przeciętna Białołęcka rodzina ma współczynnik dzietności ok. 2,0 (Warszawa 1,4) to co to oznacza?
Mało danych?
Miasto wie, albo może się szybko dowiedzieć, ile tu mieszka osób. Jaworski i jego banda wolą udawać, że nie wiedzą. Korowaj i reszta wcale nie jest lepszy.
Banda oszołomów i oszustów.

# Terefere

03.10.2015 12:49

Ale co tym udowadniasz że w jednym roku powinno powstać 10 przedszkoli 10 żłobków 10 szkół podstawowych 10 gimnazjów??
To każdy wie tylko po co tak piep..yć jak wiadomo że nie ma kasy na to wszystko??
Co przyjdzie pis i ta szarańcza i dadzą??
Skąd?? Z nieba poleci złoto?? Po co takie przedwyborcze papki puszczacie...??
Do pracy dla mieszkańców niech się wezmą a nie im ciepłe posadki w głowach..

# romek5

03.10.2015 15:09

A kto mówi o jednym roku? Niech by nawet co roku ruszała budowa jednej, dwóch placówek. Nie byłoby teraz problemu że na gwałt tyle jest potrzebnych. Niestety, nadszedł czas rozliczeń a obecna władza nie ma nic do pokazania. Więc czas na zmiany. I mnie nie obchodzi czy to będzie popis czy pispo czy w ogóle ktoś inny, byle zaczęto coś realizować. Bo jest ch*j d*upa i kamieni kupa panowie rządzący. I straszenie pisem tego nie zmieni. Nikogo poza wami nie obchodzą te żałosne gierki polityczne. Ludzi obchodzą natomiast efekty więc jeżeli kolejna ekipa się nie sprawdzi to też zostanie wywieziona na taczkach. Z długo już robiono z ludzi kretynów zasłaniając się bajkami o meldunkach albo innych bzdurach. Teraz tylko konkretne działania mogą kogokolwiek przekonać

# Ber

03.10.2015 15:58

#TAKAprawda napisał(a) 02.10.2015 17:32

Z CHOINKI SIĘ URWALIŚCIE??
ZOBACZCIE ZDJĘCIA BIAŁOŁĘKI SPRZED 10LAT I PRZESTAŃCIE PIEP... O NIEUDOLNOŚCI WŁADZY BO JUŻ SIĘ BOJĘ JAKA TA "WASZA" BIAŁOŁĘKA BĘDZIE I OBAWIAM SIĘ ŻE BĘDZIE TYLKO GORZEJ!

Nie patrz na zdjęcia. Przejedz się na Białołękę wschodnią i zobacz jak tu wygląda. A wszystko to w imię zrównoważonego rozwoju dzielnicy, oczywiście.

# Tok

03.10.2015 16:34

#TAKAprawda...g..no prawda. Zielona Białołęka to najbardziej zapomniana cześć Białołęki przez władze lokalne. Burmistrz, Jaworski chwali się tylko Tarchominem i Nowodworami gdzie jest piękna infrastruktura bo już była nim usiadł na stołku. Dla wschodniej części nie zrobił nic !

# Gość

05.10.2015 15:48

Wymogi formalne spełnione. Nie można odrzucić wniosku.

# Marlenka

05.10.2015 16:42

Tylko najpierw trzeba zamknąć poprzednią sesję nadzwyczajną z 22.09.............

# Ewka

06.10.2015 08:03

Moze zamiast marudzić po prostu niech ci lokalni patrioci zaczną z burmistrz em rozmawiać? co jak co ale problemy Zielonej Białołęki zna bardzo dobrze i potrafi je skutecznie rozwiązywać. Widzę go czasami biegającego wzdłuż kanałku lub między ulicami Kobiałka Białołęcka, Ostródzka. Chyba jakieś spotkanie jest z Zarządem dziś na Zdziarskiej

# kocham piotra j

06.10.2015 08:30

PIOTR JAWORSKI BLISKO LUDZI BRAWO

# lech

06.10.2015 08:48

A ja się przejdę na to spotkanie na Zdziarskiej.

# gość

06.10.2015 08:53

i prawidłowo

# Ber

06.10.2015 09:34

#lech napisał(a) 06.10.2015 08:48
A ja się przejdę na to spotkanie na Zdziarskiej.

Ja również.

# Ber

06.10.2015 09:42

#Ewka napisał(a) 06.10.2015 08:03
(...) lokalni patrioci zaczną z burmistrz em rozmawiać? co jak co ale problemy Zielonej Białołęki zna bardzo dobrze i potrafi je skutecznie rozwiązywać.

W takim razie dlaczego burmistrz nie rozwiązuje problemów Zielonej Białołęki skoro tak doskonale je zna i skutecznie potrafi rozwiązać ? Możesz odpowiedzieć?

# gosc

06.10.2015 12:20

Coś wiadomo o sesji? W necie brak transmisji.

# gosc

06.10.2015 12:24

no właśnie, czemu nie ma transmisji?

# Marlenka

06.10.2015 12:25

Której sesji ? Czy nikt nie potrafi zrozumiec ze zgodnie z prawem najpierw musi skończyć sie najpierw poprzednia sesja żeby zaczac kolejna ?

# gosc

06.10.2015 12:27

zajrzyj na stronę dzielnicy to Marlenko zrozumiesz

# gosc

06.10.2015 12:28

"XII" tej która została zwołana na dzisiaj na 12.00 wg. strony UD. A może hakerzy ją zwołali?

# Marlenka

06.10.2015 12:40

Gość na wniosku o sesji jest napisane ze mimo zwolania sesji na wniosek kilkorga radnych nie może sie dzisiejsza sesja odbyć bo poprzednia sie nie skonczyla

# ja8123

06.10.2015 12:55

#MISTRZ napisał(a) 28.09.2015 17:02
A w moich oczach mocno stracił pis zupełnie jak Kiedyś z sejmu..
dziś z aferzystą korowajem I nie lepszymi populistami z imb I tej nowej formacji co mają za zdanie mamić ludzi.
Kiedyś pis samoobrona I LPR jak to się skończyło wszyscy wiemy...
ja tylko chce żeby te darmozjady wiedziały że Im patrzymy na ręce dodam bardzo chciwe ręce..
Nadal nie wyczytałem ile nas ta zmiana będzie kosztowała???
bo będzie bo nie uwierze że pis który jest w stanie dogadywać się z takimi ludźmi Nie wprowadzi swoich a ci pseudo radni na pewno też ciepłe krzesełka sobie ugrali bo to przecież o to Im chodziło nie o mieszkańców.
Pis chce afery I destabilizacji przed wyborami a "bezpartyjne mądre głowy" posadek cieplutkich za naszą kase!!!
Tragiczne pseudo polityki I to cała historia dotycząca odwołania zarządu wejść na drugiego byle wyżej I byle na górze!!!
POPIERAM bezpartyjne partyjniaki cwaniaki!!!

PIS właśnie strzelił sobie w stopę w moich oczach.

# gosc

06.10.2015 13:00

Masz rację.
Pismo podpisane przez p. Majchrzak, ze nie może zakończyć przed dzisiejszym terminem.
PO celowo gra na zwłokę, nie zwołam sesji to mnie nie odwołają - coraz bardziej mam ich dość. i co teraz? taka gra przez trzy lata?
Dorośnijcie!!!
#Marlenka napisał(a) 06.10.2015 12:40
Gość na wniosku o sesji jest napisane ze mimo zwolania sesji na wniosek kilkorga radnych nie może sie dzisiejsza sesja odbyć bo poprzednia sie nie skonczyla

# gość

06.10.2015 13:01

można jakąś skargę na działania przewodniczącej napisać? cos takiego jest wiążące?

# gość

06.10.2015 13:16

Sesja, kolejna, która się nie odbyła.
[link=http://www.bialoleka.waw.pl/ sesja-14-xii_sesja_rady_dzielnicy_ bialoleka_m_st.html[/link]

# Ber

06.10.2015 13:25

Dzisiejsza sesja właśnie trwa. Takie info zamieściła IMB na Fb.

# Ber

06.10.2015 13:28

Ale chyba radni PO nie przyszli...

# gość

06.10.2015 13:34

Piaskownica w tym ratuszu - inaczej tego nie da się nazwać.
Radni PO nie przyszli zasłaniając się faktem ze poprzednia sesja nie została zakończona. MASAKRA!!!

# Ber

06.10.2015 13:46

Info ze strony Fb IMB
WAŻNE: Przewodnicząca Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Anna Majchrzak została odwołana. 14 radnych było za odwołaniem, nikt się nie wstrzymał ani nie był przeciw.

# wyborca

06.10.2015 13:52

Jaworski, teraz Ty jesteś najsłabszym ogniwem :-))))

# na wesoło

06.10.2015 14:22

No to się narobiło.
teraz HGW nie uzna tej sesji.
14-tka wybierze nowy zarząd i HGW też go nie uzna.
sprawa trafi wyżej a w dzielnicy będzie b....l (bajzej) bo tam gdzie indziej to panuje ład, skład i porządek.
14-ka będzie się odwoływać i tak do us.... nego końca tej kadencji z komisarzem na czele!!!
a może by tak zorganizować jeszcze referendum nad odwołaniem każdego radnego z osobna ??
to dopiero byłyby jajca!!!

# inny wyborca

06.10.2015 14:35

Baju baju. Ta "przedłużona" sesja też miała trwać nie wiadomo i ile. I co? I koniec tematu, po przewodniczącej. Także pakuj mandżur panie burmistrz i wstydu oszczędź. Straszenie już nikogo nie przekonuje

# Ber

06.10.2015 14:43

http://www.politykawarszawska.pl/a/1616

# eloelo

06.10.2015 15:27

#Dupovny napisał(a) 01.10.2015 12:03
Zarząd nie dajcie się KARIEROWICZOM
CO KASĘ Z DZIELNICY WYCIĄGAJĄ!
Poszła korowaje!!
27000 zł

buahahaha

# eloelo

06.10.2015 15:30

#COwyROBICIE?? napisał(a) 28.09.2015 21:51
Pis traci poparcie na białołęce za swoje parcie na taborety.
Mój głos już stracił..
co macie wspólnego z prawem skoro ktoś z waszej partii startuje z listy pis na białołęce a nie jest na niej zameldowany??
Jak możecie dogadywać się z kimś kto w oświadczeniu majątkowym pisze że jest bezrobotnym a zarazem duchownym co zarobił 27000zł??
jak możecie w trosce o taborety dla swoich ludzi dogadywać się z kimś takim?? Psujecie cały obraz jaki tworzy Pani Szydło z Panem Kaczyńskim..
wstyd i jak ja mam iść spokojny do wyborów jak moja partia dogaduje się z kimś takim tylko żeby na stołki powskakiwać??
Straszne bo naprawdę jestem zgorszony zaistniałą sytuacją..

TRAGEDIA KARIEROWICZE I POPULISCI Z PISU I RESZTA SZCZURÓW UCIEKINIERÓW
CO DLA SWOICH KRZESEŁ DOPROWADZĄ DO ZASTOJU NA BIAŁOŁĘCE.........

# eloelo

06.10.2015 15:31

DESTABILIZUJECIE WSZYSTKO PANIE DUCHOWNY JAKIEJ PAN JEST WIARY?? BO Z TAKIM PODEJSCIEM TO CHYBA JEDYNIE MUZUŁMANIN....

# eloelo

06.10.2015 15:35

TYLE ŻE MUZUŁMANIN NIE MIAŁBY TYCH 27000ZŁ WPISANYCH W OŚWIADCZENIU BO ROBI TO ZA DARMO.... CBA NIECH PANA PRZEŚWIETLI BĘDĄ JAJCA :-D

# wyborca

06.10.2015 16:39

Na razie pora przeswietlic (jeszcze) rzadzaca ekipe. Skoro nawet posuwaja sie do tego zeby grozic mieszkancom brakiem inwestycji. Skandal i kpina z ludzi

# Lewandów

06.10.2015 21:56

PO znane jest ze straszenia :P
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy