REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Dupny Development

22.03.2013 12:57

pan Janusz I. zanim coś powie to może niech się zapozna z rzeczywistą sytuacja ul. Wiernej (CZYTAJ: developoer chce grubo wy....mać lokatorów).
A może panu I. developer płaci za oczernianie urzedu dzielnicy?
A tak wogole Panie I. to burmistrz Zawistowski odchodzi z całkiem inego powodu. Najłatwiej jest zwalić wszystko na urzędników. A z samowolką i bandytyzmem developerów najwyższa pora skończyć.

# hbb

24.03.2013 21:34

Artykuł wprowadza błąd. Elsnerów nie zostanie odcięty od stacji kolejowej, bo to od jego strony będzie dojście i dojazd. To działkowicze z Zacisza nie chcieli przejścia bo to by spowodowało kasację ich działeczek.

# autor

25.03.2013 09:29

@Dupny Development
Widać, żeś mieszkaniec Zacisze. Jad aż uszami wycieka. Bandytyzm dewelopera, rzeczywiście. Przystanek za własne pieniądze zbudował do nowych mieszkańców Warszawy. Gdyby miasto miało go budować to i 20 lat by trzeba było czekać, a najprawdopodobniej nie zbudowano by go nigdy.
Nie rozumiem o co żal do dewelopera w tym artykule. Może pan Janusz I. przypomniałby wszystkim, że deweloper chciał wybudować dojazd do stacji z drugiej strony, tylko grupa mieszkańców Zacisza oprotestowała ten pomysł, kierując się własną wygodą i niepojętym egoizmem. O mały włos nie doprowadziliby do zatrzymania budowy przystanku. Szczęśliwie nic takiego się nie zdarzyło.
Jeśli chodzi o ulicę Wierną. To również nie rozumiem tych lamentów. Ulica już obecnie jest budowana, tylko nie zostanie dociągnięta aż do Swojskiej, z uwagi an to, że przeciągają się procedury w urzędach. Póki co zostanie więc wybudowany fragment do ulicy Zamkowej, co dla mieszkańców Osiedla Wilno zdecydowanie wystarcza i im dalsza część ulicy nie jest póki co potrzebna. Raczej przydałaby się osobom z pozostałych obszarów Elsnerowa, bo mieliby dobry dojazd do stacji.
Śmieszny jest też zarzut, że stacja miała zostać uruchomiona w marcu, a planuje się jej uruchomienie w czerwcu. Żeby wszystkie inwestycje w naszym kraju miały tylko trzy miesiące opóźnienia, to żyłoby nam się znacznie lepiej.
Cóż jednak wymagać od pana Janusza I.
I popieram hbb. Tytuł artykułu mylnie sugeruje, że nie będzie wyjścia na Elsnerów, a dojścia nie będzie od strony Zacisza.

REKLAMA

# Radny DT

25.03.2013 11:48

ha @autor: ile developer zapłacił ci za oczernianie urzędu dzielnicy?
a tak poza tym to zanim napiszesz artykuł to dobrze by było żebyś zrobił porządny wywiad środowiskowy, poznał relacje i stanowiska wszystkich zainteresowanych a nie tylko robił reklamę developerowi. Wy dziennikarze ciągle zapominacie, że macie być OBIEKTYWNI. Macie przekazywać ludzią rzetelne informacje a nie reklame developera. No i warto aby autor artykułu podpisywał się z imienia i nazwiska. Nie podpisanie się imieniem i nazwiskiem świadczy o tym, że autor zdaje sobie sprawę, że pisze bzdury i w związku z tym nie zamierza się ujawniać.

# autor

25.03.2013 14:21

@Radny DT
Żądasz porządnego wywiadu środowiskowego? To może zacznij od siebie. Przyjmij do swej wiedzy, że "autor" jest tylko nickiem i nie jestem autorem tego kiepskiego tekstu.
Szkoda, że "Radny DT" sam nie podpisuje się z imienia i nazwiska, a oczekuje tego od innych. Kolejny hipokryta w Urzędzie utrzymywany za nasze podatki?
I jeszcze jedno. Żenujące jest oczernianie kogoś o to, że został opłacony przez Dewelopera, bez podawania dowodów. Piękne standardy mamy w tym kraju.
Na koniec. Brak merytorycznej argumentacji z Twej strony odczytuję jako zwykły brak argumentów na odparcie moich słów. Zresztą, wszystko o czym napisałem jest zgodne ze stanem faktycznym.

# ??????????

25.03.2013 15:44

po h...j się podpisujesz autor? taki podpis sugeruje, że:
- albo jesteś autorem artykułu
- albo debilnym dzieckiem z dostępem do internetu
- albo jesteś od dupnego developera

REKLAMA

# autor

25.03.2013 16:14

@?????????
Cóż jeśli Ty jesteś przedstawicielem świata "dorosłych" to wolę pozostać dzieciakiem, niż być wtórnym analfabetą, który podpisuje się znakiem zapytania (czy "X" był już zajęty, czy po prostu nie działa na klawiaturze?).
Aha. Polecam lekturę Słownika Języka Polskiego oraz hasło wulgaryzmu, które nieumiejętnie użyłeś. Tylko mała rada, szukaj pod literą "C", a nie "H" jeśli wiesz co mam na myśli.
Zapoznawanie się z definicją słowa "autor" już sobie odpuść, to ponad Twe siły.

# młody dla zacisza

25.03.2013 23:18

Stacja Zacisze-Wilno powstaje z prywatnych środków i będzie służyło mieszkańcom osiedla Wilno mimo nieuzasadnionym pragnieniom osobom, które tak bardzo negatywnie się o tym projekcie wypowiadają. Szkoda, że nie walczycie tak zajadle o to, by z tej stacji również mieszkańcy Zacisza mogli swobodnie korzystać. Zamiast opisywać głupoty na temat stacji, zastanówcie się nad absurdem działkowca, który mieszka w zupełnie innej dzielnicy a utrudnia życie tym, którzy mieszkają obok stacji na Zaciszu. Przez takie osoby nic w naszej dzielnicy się nie zmienia poza hałdą śmieci wyrzucanych za ogrodzenie ogródków działkowych.

# oficer UB

30.03.2013 13:43

#autor
jedzie od ciebie ewidentnie prowokacją. Nie podałeś w tej niby dyskusji żadnych popartych dowodami argumentów, wywołujesz dziecinne pyskówki. Dlaczego tak bardzo chcesz oczernić burmistrza Zawistowskiego? jesteś pisior czy co? Wiedz, że inni mają prawo mieć inne od twojego zdanie o developerze. Cały ten artykuł to ewidentnie sponsorowane przez developera dzieło. Świadczy o tym przede wszytkim brak podpisu autora, może boi się CBA?

REKLAMA

# autor

30.03.2013 19:26

@oficer Ub
Ty pedzio czy jak, tego swego Zawistowskiego bronisz? Tylko zauważ, że ja nic o nim nie pisałem, więc kompletnie nie mam pojęcie o co Ci biega. Rozumiem jednak, że Ci smutno, że twego kolegę Zawistowskiego usunęli ze stanowiska? Tylko jaki ma to związek z budowana stacją?

# autor

30.03.2013 20:48

Przepraszam wszystkich za mój ostatni komentarz. Posunąłem się za daleko w swoich wypowiedziach czym wywołałem pyskówkę Jeszcze raz Przepraszam wszystkich czytelników Echa. Z mojej strony to wszystko. Nie będę się wdawał w dalsze pyskówki.

# autor

01.04.2013 19:51

@autor
Przepraszaj za siebie, a nie podszywasz się pod mój nick. A pyskówek nie wywołałem ja tylko Tobie podobni: oficerUB, ?????? czy RadnyDT.
Nie przepraszam.

REKLAMA

# NIESTETY

04.05.2013 09:40

Nie jest to żadne Zacisze, tylko efekt utrzymywania bałaganu w nazwach (Elsnerów nie jest na Elsnerowie wg MSI!!!). Czemu nikt na to nie reaguje, prócz niektórych: grochowniepragapd.blox.pl: Czy stacja kolejowa w środku Elsnerowa-bedzie się nazywać Elsnerów?

 jaro65

06.05.2013 12:05

Nie no ja jestem pod http://www.forumbiznes.com/pomysl-na-biznes-oprawa-wesela-t77.html wrażeniem, myślałem że ten przystanek tu tylko takie gadanie Dewelopera a tu proszę NIESPODZIANKA.

# darek

07.05.2013 00:52

http://tradepolonica.pl/
zarabiaj na spreadzie jak domy maklerskie lub kantory,aby odbierac sygnaly wystarczy posiadac wlaoczony komputer.sygnaly mozna przetestowac na rachunku demo bez ryzyka.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy