REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

wypalenie zawodowe - może studia?

# tajka29

16.08.2016 17:52

Chyba mam tzw. syndrom wypalenia zawodowego... Studia podyplomowe w innym kierunku i zmiana pracy pomogą? Jak uważacie?

 oewsb

18.08.2016 17:49

Witam! To jaką podejmiesz decyzję to Twoja indywidualna decyzja. Ze swojej strony serdecznie zapraszam na studia podyplomowe do Wyższej Szkoły Bankowej. W naszej ofercie są studia z zakresu nie tylko finansowego, ale i tez nieruchomości, budownictwa, psychologi czy IT oraz wielu innych. Szczegoły znajdziesz na naszej stronie internetowej wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe kosztuje dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# willma

31.08.2016 18:16

Inny kierunek zawsze się przyda albo poszerzenie swojego. Ja studiuję podyplomowo socjoterapię www.wsge.edu.pl/index.php/socjoterapia Skończyłam psychologię, ale chcę jeszcze się dokształcić, bo z pracą nie jest łatwo.

REKLAMA

# willma

31.08.2016 18:16

Inny kierunek zawsze się przyda albo poszerzenie swojego. Ja studiuję podyplomowo socjoterapię na wsge.edu.pl/index.php/socjoterapia Skończyłam psychologię, ale chcę jeszcze się dokształcić, bo z pracą nie jest łatwo.

# renata

25.12.2016 23:18

W takim przypadku, to tylko psychoterapia może pomóc. Z tego co się orientuję, to świetnych specjalistów mają w Klinice Psychomedic. Tutaj http://psychomedic.pl są na nich namiary. Można się do nich zarejestrować online, poprzez stronę przez całą dobę oraz telefonicznie pod nr 22 253 88 88 .

# Kasia9090

25.11.2019 13:10

Ja jak poczułam wypalenie zawodowe to poszłam na studia podyplomowe do Kolegium Jagiellońskiego, 3 semstry, dokształciłam się nagle chęć do pracy wróciła :)

REKLAMA

 markus

25.11.2019 19:21

Nigdy nie jest za późno na studia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA