REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

 Andrzej

09.05.2012 19:48, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 09.05.2012 19:51

Szanowni Państwo!
Jestem od dłuższego czasu czytelnikiem Państwa gazety, którą do tej pory doceniałem za rzeczowe angażowanie się w sprawy lokalne.
Jednak z zażenowaniem przeczytałem, artykuł pt. "Poszukiwany pierścionek - rodzinna pamiątka".
Czy naprawdę historia roztrzepanej panny, która będąc w kinie pozostawiła pierścionek w toalecie i teraz ma pretensje niemal do wszystkich, że go dla niej nie szukają, jest warta by poświęcać jej aż tak wielki artykuł i to już na drugiej stronie gazety?
Mojemu sąsiadowi ukradli rower, czy on też może liczyć, że opiszą państwo jego żale, umieszczą zdjęcie roweru i podadzą numer telefonu sąsiada?
Andrzej

# Właścicielka pierścionka

14.05.2012 19:03

Szanowny Panie,
czytam Pana wypowiedź i zastanawiam się skąd w Panu tyle złości ? Gdyby znał Pan historię rodzinną tego pierścionka i rozumiałby Pan jaką pamiątką jest pierścionek zaręczynowy, z pewnością wiedziałby Pan, że jest on większą stratą niż strata roweru. (Choć oczywiście współczuję Wszystkim, którzy coś utracili). Wkrótce pobieramy się z narzeczonym i najpiękniejszym prezentem ślubnym byłoby odzyskanie tego pierścionka.
Jesteśmy tylko ludźmi, każdy z nas popełnia błędy. Może warto postarać się czasem o odrobinę zrozumienia dla innych ?
Pozdrawiam

# Beata

24.07.2012 10:48

Witam. Jestem w takiej samej sytuacji jak pani. Dwa lata temu zostawiłam pierścionek na basenie. Był to pierścionek zaręczynowy bardzo cenny i do tej pory nie mogę przeboleć jego straty. Tak jak pani miałam nagranie z monitoringu bardzo niewyraźne na którym widać młode dziewczyny w wieku gimnazjum. Ulotki i informacje w prasie nic nie dały ale ponieważ nie daje za wygraną to zamierzam jeszcze pochodzić po komisach i jubilerach z zapytaniem czy taki pierścionek nie trafił do wyceny lub sprzedaży. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

REKLAMA

# bemol

28.07.2012 10:45

Pretensje do całego świata z własnej głupoty.Miejsce tego świecidełka to palec a nie blat w toalecie.Tekst typu - "Ktoś musiał wykorzystać okazję i po prostu go zabrał" jest nie poważny.Pewnie ten 'Ktos' 'namierzył' pierścionek na Pani palcu podczas seansu i używając nadprzyrodzonych mocy, zdjął go z palca.Kolejne przegięcie to pretensja o braku możliwości rozwieszenia ulotek.Czy pracownik wiedząc o tym ze może stracic przez to pracę zgodzil by sie?? - nigdy.Miejsce na takie papierki znajduje sie na tablicy ogłoszen ew. blacie.Jak bym miał jakieś info dot. zguby i po przeczytaniu powyzszego artykułu napewno nie przekazał bym informacji, z tego powodu że mogł bym zostac o cos posądzony.Złe podejście do sprawy.Pomimo tego życzę odnalezienia zguby.
Pozdrawiam

# Kaziczka

08.08.2013 12:22

Pierścionek zaręczynowy to ważna sprawa. Zgubienie go to tragedia. Nawet jeśli by to były http://e-blyskkotki.pl/pl/bizuteria_pierscionki, liczy się gest. Szukanie pierścionka jest nieuniknione!

# Wawaludzik

09.08.2013 15:22

Witam,
Jeżeli ktoś z Państwa zgubił pierścionek, obrączkę czy inny ważny drobiazg z metalu szlachetnego, mogę spróbować go odszukać przy pomocy wykrywacza metalu. Oczywistym warunkiem są dogodne warunki - ziemia, trawa, piasek, woda do głębokości 1,7m oraz wskazanie w przybliżeniu miejsca zgubienia. Mam duże doświadczenie w takich sytuacjach i najlepszy sprzęt dedykowany do poszukiwania złota. Za nieudane poszukiwania nie pobieram opłat, w odróżnieniu do konkurencji. Takie warunki mogę zaproponować w związku z dużą skutecznością. Kontakt: wawaludzik@wp.pl. Zapraszam!

REKLAMA

# aneciaslonko

23.09.2015 14:01

Zapraszam do nowej Grupy na FB - Pierścionki Zaręczynowe - kup/sprzedaj
" Z Palca Na Palec - Pierścionki Zaręczynowe"
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA