REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# noo

03.04.2014 12:02

Po co szanowna redakcja porusza ten temat? Jak inwestor chciał wybudować dojście od części zachodniej to działkowcy się nie zgodzili, bo "nie". I tyle w tym temacie.

# ever

03.04.2014 13:59

Budowę połaczenia w kierunku ul. Radzymińskiej zablokawali działkowcy. Dlatego połączenia nie ma. Lepiej by stacja służyła wystkim, co robić.

# sbj

03.04.2014 17:52

a ja jestem ciekaw z jakiej wsi na końcu świata jet rzekomy pan Rafał????????????

REKLAMA

# aaaa

04.04.2014 13:37

nie wiem skąd jest pan Rafał, ale ja się przeprowadziłem do Wilna z Górnego Mokotowa. Jeśli byłbym złośliwy to mógłbym powiedzieć, że cała Praga to jednak wielka wieś. Ech, ręce opadają jak się takie wpisy czyta jak powyższy. Skąd u Warszawiaków bierze się ta cała śmieszna bufonada?

# Darek

04.04.2014 14:25

to nie warsawicy piszą komentarze tylko dzieci neostrady, warszawiacy siedzą w pracy i nie mają czasu na pisanie komentarzy co innego dzieci neo.
Swoja drogą Tusk już dawno obiecywał reformę związków działkowych ale jak widać jest to kolejna obietnica bez pokrycia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break