REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wypożyczalnia wózków widłowych

# Timix11

20.04.2017 16:24

Witam. Potrzebny mi namiar na firmę, która oferuje długoterminowy wynajem wózków widłowych do magazynu wysokiego składowania. Firma najlepiej z okolic Warszawy. Znalazłem oczywiście w sieci kilka firm, ale jestem ciekaw, czy są może jakieś opinie.

# Polan88

06.06.2017 15:38

witam. też się przyłączam do pytania!

# Benjamin

20.06.2017 00:39

W Falentach Nowych jest taka firma Bilift, znajdź ich sobie w sieci. Firma zajmuje się serwisem oraz wypożyczaniem wózków widłowych. Prowadzę sklep ogrodniczy, mam też magazyn (ziemia, nawozy, nasiona itd.). Mam od nich wózek i jestem z jego użytkowania bardzo zadowolony.

REKLAMA

 Gilas

04.07.2017 12:44

Witam polecam ze swojej strony tą wypożyczalnię http://www.elektroprogram.com.pl mają naprawdę ogromny wybór, serwis, części do wózków , także full wybór. Świetna sprawa jak dla mnie.

# bvx

29.10.2018 15:27

Najlepszą ofertę wózków widłowych według mnie ma https://utbpolska.pl. Do tego profesjonalny serwis a wózki to nie żadne chińczyki ;)

 Ambro

23.06.2022 23:17

Tak naprawdę to teraz najlepsze są holowniki elektryczne na przykład mastermover.com/pl Naprawde duży udźwig. Do tego prezcyzyjne, zwrotne, wszędzie się wcisną. Nie warto szukać innych wózków widłowych niz elektryczne.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA