REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

"Zadaj pytanie Burmistrzowi"

# ewcia

16.12.2008 12:13

Na jednej ze stron Białołęckiego Urzędy można za pomocą e-maila zadać pytanie naszemu Burmistrzowi.Czy ktoś orientuje się czy te pytania faktycznie docierają do Burmistrza i czy to on na nie odpowiada?? I czy w ogóle odpowiada.Ja wysłałam pytanie w połowie listopada i nie dostałam odpowiedzi do dnia dzisiejszego,a w regulaminie jest napisane że odpowiada w ciągu 30 dni.

# urzędas

16.12.2008 19:12

te pytania docierają nie do burmistrza tylko do Bernardetty (rzeczniczki) a Ona ma problemy ze zrozumieniem, więc się nie dziw.

# lol

16.12.2008 21:43

urzędas masz złe przecieki

REKLAMA

# dddell

16.12.2008 22:16

Rzecznika to jeden z mądrzejszych urzędasów.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

16.12.2008 22:32

DEAR SER,
I'M SORRY FOR MY ENGLISH.
I AM AN FORIGEN (... tiekst nierazbarczywyj) FROM
COMMUNISTISCHE KANTRY. I WANT TO MET (SECRETLY) WITH U.S. ARMY OFFICER (Lt.Colonel, Colonel) 17 or 18,19.(... tiekst nierazbarczywyj) IN AMSTERDAM or 21,22 IN OSTENDA. I HAVE NO MANY TIME. I AM WITH MY CAMRADE END THEY KANT KNOW.
IN AMSTERDAM I TELEPHONING TO U.S. AMBASY (MILITARY ATACHE)
P.V.
P.S THAT OFFICER MUST SPEAK RUSSIAN OR POLISH
Tekst z fotokopii zamieszczonej na stronie PAP. Pisownia, w tym wielkosc liter oryginalne. Miejsca nieczytelne oznaczono... ha, ha, ha... wyobrazcie sobie, ze cyrylica, ze to cyrylica, ok ?
I co ? To chyci.... co? W koncu to moze byc interes zycia?! Chalupa na Starowce z tego... murowana, jakie tam sa ceny kazdy wie, prawda !? Takie spotkanie swietnie pomaga rowniez na klopoty rodzinne, w tym te, ktore pojawiaja sie przy wychowaniu dorastajacych chlopcow. A po znojnym zyciu, pochowaja, a jakze na ekskluzywnym cmentarzu, elegancko, wsrod znacznych i za darmo ! Za dar-mo !
Nic nie trzeba obiecywac, nic nie trzeba budowac, nie trzeba troszczyc sie o most, tramwaj ,czy dach nad glowa dla malych zoltych tragarzy.
Wystraczy byc w porcie. Przed polnoca. Wiec... podejmijze Jack wspolprace !
PS. A gdyby Bernardetta, w ktora wycelowana jest lunetta, miala problemy ze zrozumieniem, to w Aveciarzu robi Panna (Matka, Slicznotto pisza to Slowa z pełnym Szacunkiem! ) gramotna w Pidgin English. I przelozy na nasze... he, he, he... podanie mundurowego.

# Blady

17.12.2008 09:59

Ja zadałem pytanie 1,5 roku temu, bez odpowiedzi - tu jest Białołęka!

REKLAMA

# AK-owiec

17.12.2008 15:05

Matka
Nie rznij polygloty!!!
Bo nie odrobiles lekcii chistori i nie napysales kim byli bracia Anoda i Katoda.

# spolecznik

17.12.2008 16:28

Głupie to forum. Ani ludzi nie szanujecie, ani siebie. Spadam stąd.

# hey

17.12.2008 19:18

spoko Bernardetta analizuje, czy twoje pytanie nie jest prowokacja wobec jedynie slusznej opcji.
a do dddell... - jeśli jest tak, jak piszesz to ubliżasz pozostałym urzędnikom bialoleckiego ratusza

REKLAMA

# ewcia

17.12.2008 21:58

To niech Bernadetta chociaż odpisze że odpowiedzi od Burmistrza nie bedzie bo to za trudne pytanie dla niego :)

# fan beci

18.12.2008 00:56

prawdopodobnie becia dopiero rozgrywa działanie poczty elektronicznej. cierpliwosci trochę.

# eden

18.12.2008 16:54

Skoro kobita budzi, aż tyle emocji to musiała komuś nieźle nagrabić albo kogoś razi że olej ma w głowie.
Kobita może kandydować w kolejnych wyborach. Wygraną ma w kieszeni !

REKLAMA

# pytek

20.12.2008 11:52

ponoć nie ma głupich pytań, ale jakie pytanie taka odpowiedź.
A że trwa to czasami długo, widać coś jeszcze nie gra tak jak powinno.

# sylwia

21.12.2008 15:14

A ja uważam,że bez odpowiedzi pozostają pytania zbyt kłopotliwe. Na tematy które budzą wiele kontrowersji Burmistrz nie chce sie wypowiadac.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA