REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


22.03.2013 12:57 #Dupny Development
pan Janusz I. zanim coś powie to może niech się zapozna z rzeczywistą sytuacja ul. Wiernej (CZYTAJ: developoer chce grubo wy....mać lokatorów).
A może panu I. developer płaci za oczernianie urzedu dzielnicy?
A tak wogole Panie I. to burmistrz Zawistowski odchodzi z całkiem inego powodu. Najłatwiej jest zwalić wszystko na urzędników. A z samowolką i bandytyzmem developerów najwyższa pora skończyć.
24.03.2013 21:34 #hbb
Artykuł wprowadza błąd. Elsnerów nie zostanie odcięty od stacji kolejowej, bo to od jego strony będzie dojście i dojazd. To działkowicze z Zacisza nie chcieli przejścia bo to by spowodowało kasację ich działeczek.
25.03.2013 09:29 #autor
@Dupny Development

Widać, żeś mieszkaniec Zacisze. Jad aż uszami wycieka. Bandytyzm dewelopera, rzeczywiście. Przystanek za własne pieniądze zbudował do nowych mieszkańców Warszawy. Gdyby miasto miało go budować to i 20 lat by trzeba było czekać, a najprawdopodobniej nie zbudowano by go nigdy.

Nie rozumiem o co żal do dewelopera w tym artykule. Może pan Janusz I. przypomniałby wszystkim, że deweloper chciał wybudować dojazd do stacji z drugiej strony, tylko grupa mieszkańców Zacisza oprotestowała ten pomysł, kierując się własną wygodą i niepojętym egoizmem. O mały włos nie doprowadziliby do zatrzymania budowy przystanku. Szczęśliwie nic takiego się nie zdarzyło.

Jeśli chodzi o ulicę Wierną. To również nie rozumiem tych lamentów. Ulica już obecnie jest budowana, tylko nie zostanie dociągnięta aż do Swojskiej, z uwagi an to, że przeciągają się procedury w urzędach. Póki co zostanie więc wybudowany fragment do ulicy Zamkowej, co dla mieszkańców Osiedla Wilno zdecydowanie wystarcza i im dalsza część ulicy nie jest póki co potrzebna. Raczej przydałaby się osobom z pozostałych obszarów Elsnerowa, bo mieliby dobry dojazd do stacji.

Śmieszny jest też zarzut, że stacja miała zostać uruchomiona w marcu, a planuje się jej uruchomienie w czerwcu. Żeby wszystkie inwestycje w naszym kraju miały tylko trzy miesiące opóźnienia, to żyłoby nam się znacznie lepiej.

Cóż jednak wymagać od pana Janusza I.

I popieram hbb. Tytuł artykułu mylnie sugeruje, że nie będzie wyjścia na Elsnerów, a dojścia nie będzie od strony Zacisza.
25.03.2013 11:48 #Radny DT
ha @autor: ile developer zapłacił ci za oczernianie urzędu dzielnicy?
a tak poza tym to zanim napiszesz artykuł to dobrze by było żebyś zrobił porządny wywiad środowiskowy, poznał relacje i stanowiska wszystkich zainteresowanych a nie tylko robił reklamę developerowi. Wy dziennikarze ciągle zapominacie, że macie być OBIEKTYWNI. Macie przekazywać ludzią rzetelne informacje a nie reklame developera. No i warto aby autor artykułu podpisywał się z imienia i nazwiska. Nie podpisanie się imieniem i nazwiskiem świadczy o tym, że autor zdaje sobie sprawę, że pisze bzdury i w związku z tym nie zamierza się ujawniać.
25.03.2013 14:21 #autor
@Radny DT

Żądasz porządnego wywiadu środowiskowego? To może zacznij od siebie. Przyjmij do swej wiedzy, że "autor" jest tylko nickiem i nie jestem autorem tego kiepskiego tekstu.

Szkoda, że "Radny DT" sam nie podpisuje się z imienia i nazwiska, a oczekuje tego od innych. Kolejny hipokryta w Urzędzie utrzymywany za nasze podatki?

I jeszcze jedno. Żenujące jest oczernianie kogoś o to, że został opłacony przez Dewelopera, bez podawania dowodów. Piękne standardy mamy w tym kraju.

Na koniec. Brak merytorycznej argumentacji z Twej strony odczytuję jako zwykły brak argumentów na odparcie moich słów. Zresztą, wszystko o czym napisałem jest zgodne ze stanem faktycznym.
REKLAMA
25.03.2013 15:44 #??????????
po h...j się podpisujesz autor? taki podpis sugeruje, że:
- albo jesteś autorem artykułu
- albo debilnym dzieckiem z dostępem do internetu
- albo jesteś od dupnego developera
25.03.2013 16:14 #autor
@?????????

Cóż jeśli Ty jesteś przedstawicielem świata "dorosłych" to wolę pozostać dzieciakiem, niż być wtórnym analfabetą, który podpisuje się znakiem zapytania (czy "X" był już zajęty, czy po prostu nie działa na klawiaturze?).

Aha. Polecam lekturę Słownika Języka Polskiego oraz hasło wulgaryzmu, które nieumiejętnie użyłeś. Tylko mała rada, szukaj pod literą "C", a nie "H" jeśli wiesz co mam na myśli.

Zapoznawanie się z definicją słowa "autor" już sobie odpuść, to ponad Twe siły.
25.03.2013 23:18 #młody dla zacisza
Stacja Zacisze-Wilno powstaje z prywatnych środków i będzie służyło mieszkańcom osiedla Wilno mimo nieuzasadnionym pragnieniom osobom, które tak bardzo negatywnie się o tym projekcie wypowiadają. Szkoda, że nie walczycie tak zajadle o to, by z tej stacji również mieszkańcy Zacisza mogli swobodnie korzystać. Zamiast opisywać głupoty na temat stacji, zastanówcie się nad absurdem działkowca, który mieszka w zupełnie innej dzielnicy a utrudnia życie tym, którzy mieszkają obok stacji na Zaciszu. Przez takie osoby nic w naszej dzielnicy się nie zmienia poza hałdą śmieci wyrzucanych za ogrodzenie ogródków działkowych.
30.03.2013 13:43 #oficer UB
#autor
jedzie od ciebie ewidentnie prowokacją. Nie podałeś w tej niby dyskusji żadnych popartych dowodami argumentów, wywołujesz dziecinne pyskówki. Dlaczego tak bardzo chcesz oczernić burmistrza Zawistowskiego? jesteś pisior czy co? Wiedz, że inni mają prawo mieć inne od twojego zdanie o developerze. Cały ten artykuł to ewidentnie sponsorowane przez developera dzieło. Świadczy o tym przede wszytkim brak podpisu autora, może boi się CBA?
30.03.2013 19:26 #autor
@oficer Ub

Ty pedzio czy jak, tego swego Zawistowskiego bronisz? Tylko zauważ, że ja nic o nim nie pisałem, więc kompletnie nie mam pojęcie o co Ci biega. Rozumiem jednak, że Ci smutno, że twego kolegę Zawistowskiego usunęli ze stanowiska? Tylko jaki ma to związek z budowana stacją?
30.03.2013 20:48 #autor
Przepraszam wszystkich za mój ostatni komentarz. Posunąłem się za daleko w swoich wypowiedziach czym wywołałem pyskówkę Jeszcze raz Przepraszam wszystkich czytelników Echa. Z mojej strony to wszystko. Nie będę się wdawał w dalsze pyskówki.
01.04.2013 19:51 #autor
@autor

Przepraszaj za siebie, a nie podszywasz się pod mój nick. A pyskówek nie wywołałem ja tylko Tobie podobni: oficerUB, ?????? czy RadnyDT.
Nie przepraszam.
04.05.2013 09:40 #NIESTETY
Nie jest to żadne Zacisze, tylko efekt utrzymywania bałaganu w nazwach (Elsnerów nie jest na Elsnerowie wg MSI!!!). Czemu nikt na to nie reaguje, prócz niektórych: grochowniepragapd.blox.pl: Czy stacja kolejowa w środku Elsnerowa-bedzie się nazywać Elsnerów?
06.05.2013 12:05 jaro65
Nie no ja jestem pod miłym wrażeniem, myślałem że ten przystanek tu tylko takie gadanie Dewelopera a tu proszę NIESPODZIANKA.
07.05.2013 00:52 #darek
http://tradepolonica.pl/
zarabiaj na spreadzie jak domy maklerskie lub kantory,aby odbierac sygnaly wystarczy posiadac wlaoczony komputer.sygnaly mozna przetestowac na rachunku demo bez ryzyka.
REKLAMA

 1340/1586 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Witam, poszukujemy mieszkania. 2-3 pokoje, Marysin Wawerski lub okolice. Cena za wynajem w raz z czynszem 2600-2700. Koniecznie przyjazne zwierzakom. Małżeństwo i para narzeczonych - rodzina. Bez nałogów, pracujący, po 30 więc już się wyszaleliśmy. Miło by bylo gdyby w kuchni była kuchenka gazowa lub możliwy jej montaż we własnym zakresie. Proszę o kontakt 737175666 Janusz 737179552 Katarzyna

Usługi transportowe
 Wywóz gruzu na terenie Warszawy. W ofercie kontenery od 1 do 36m3. Kontenery KP5 i KP7 na gruz. Odbiór worków Big-Bag. Usługa ekspresowa, możliwość odbioru odpadów od 270 zł już na drugi dzień od zamówienia. Obsługiwane rejony: - Warszawa, Pęcice, Nowa Wieś, Michałowice, Lesznowola, Komorów, Babice Stare, Piastów, Reguły, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Magdalenka, Łomianki, Józefosław, Zaborów, Strzeniówka, Podkowa Leśna, Marki, Borzęcin, Brwinów, Nadarzyn, Mysiadło, Milanówek, Izabelin, Konstancin Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Ząbki, Leszno koło Błonia, Żabiniec, Mszczonów, Legionowo, Janki, Jaktorów Zamawianie kontenerów online: https://www.ecoexpress24.pl/

Dam pracę
 PRACOWNICY BUDOWLANI Firma budowlana zatrudni od zaraz pracowników ogólnobudowlanych murarzy,dekarzy do budowy domów na terenie Warszawy( Wawer, Józefów ). Kontakt tel: 792277232

Usługi motoryzacyjne
 Regeneracja turbin Mielec woj. podkarpackie. Firma MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki to także wysyłka turbosprężarki. Wysyłamy turbo kurierem do klientów z Warszawy również. Przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie, regenerujemy też zmienną geometrię i turbo z modułami elektronicznymi. Ewentualnie przy okazji po drodze zapraszamy do nas ul. Polna 3b, 39-300 Mielec Kontakt: +48 609 141 806


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA