REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wypadki na Płochocińskiej za światłami

# nancy

17.07.2008 14:32

Witam, jestem mieszkanką Białołęki, tak się składa, ze ul. Płochocińskiej. Czy kiedykolwiek ktoś z Was jechał tam np. do sklepu OGRODY? lub tankował na stacji benzynowej, która znajduje się tuż przy ogrodach? i musiał wyjechać w przeciwnym kierunku - czyli w lewo, a nie w prawo? Wyjazd z tych dwóch najbardziej "aktywnych" posesji jest straszny! Non stop wypadki, straże pożarne rozcinające samochody, karetki... koszmar! Czy nie można tam postawić świateł dostosowanych do ruchu bądź na czujnik? Czy aż tak przyblokują ulicę? Samochody pędzą i nie naprawdę rzadko się zdarza, że jedzie uprzejmy kierowca i puści (Najmniej puszczającymi osobami, są kierowcy z rejestracją WL) trzeba wyjeżdżać "na wyczucie" walnie we mnie - nie walnie... Nie walną - UFF... Może najwyższy czas coś z tym zrobić?
Dokładnie tyczy się wyjazdów z priv posesji.
Pozdrawiam
mieszkanka

# b.b

20.07.2008 07:52

czy chodzi ci o sklep ogrodniczy Hortorus i stację paliw Orient.Rzeczywiście wyjechać tam graniczy z cudem,bez poszerzenia Płochocińskiej będzie jeszcze gorzej.Swiatła w tym miejscu zakorkują ten odcinek całkowicie w godzinach szczytu,a rejestracja WL to nasi sąsiedzi z Legionowa

# nancy

21.07.2008 10:35

Tak dokładnie o te miejsca. Światła faktycznie by zakorkowały ulicę, ale to może jakiś fotoradar? Ostatnio widziałam jak przechodził Pan przez pasy, a nadjeżdżający kierowca ledwo wyhamował, nie mówiąc co dalej działo się za jego samochodem. Coś zrobić z tym trzeba.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024