REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

zabrałam się za sklep w necie i klapa

 Mantyna

02.02.2016 19:25

hej, mam sklep internetowy w którym kompletnie mi nie idzie i nie potrafię powiedzieć dlaczego. jakoś nie mogę się w tym odnaleźć i postanowiłam się jednak nie poddawać. chcę się trochę dokształcić w tej dziedzinie. może jakieś nauki, szkoła albo kursy? Zdaję sobie sprawę, że są to koszty ale lepiej mi zapłacić za to chyba niż pozbawić się źródła dochodu.

# pusztmalww22

05.02.2016 01:05

wiem że pod koniec lutego jakieś kursy są w mariocie, o co dokładnie chodzi to nie wiem ale na pewno współpartnerem akcji jest firma w której zaopatruję się w kilka usług do mojego sklepu internetowego - eSprzedaż.com - wejdź na ich stronkę powinny być poza ofertą też jakieś informacje bo mają i dział z artykułami itd :)

# marta d

05.02.2016 10:48

Duzo rzeczy zwiazanych z sama strona intwrnetowa ma wplyw, mozesz podac linka do tego sklepu?

REKLAMA

# rumba!

05.02.2016 13:24

No waśnie, łatwiej byłoby ocenić co może być nie tak.
A w sumie każde ułatwienie może być na tak, wlazłam na tą eSprzedaz i powiem że chyba lepiej pokombinować z ich oprogramowaniem za free niż wydawać na kurs ze dwa, trzy tysie...

# dixit

02.03.2016 12:01

To wszystko zależy od tego jaki sklep, jaka działalność i co idzie nie tak. Znajomy też miał taki sklep z odżywkami i w ogóle mu nie szło. Zamknął biznes, zrobił kurs fitness http://http://www.totalfit-center.eu/ i jest mega zadowolony. Czasem nie ma sensu ciągnąć czegoś, co nie ma przyszłości...

 pal

02.03.2016 15:58

reklamowałaś ten sklep w jakiś sposób?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy