REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wynajmę mieszkanie Warszawa 2-pokoje - po remoncie

 weronika123

18.12.2016 23:05, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 18.12.2016 23:08

Jak w temacie. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w Warszawie (Mokotów) ul. Gandhiego. Umeblowane i wyposażone w AGD. Świeżo po remoncie. Do mieszkania przynależy duży balkon. Dwa oddzielne pokoje - 50m2. 2100 zł + opłaty. Tel. 694 675 888.
W mieszkaniu TV, internet. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego! Zapraszam.
Zdjęcia i więcej informacji:
http://tablicawynajmu.pl/ogloszenia/do-wynajecia/warszawa/mieszkania

# metkas

03.02.2017 09:31

Moim zdaniem dużo lepiej zainteresować się lokalizacjami pod miastem - dużo lepsze warunki, fajniejsze otoczenie i ogólnie możecie trafić na znacznie lepszy standard. Akacjowa Aleja w Radzyminie wam coś mówi? Z mojego punktu widzenia wszystko to wygląda zdecydowanie korzystniej. Otoczenie, jakość wszystkiego - całość zdecydowanie na plus.

# zebobija

19.06.2017 10:33

Inwestycja w mieszkania jest bardzo opłacalna i na pewno na tym nie stracimy. Ja ze swojej strony mogę polecić sprawdzonego dewelopera Inwestplan Dogodne lokalizacje inwestycji, wysoki standard wykończenia mieszkań. No i mieszkania pod klucz mają

REKLAMA

# zaiska

10.08.2017 18:22

Kilka tygodni temu sama też zastanawiałem się nad kupnem mieszkania. Zdecydowaliśmy z mężem że najlepszą inwestycją będzie Grochów, a to ze względu na ceny mieszkań. Wybraliśmy na Czapelskiej 25. W przyszłości chcemy wynajmować mieszkanie aby samo się spłacało
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe