REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Majk

07.05.2020 11:30

Zakazać wszystkiego! :) A gazeta mogłaby pisać o czymś ciekawszym, np. jak deweloper kombinuje z działką przy Malborskiej, które miasto straci, mimo promesy zakupu za 1 zł... No ale to by trzeba trochę pogrzebać, a o patykch w lesie napiAc latwo.

# Marian

07.05.2020 12:47

Niektórym poyebom coronavirus całkiem mózg rozpuścił.
Robiłem jako dziecko i robię jako dorosły z moimi dziećmi szałasy w lesie. I bedę robił.

# Peperepe

07.05.2020 13:33

Widocznie ci rodzice nie dorośli jeszcze i są taką samą smarkaterią jak ich dzieci. Jeżeli tak pragną budowania szałasów to niech kupią sobie kawałek lasu na własność - tam mogą robić co im się podoba.

REKLAMA

# Marekk

07.05.2020 15:47

Kurcze, przecież zupełnie nie chodzi o to, że robienie szałasów z dziećmi jest tfu tfu. W lesie ZAWSZE powinno się po sobie zostawić przestrzeń w takim stanie, jakby nas w lesie wcześniej nie było - szałas rozkładamy, gałęzie rozrzucamy, linki zabieramy, zabieramy ze sobą śmieci. Kropka. Nie ma tu zbytniej filozofii - las to nie park rozrywki, ale przestrzeń względnie dzika i im dłużej taka pozostanie, tym lepiej dla nas wszystkich.

# oj,to_ja

07.05.2020 16:02

Jestem wstrząśniety !
Jak przedmówca: Zakazać, Zakazać wszystkiego !
Tak nie może być !
To okropne!
Ci ludzie będą sądzeni przez zwięrzęta, które zjedli ! (prawie jak Hołownia)

# Adam33

07.05.2020 17:22

Idiotów w Polsce jest wyjątkowy dostatek. Mój sąsiad właśnie wycina dorodne świerki chociaż co roku ma problemy z brakiem wody w domowym ujęciu.

REKLAMA

# Motormaniak

07.05.2020 17:37

Te szałasy są straszne... A ten pozostawiony zapach człowieka odstraszy zwierzęta nie przyzwyczajone do człowieka w tych leśnych ostępach.. Naprawdę? Głupoty z palca wyssane.

# PanKot

08.05.2020 11:19

A tam, leśnicy pieprzą trzy po trzy, jak im wygodnie, zupełnie jak nasz Rząd. W lasku w Kawęczynie/Rembertowie wycięli drzewa a wszystkie gałęzie zostawili w miejscu wycinki. Syf.
Na dodatek istniejące ścieżki rozjeździli ciężkim sprzętem tak, że teraz aż trudno spacerować bo woda długo stoi w tych koleinach.

# Dr Wall

08.05.2020 17:46

#Adam33 napisał(a) 07.05.2020 17:22
Idiotów w Polsce jest wyjątkowy dostatek. Mój sąsiad właśnie wycina dorodne świerki chociaż co roku ma problemy z brakiem wody w domowym ujęciu.
Bo te świerki mu wodę wypijały...

REKLAMA

# Dr Wall

08.05.2020 17:53

#PanKot napisał(a) 08.05.2020 11:19
A tam, leśnicy pieprzą trzy po trzy, jak im wygodnie, zupełnie jak nasz Rząd. W lasku w Kawęczynie/Rembertowie wycięli drzewa a wszystkie gałęzie zostawili w miejscu wycinki. Syf.
Na dodatek istniejące ścieżki rozjeździli ciężkim sprzętem tak, że teraz aż trudno spacerować bo woda długo stoi w tych koleinach.
Bzdura! Leśnicy nie wycinają drzew. Drzewa wycinają prywatne firmy, działające na zlecenie zarządcy lub właściciela lasu. Widocznie leśnicy nie dopilnowali wykonania robót porządkowych po wycince.
Drewno z lasy wywozi się ciężkim sprzętem, bo lekkim sprzętem nie da się wywieźć kilkutonowych pni w trudnym terenie.
Ale gryzipiórki z miasta nie mają pojęcia o gospodarce leśnej.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe