REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Bdhdjf

01.02.2021 11:03

Myślę że to jest dobre rozumowanie i powinno być rozszerzone na pijanych kierowców. Jak pijesz i jedziesz możesz zabić. I wiesz o tym dobrze zanim wypijesz. Tłumaczenie o braku kontroli po wypiciu nie jest usprawiedliwieniem.

# Darfon

01.02.2021 11:05

#Bdhdjf napisał(a) 01.02.2021 11:03
Myślę że to jest dobre rozumowanie i powinno być rozszerzone na pijanych kierowców. Jak pijesz i jedziesz możesz zabić. I wiesz o tym dobrze zanim wypijesz. Tłumaczenie o braku kontroli po wypiciu nie jest usprawiedliwieniem.

Zarzut zabójstwa jest bardzo ryzykowny. Paradoksalnie może zakończyć się uniewinnieniem sprawcy, jeśli sąd uzna, że tu nie ma zabójstwa, tylko wypadek.

# Zwollnijj

01.02.2021 12:21

Parafrazując - mechanik bandyta pędząc zmodyfikowanym gratem zmodyfikował sobie życie.

REKLAMA

# lideksynubeka

01.02.2021 13:25

Krystian O. w zasadzie realizuje postulaty wściekłych macic od Lempartówny. Powinien był przykleić sobie czerwone hitlerowskie pioruny do swojego BMW i wtedy mógłby liczyć na wsparcie zwolenników aborcji.

# Cricto

01.02.2021 18:06

Ciekaw jestem czy modyfikacje samochodu poprawiające jego działanie, np lepsze hamulce, zawieszenie, będą argumentem przemawiającym na korzyść kierowcy.

# prosiaczek

01.02.2021 19:38

#Cricto napisał(a) 01.02.2021 18:06
Ciekaw jestem czy modyfikacje samochodu poprawiające jego działanie, np lepsze hamulce, zawieszenie, będą argumentem przemawiającym na korzyść kierowcy.

Najpierw trzeba by było ocenić jak wpłynęły na samochód (czy prowadził się lepiej czy gorzej).
Na pewno debil za kierownicą sobie z nimi nie radził

REKLAMA

# Marian

02.02.2021 09:59

Takie przypadki plus jazda po alko powinny być traktowane jak zabójstwa. A tak cała Warszawa zabarykadowana progami bo władza nie potrafi usadzić paru kretynów.

# Kolo

02.02.2021 11:43

15 miesięcy na akt oskarżenia takiej sprawie? To chyba jakieś jaja. Mam rodzinę w USA i tam już dawno byłoby po sprawie sądowej i po apelacji. Toż tu stan faktyczny jest prosty. Z kolei zarzut zabójstwa się nie obroni. Nie zmienia to jednak faktu że sąd przecież z urzędu może i często zmienia kwalifikacje prawną czynu. Tak czy owak bez względu na kwalifikacje to sobie posiedzi. Mam nadzieję że w ciężkich warunkach i ze zdegeneriwanymi pensjonariuszami. Oni będą wiedzieli jakie pieszczoty zastosować

# Damgan

23.03.2021 01:59

Kiedyś poznałem osobiście Krystyna, mój kolega z nim pracował w tym warsztacie o którym wspominał Krystian w sądzie. Jego zdaniem to dusza nie człowiek, a rzadko kiedy miał o kimś takie zdanie. Ja uważam że to Gość honorowy i słowny. A wy zachowujecie się jak psy które szczekają bo nic innego nie mają do roboty. Pełne nienawiści, pewnie jesteście nieskazitelni, bezbłędni. Fakt jechał za szybko ale czy jego auto było bezszelestnie. Nawet Teslę przy tej prędkości słychać z daleka. Prawda jest taka że wina leży po obu stronach. Pieszy na drodze nie powinien mieć żadnych praw. Jadąc autem masz ograniczoną widoczność, potrzeba kilkudziesięciu metrów żeby zatrzymać pojazd nawet z prędkości 50km/h. Kto jeździ ten wie jak bezmyślnie zachowują się piesi na pasach a zwłaszcza matki z biednym Dzieckiem w wózku. Korzystania z przejścia dla pieszych można się uczyć od małych dzieci, one są ostrożne. Bo nie wiedzą jeszcze że mają prawa!

REKLAMA

# Marta33

23.03.2021 13:22

#lideksynubeka napisał(a) 01.02.2021 13:25
Krystian O. w zasadzie realizuje postulaty wściekłych macic od Lempartówny. Powinien był przykleić sobie czerwone hitlerowskie pioruny do swojego BMW i wtedy mógłby liczyć na wsparcie zwolenników aborcji.
Ty jednak jesteś naczelnym dzbanem tego forum. Twoje wpisy sugerują że masz dość nierówno pod kopułą.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy