REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# corona

24.07.2020 09:17

Nie noszą bo zdaja sobie sprawę, że to kompletnie bez sensu...

# Jaaa

24.07.2020 10:13

Nie, to nie jest bez sensu.
Tak twierdzi większość epidemiologów.

# Visard

24.07.2020 10:51

Kontrolować i wlepiać mandaty jak nie maja maseczek. Takie są obowiązujące przepisy. Jeśli ktoś ma w nosie bezpieczeństwo innych to nie płaci mandaty i tyle w temacie.

REKLAMA

# lolita33

24.07.2020 11:21

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak ,, nie nosze maseczki bo mam astmę ,, sama jestem astmatykiem ale chodzę w maseczce ze względu na bezpieczeństwo i wkurza mnie takie wykręcanie się tą choroba ( dla osób mało świadomych astma to choroba , która wynika w większości przypadków przez uczulenie na dany alergen wiec noszenie maseczki po części chroni przed atakiem astmy , plus astma w większości przypadków jest zaleczona i takie osoby , które twierdzą , ze nie mogą nosić maseczek są dla mnie nie douczeni i po prostu unikają odpowiedzialności ;)

# Debile w maskach

24.07.2020 11:25

Teraz maski a później, homomonto wam założą

# dbam o zdrowie nie noszę

24.07.2020 11:42

w zakładach pod Włocławkiem w Brześciu Kujawskim 150 osób straciło przytomność pracując w maskach i jakoś nikt tego nie rozgłasza... a szkoda

REKLAMA

# Adrian222

24.07.2020 12:46

Ludzie się po prostu obudzili. Na początku był strach i nie było wiadomo jak groźny jest ten wirus. Teraz jak już to wiemy, coraz mniej ludzi będzie się stosowało do ograniczeń

# qwerty

24.07.2020 12:53

#lolita33 napisał(a) 24.07.2020 11:21
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak ,, nie nosze maseczki bo mam astmę ,, sama jestem astmatykiem ale chodzę w maseczce ze względu na bezpieczeństwo i wkurza mnie takie wykręcanie się tą choroba ( dla osób mało świadomych astma to choroba , która wynika w większości przypadków przez uczulenie na dany alergen wiec noszenie maseczki po części chroni przed atakiem astmy , plus astma w większości przypadków jest zaleczona i takie osoby , które twierdzą , ze nie mogą nosić maseczek są dla mnie nie douczeni i po prostu unikają odpowiedzialności ;)
Cóż, a ja mam problemy z krążeniem i nosić nie zamierzam. Po 5 minutach mam objawy niedotlenienia i zawroty głowy. Chcesz nosić, nawet jeśli nie musisz-Twoja sprawa, ale nie pouczaj innych.

# Lucek

24.07.2020 14:29

#Visard napisał(a) 24.07.2020 10:51
Kontrolować i wlepiać mandaty jak nie maja maseczek. Takie są obowiązujące przepisy. Jeśli ktoś ma w nosie bezpieczeństwo innych to nie płaci mandaty i tyle w temacie.
. To jest rozporządzenie nie przepisy czytanie ze zrozumieniem się kłania

REKLAMA

# Wera

24.07.2020 16:03

Maskę można nosić max. 20 min, póżniej to wylęgarnia bakteri, proszenie się o grzybicę płuc

# Waldek

24.07.2020 16:07

Wirus korona unosi się na wysokości powyżej 1 m, dlatego wszyscy musimy chodzić na czworakach.
Macie w głowach telewizory, a nie zdrowy rozsądek.

# Nikola

24.07.2020 20:02

Codziennie obserwuję święte krowy ktore nic nie muszą .Nikt nie nosi masek dla przyjemnosci .Jest to wzajemna odpowiedzialność za najslabszych .P podróżują z nami osoby po przebytych chorobach onkologicznych starsi i oslabieni.Na mojej trasie wsiadaja Ukraińcy bez masek a na zwrócona uwagę zostalam obkaslana. Mam dosyć.To nie Ukraina a to ze czegos nie widac nie oznacza ze tego niema.Popieram kontrolę i kary jak za brak biletu .Pieniadze z mandatów proponuję przeznaczyc na podwyżki dla kierowców.

REKLAMA

# robert pigne

24.07.2020 22:11

1. jest przepis który mówi: na ulicy możesz bez maski chodzić w autobusie i metrze w masce.
zwolnienie z obowiązku noszenia maski z powodu astmy itp to bzdura bo astmatyk nie odczuje róznicy przez 30min jazdy. nie pracujecie fizycznie w kopalni 8h w masce aby zemdleć!
2. przepisy: co za róznica że rozporządzenie a nie ustawa w konstytucji? jak macie rozporządzenie o zakazie skakania prze bramki w metrze to mandaty są legalne. a tu nagle domortośli prawnicy wymyślają że nie?
3. brak maski to ŚWIADOME narażenie życia i zdrowia innych ludzi. macie to wpisane od dawien dawna w KK. (żadne "nielegalne" rozporządzenie) tylko władza boi się was zmusić definitywnie bo wie że wszyscy mają covida w nosie.

# pANbUk

25.07.2020 07:06

Do autora tego ,,cudownego artykułu....
ASTMA - Nie jest przeciwwskazaniem do noszenia maski medycznej czy przeciwpyłowej, wręcz odwrotnie, bo grubo przed pandemią Astmatykom zalecało się noszenie masek w aglomeracjach miejskich .
Tyle prawdy w tym wszystkim.
Osobiscie cieszę się, że jest tylu oszołomów gotowych się zarazić i zarażać dalej, selekcja naturalna a za 5 lat nadmiar peacy, nadmiar mieszkań, mało emerytów na utrzymaniu i zeeo korków.

# Kcin

25.07.2020 08:54

Każdy sam decyduje czy będzie jechał zbior-komem, czy nie. Jak się decydujesz być pasażerem to skasuj bilet (lub upewnij się że miesięczny nie wygasł) i dostosuj się do regulaminu obowiązującego pasażerów, a nie obrażaj się, że Ci ktoś zwrócił uwagę. Ktoś inny ma prawo chronić swoje zdrowie takimi metodami jakie są dostępne. Nie Twoja sprawa czy WHO myliło się rekomendując maseczki, czy się nie myliło, ani czy noszenie maseczek może nakazywać ustawa, czy rozporządzenie. Zamiast utyskiwać na atmosferę - sam coś zrób dla jej poprawy i jak Cię proszą o zasłanianie nosa i ust, to noś prawidłowo czystą maseczkę, albo "przyłbicę".

REKLAMA

# andrej

25.07.2020 08:56

Witam, mam astmę i nie prawda jest że maseczka nie przeszkadza, po 30 minutach mam katar i problemy z oddychaniem. Jestem kierownikiem pociągu i pracodawcę nie obchodzi że mam astmę. Pracujemy do 12 godzin , więc nie jest to parę minut. Noszę więc w pracy przyłbice . Pasażerowie maja gdzieś przepisy , niestety nam nakazano zwracać uwagę. Wyciąga siew stosunku do nas konsekwencje służbowe, patroli policji czy sanepidu , zero. Pełno donosicieli rodem z PRL-u robi nam zdjęcia i donosi pracodawcy , że ktoś w pociągu nie miał maseczki. Paranoja,debilizm. Mam już dość tej sytuacji i jedynym skutkiem tego wirusa , będzie to że coraz częściej myślę o zwolnieniu się z pracy.

# I.O

25.07.2020 09:59

Szanowni Państwo
Czytając wasze wypowiedzi i nie tylko napiszę tak maseczka tak chroni przed wirusem jak stringi du..e przed mrozem większość albo nawet całe społeczeństwo dało sobie wyprać mózgi teraz proszę odpowiedzieć sobie na pytania
1.Czy ktoś kiedy kolwiek widział Pana ministra Szumowskiego w maseczce na twarzy i dlaczego jej nie nosi
2.Czy ktoś może pamięta jak Pan minister mówił na początku pandemi że maseczka przed wirusem nie chroni
3.Cy ktoś zastanawiał się jle razy maseczkę chirurdzy wymieniają na sali operacyjnej podczas operacji trwającej np.8 godzin
4.Czy ktoś z was piszących na tym forum i nietylko zastanawiał się co może powodować długotrwałe noszenie maseczki dla zdrowia.
5.Dlaczego w komunikacji miejskiej zaklejono ciepłe guziki i przystanki na żądanie sa jako stałe i co to wspulnego ma z wirusem.
6. Dlaczego wyłączono przyciski przy przejściach dla pieszych.
Jeśli odpowiecie na te pytania to dojdziecie do wniosku że jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ale także odwrucenie uwagi społeczeństwa od ważnych spraw.Przecież słuchając radia oglądając telewizję i słysząć że chińscy naukowcy odkryli że w spermie męskiej wykryto czynnik który powoiduje koronawirusa lub mówi jakiś głupio mądry uczony gamoń że tam gdzie występuje duży smog np.Warszawa,Katowice tam występuje koronawirus to można się domyślić że to jest ściema a nie wirus my całe życie żyjemy z wirusami .także proszę państwa proszę słuchać i patrzeć realnie na świat.
P.S Przypomnę że wlatach 1918-20 panowała grypa hiszpanka i ludzie też nosili maseczki a potem był kryzys światowy .

# matys

25.07.2020 10:34

Koronaświrusa nie ma to była grypa sezonowa , temperatura 30° ,a ja w nieklimatyzowanym pojeździe komunikacji Miejskiej i z kierowcą nawalonym towarem mam zakładać kaganiec , jak tam tmperatura dochodzi do 50-60° ,chore...niechaj w rządzie zaczna stosowac maseczki i odległość , a nie im wolno a, a my z innej gliny ulepieni bo my ZWYKLI obywatele bez imunitetu?
NIE NOSZE MASECZEK BO RZĄD SIE TEŻ DO TEGO NIESTOSUJE!

REKLAMA

# Ło jeżu...

25.07.2020 12:04

Wirusa nie ma, maseczki to spisek Kaczyńskiego, który chce ludziom kagańce założyć, ziemia jest płaska, Gates chce mieć kontrolę nad Polakami, a szczepionki powodują autyzm, a według co niektórych Downa. Zlitujcie się.

# normalnyeiritj

25.07.2020 16:15

Mozgi wyprane przez mainstreamowe media. Nie ma zadnego wirusa dajcie sobie spokoj z ta ściemą dla ubogich rozumem. Wiecej ludzi sie w ten weekend w polsce utopilo niz zmarlo na tego waszego groznego wirusa to zalosne...
Moze zakażecue teraz kąpieli i zasypiecie rzeki i jeziora. Ja raczej polecam troche samodzielnego myslenia o swiecie i checi decydowania o swoim zyciu zamiast sluchania ksiedza i bandytow w garniturach w tv.

# Em.Ka

25.07.2020 19:05

#normalnyeiritj napisał(a) 25.07.2020 16:15
Mozgi wyprane przez mainstreamowe media. Nie ma zadnego wirusa dajcie sobie spokoj z ta ściemą dla ubogich rozumem.

Ponad 16 mln osób ma potwierdzone zakażenie, a 645 tysięcy zmarło. Jak na coś czego rzekomo nie ma to spory wynik. Inaczej zaczniesz mówić jak zachoruje co ktoś bliski.

REKLAMA

# Wyl

25.07.2020 23:17

Jestem na silnych lekach psychotropowych, jest mi zawsze słabo, pracuję fizycznie, a do tego mamy lato. Nie, nie noszę maseczki. Ide do sklepu to zakładam na te 5min ale w komunikacji nie mam zamiaru. Ale rozumiem że komuś może to przeszkadzać więc nigdy przy nikim nie siadam tylko stoje jak najdalej od ludzi. Dziękuję za uwagę, dobranoc;)

# Wyłącz TVP

26.07.2020 02:09

Maseczki to żart. Koronawirus to żart. Wstyd żyć na tym świecie z ludźmi którzy wierzą w to wszystko.

# Sylwiab

26.07.2020 05:12

Dzień dobry pewnie że jak jadę do pracy czy jestem w sklepie mam założoną maseczkę nie chcę płacić kary.

REKLAMA

# piterek

26.07.2020 07:07

#Adrian222 napisał(a) 24.07.2020 12:46
Ludzie się po prostu obudzili. Na początku był strach i nie było wiadomo jak groźny jest ten wirus. Teraz jak już to wiemy, coraz mniej ludzi będzie się stosowało do ograniczeń
Czyli wirus dla Ciebie jest niegrozny?Rozumiem ze te setki tysiecy ofiar na swiecie sa wymyslone?No ale jak ktos widzi tylko czubek swojego nosa to moze..

# Gutek

26.07.2020 12:14

Jestem osobą która nosi maseczke. Ale jak kiedyś zapomnę maseczki i ktoś zwróci mi uwagę wytocze mu sprawę w sądzie

# fajnygosc291

26.07.2020 16:26

Ostatnio jechałem SKM do Pruszkowa i Kierownik Wzorowo się zachował zwracając uwagę pasażerom żeby zakładali maski a też słyszałem od innych osób mówili mu że mają Astmę to on im dał riposte to gdzie jest przyłbica aż ludzie bili mu brawo.

# Ortografia - wspólna sprawa

26.07.2020 18:18

#I.O napisał(a) 25.07.2020 09:59
...i co to wspulnego ma z wirusem...
Naprawdę tak to się pisze?

# Inea

26.07.2020 20:25

Drogi astmatyku, jeśli nie możesz nosić maseczki to powinieneś nosić przyłbicę. ...astmą tłumaczysz brak poszanowania innych osób (pasażerów). raz kichniesz i cały autobus zarazony.

# wtpek

26.07.2020 20:47

Nikt astmatykowi nie każe nosić maski. Ma mieć zakrytą buźkę np. przyłbicą a w niej problemu nie ma z oddychaniem.

# Grr

27.07.2020 08:13

Do tych, którzy nie noszą maseczek: wyjdźcie z jaskini i posłuchajcie pierwszych lepszych wiadomości ile jest codziennie nowych wykrytych zakażeń. Trzeba być skrajnie nieodpowiedzialnym albo po prostu bezmózgiem żeby to bagatelizować.

# kejo

27.07.2020 09:15

idiokracja

# maseczkom NIE

27.07.2020 23:28

#lolita33 napisał(a) 24.07.2020 11:21
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak ,, nie nosze maseczki bo mam astmę ,, sama jestem astmatykiem ale chodzę w maseczce ze względu na bezpieczeństwo i wkurza mnie takie wykręcanie się tą choroba ( dla osób mało świadomych astma to choroba , która wynika w większości przypadków przez uczulenie na dany alergen wiec noszenie maseczki po części chroni przed atakiem astmy , plus astma w większości przypadków jest zaleczona i takie osoby , które twierdzą , ze nie mogą nosić maseczek są dla mnie nie douczeni i po prostu unikają odpowiedzialności ;)
HA HA HA HA, to prosze załozyć jeszcze przy obecnych temperaturach korzuch i maske pgaz

# maseczkom NIE

27.07.2020 23:33

#Jaaa napisał(a) 24.07.2020 10:13
Nie, to nie jest bez sensu.
Tak twierdzi większość epidemiologów.
HA HA HA

# maseczkom NIE

27.07.2020 23:36

Sami sobie noście te maseczki, nie nosiłem, nie nosze i nie zamierzam. Zaraz każą nosić futra przy 30 stopniowym upale, a ten naród założy bo tak nakaże najbardziej zidiociały i najgorszy rząd tak każe? POWODZENIA sami se noście

# maseczkom NIE

27.07.2020 23:46

#robert pigne napisał(a) 24.07.2020 22:11
1. jest przepis który mówi: na ulicy możesz bez maski chodzić w autobusie i metrze w masce.
zwolnienie z obowiązku noszenia maski z powodu astmy itp to bzdura bo astmatyk nie odczuje róznicy przez 30min jazdy. nie pracujecie fizycznie w kopalni 8h w masce aby zemdleć!
2. przepisy: co za róznica że rozporządzenie a nie ustawa w konstytucji? jak macie rozporządzenie o zakazie skakania prze bramki w metrze to mandaty są legalne. a tu nagle domortośli prawnicy wymyślają że nie?
3. brak maski to ŚWIADOME narażenie życia i zdrowia innych ludzi. macie to wpisane od dawien dawna w KK. (żadne "nielegalne" rozporządzenie) tylko władza boi się was zmusić definitywnie bo wie że wszyscy mają covida w nosie.
To se noś i nie zawracaj innym siedzenia, moge ci dać swoją chcesz?

# maseczkom NIE

27.07.2020 23:48

#Grr napisał(a) 27.07.2020 08:13
Do tych, którzy nie noszą maseczek: wyjdźcie z jaskini i posłuchajcie pierwszych lepszych wiadomości ile jest codziennie nowych wykrytych zakażeń. Trzeba być skrajnie nieodpowiedzialnym albo po prostu bezmózgiem żeby to bagatelizować.
HA HA HA mózg ci wyprali?

# maseczkom NIE

27.07.2020 23:56

#Adrian222 napisał(a) 24.07.2020 12:46
Ludzie się po prostu obudzili. Na początku był strach i nie było wiadomo jak groźny jest ten wirus. Teraz jak już to wiemy, coraz mniej ludzi będzie się stosowało do ograniczeń
I prawidłowo wreszcie ludzie zaczynają myśleś głową a nie krokiem

# Mehoffera

28.07.2020 14:10

#robert pigne napisał(a) 24.07.2020 22:11
1. jest przepis który mówi: na ulicy możesz bez maski chodzić w autobusie i metrze w masce.
zwolnienie z obowiązku noszenia maski z powodu astmy itp to bzdura bo astmatyk nie odczuje róznicy przez 30min jazdy. nie pracujecie fizycznie w kopalni 8h w masce aby zemdleć!
2. przepisy: co za róznica że rozporządzenie a nie ustawa w konstytucji? jak macie rozporządzenie o zakazie skakania prze bramki w metrze to mandaty są legalne. a tu nagle domortośli prawnicy wymyślają że nie?
3. brak maski to ŚWIADOME narażenie życia i zdrowia innych ludzi. macie to wpisane od dawien dawna w KK. (żadne "nielegalne" rozporządzenie) tylko władza boi się was zmusić definitywnie bo wie że wszyscy mają covida w nosie.

Przepis? Przepisy są w kodeksach a nie rozporządzeniach. Rozporządzenia są czasowe. Wirus w Polsce jest podobno od marca, skoro był i jest taki groźny to dlaczego maseczki nosimy od połowy kwietnia? Dlaczego mamy zasłaniać usta i nos byle czym, skoro byle kichnięcie spod chusteczki rozprasza się na kilometr? Teraz nagle Polacy tacy odpowiedzialni za wszystkich aż śmiać się chce. Weź sie człowieku zastanów, włóż głowę do lodówki i ochłoń.

# Mehoffera

28.07.2020 14:12

#Ło jeżu... napisał(a) 25.07.2020 12:04
Wirusa nie ma, maseczki to spisek Kaczyńskiego, który chce ludziom kagańce założyć, ziemia jest płaska, Gates chce mieć kontrolę nad Polakami, a szczepionki powodują autyzm, a według co niektórych Downa. Zlitujcie się.
Za chwile każą ludziom szczekać i też będą to robić, szkoda, że brat ministra nie handluje cewnikami albo innym super potrzebnym produktem.

# Rafał

30.07.2020 19:14

Większość teraz jest astmatyków, takie mamy schorowane społeczeństwo. Astmatycy nie powinni być zwolnieni z zasłaniania twarzy i ust, bo będąc zarażonymi koronawirusem mogą go dalej przekazywać. Można przysłonić twarz chustą albo założyć przyłbicę. Może są mniej skuteczne od maseczek, ale jest to już jakaś ochrona.

# Psa żer

31.07.2020 18:25

#Nikola napisał(a) 24.07.2020 20:02
Codziennie obserwuję święte krowy ktore nic nie muszą .Nikt nie nosi masek dla przyjemnosci .Jest to wzajemna odpowiedzialność za najslabszych .
ci bez maseczek mają gdzieś odpowiedzialność, ochronę najsłabszych. Im się zawsze wszystko natychmiast należy. Nawet miejsce siedzące taki szybko zajmie, żeby starsza pani nie zdążyła usiąść pierwsza.
Widział ktoś elegancko ubraną, kulturalnie zachowującą się osobę bez maseczki w tramwaju/autobusie/na peronie metra?
#andrej napisał(a) 25.07.2020 08:56
Witam, mam astmę i nie prawda jest że maseczka nie przeszkadza, po 30 minutach mam katar i problemy z oddychaniem. Jestem kierownikiem pociągu i pracodawcę nie obchodzi że mam astmę. Pracujemy do 12 godzin , więc nie jest to parę minut. Noszę więc w pracy przyłbice . Pasażerowie maja gdzieś przepisy (...)
No właśnie takie prostactwo z ludzi wyłazi, ci którym "wszystko wolno" jeżdżą (dosłownie) z nosami na wierzchu i sami źle się z tym czują, że każdy ich poziom kultury osobistej widzi z daleka.
Ci, którzy naprawdę nie mogą nosić maseczek podejmują masę różnych działań: używają "przyłbic", unikają komunikacji zbiorowej (idą pieszo, albo biorą taksówkę), starają się uniknąć godzin największego tłoku w komunikacji.

# 1234oplko4

01.08.2020 13:42

Tak setki tysiecy zachorowan. Na grype sa co roku miliony zachorowan. Posel Braun pokazal pare dni temu dokument z Ministerstwa Zdrowia ze bez chorob towarzyszacych zmarlo na STRASZNY KURDE COVID az UWAGA DWIESCIE OSOB. Wow to przerazajace liczby. Siedzcie dalej w domu i proście bozie i premiera o pomoc bo sami nie dacie rady zyc w tym strasznym swiecie. Wierzcie dalej we wszystkie klmastwa politykiw im w to graj dzieki takim pasywnym leniom i tchorozm jak wy oni moga wprowadzac najbardziej kontrowersyjne przepisy bez zadnego oporu. Ale was to nie obchodzi bo w tvp i tvn o tym nie mowia.

# Rafał

03.08.2020 02:05

#1234oplko4 napisał(a) 01.08.2020 13:42
Tak setki tysiecy zachorowan. Na grype sa co roku miliony zachorowan. Posel Braun pokazal pare dni temu dokument z Ministerstwa Zdrowia ze bez chorob towarzyszacych zmarlo na STRASZNY KURDE COVID az UWAGA DWIESCIE OSOB. Wow to przerazajace liczby. Siedzcie dalej w domu i proście bozie i premiera o pomoc bo sami nie dacie rady zyc w tym strasznym swiecie. Wierzcie dalej we wszystkie klmastwa politykiw im w to graj dzieki takim pasywnym leniom i tchorozm jak wy oni moga wprowadzac najbardziej kontrowersyjne przepisy bez zadnego oporu. Ale was to nie obchodzi bo w tvp i tvn o tym nie mowia.

O 200 za dużo.

# qvertz

08.08.2020 10:13

Na razie to goovno, a nie pandemia. Strach się zacznie, jak przynajmniej w każdym bloku w dużym mieście będzie ktoś chory lub bezobjawowy, ale "prątkujący". Z tego 2% tych chorych będzie w stanie krytycznym, a wśród wszystkich takich zdiagnozowanych osób od około 5% umrze. Czy ktoś widział, żeby można było zakazić się grypą np. podczas wesela w takiej liczbie jak obecnie? Po kilkadziesiąt osób naraz? Moim zdaniem koronawirus dopiero pokaże, na co go stać, ale bardziej w okresie jesiennym, gdy pięknie wymiesza się z innymi infekcjami dróg oddechowych.

# Malami

17.08.2020 13:14

Co za idiota musi myśleć, że wirusa nie ma. Jestem teraz w Wiedniu, wszyscy bez wyjatku zakładają maski w komunikacji i nikt się nie kłóci. Nie ma tu Szumowskiego, ani żadnego polskiego ministra, po prostu ludzie są bardziej rozsądni, a nie tacy domorośli idioci jak w Polsce. Polska to zacofany kraj, na zachodzie nikomu nie trzeba tlumaczyc, że maskę trzeba nosić. Wstyd mi za niektóre komentarze.

 Smith

27.10.2020 16:48

Zresztą noszenie maski wcale nie musi być wielce uciążliwe. wystarczy zakładać profilowane maseczki: https://filiplebelt.com/ i one sprawdzają się naprawdę dobrze.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe