REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

29.06.2020 20:31 #Christopher
Cieszę się, że na Bemowie mieszkają świadomi Polacy i za to im dziękuję.

W PRL-u był taki dowcip. Jedzie facet autobusem i powtarza że władza jest do #upy. Podchodzi do niego dwóch tajniaków prosząc, żeby z nimi poszedł. Panowie, ja mówiłem o rządzie angielskim. Dobra dobra, już my dobrze wiemy, który rząd jest do #upy.
Teraz jak ktoś pyta na kogo głosować mówię, sam decyduj byle nie na tego ch.ja.
I nikt się nie dopytuje kto jest tym ch...m z 11 kandydatów.
29.06.2020 21:52 #pik
przynajmniej za Bemowo nie wstyd
29.06.2020 22:23 #Rysiek
Wstyd to za Polaków 70 % głosów (długopis + rafalala). Dalej koryto między dwie partie i nic nowego na horyzoncie. Żenada
30.06.2020 02:08 #zaintrygowany
Napisze mi ktoś co on takiego dobrego zrobił dla Bemowa? Albo lepiej, co zrobił dobrego dla całego miasta Warszawy i czy w ogóle cokolwiek zrobił?
30.06.2020 05:03 #Stefan
#zaintrygowany - a co zrobił długopis ? Cokolwiek zrobił oprócz podpisywania ustaw w pidżamie ?
REKLAMA
30.06.2020 07:40 #Bemoeiak
Dobrze o Rafalku nspisal Maxiu w swym odlocie...
30.06.2020 13:27 #Laura
A co Ty zrobiłeś? Pochwal się.
01.07.2020 22:41 #fg89
Bemowo wstydddddddd ,że na takiego palanta Trzaskowskiego głosowaliście.
02.07.2020 10:11 #ja tu nie przyjechałem
większość osób a nawet wszyscy głosujący na czaskoskiego to przyjezdne chłopki. Tak te chłopki w nowych blokach na 30-letni kredyt. większość tych chłopków to homoseksualiści którzy czuja się tu anonimowi bo matka z ojcem nie widza co wyprawia ich dzieciak w wielkim mieście. Do głosowania chłopki są pierwsi a przerejestrować auto i zameldować się to nie! wola płacić na wiochach podatki niż tu gdzie wzięli kredyt na całe życie. brawo chłopi
02.07.2020 23:13 #Bemowiak
Brawo Bemowiacy, jestem dumny z mojej dzielnicy! Precz z PiS-owskim socjalizmem, rozdawnictwem, szczuciem na Warszawę reszty kraju, upolitycznieniem sądów, podpisywaniem ustaw nocami jak ostatnie szczury. Komuna upadła, ustrój który PiS-iory na niej wzorują tez padnie. Pomimo dawania kasy 60% ludzi pokazało Dlugopisowi środkowy palec. Tak trzymać Bemowo, tak trzymać Warszawo !
REKLAMA
07.07.2020 22:36 #IzaDora Duncan
Przecież prawie całe Bemowo, to najazd ze wsi, głosujac na Rafala, chcieli poczuć się światowcami.
08.07.2020 10:18 #Efghbnm
Wstyd Bemowo. Zaden prawdziwy patriota i katolik nie zaglosowalby na Trzaskowskiego.
10.07.2020 00:02 #Bemwaw
Bemowo to dzielnica napływowych czerwonych trepów z lat 70 i roboli. Potem to zostaje we krwi.

16/2712 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Otwarcie granic

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA