REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

zabrałam się za sklep w necie i klapa

 Mantyna

02.02.2016 19:25

hej, mam sklep internetowy w którym kompletnie mi nie idzie i nie potrafię powiedzieć dlaczego. jakoś nie mogę się w tym odnaleźć i postanowiłam się jednak nie poddawać. chcę się trochę dokształcić w tej dziedzinie. może jakieś nauki, szkoła albo kursy? Zdaję sobie sprawę, że są to koszty ale lepiej mi zapłacić za to chyba niż pozbawić się źródła dochodu.

# pusztmalww22

05.02.2016 01:05

wiem że pod koniec lutego jakieś kursy są w mariocie, o co dokładnie chodzi to nie wiem ale na pewno współpartnerem akcji jest firma w której zaopatruję się w kilka usług do mojego sklepu internetowego - eSprzedaż.com - wejdź na ich stronkę powinny być poza ofertą też jakieś informacje bo mają i dział z artykułami itd :)

# marta d

05.02.2016 10:48

Duzo rzeczy zwiazanych z sama strona intwrnetowa ma wplyw, mozesz podac linka do tego sklepu?

REKLAMA

# rumba!

05.02.2016 13:24

No waśnie, łatwiej byłoby ocenić co może być nie tak.
A w sumie każde ułatwienie może być na tak, wlazłam na tą eSprzedaz i powiem że chyba lepiej pokombinować z ich oprogramowaniem za free niż wydawać na kurs ze dwa, trzy tysie...

# dixit

02.03.2016 12:01

To wszystko zależy od tego jaki sklep, jaka działalność i co idzie nie tak. Znajomy też miał taki sklep z odżywkami i w ogóle mu nie szło. Zamknął biznes, zrobił kurs fitness http://http://www.totalfit-center.eu/ i jest mega zadowolony. Czasem nie ma sensu ciągnąć czegoś, co nie ma przyszłości...

 pal

02.03.2016 15:58

reklamowałaś ten sklep w jakiś sposób?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe