REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

WYBORY 2007

# spokojny

16.09.2007 18:35

Kto startuje do parlamentu z Białołęki???
Czy znane są już listy???

# poinformowany

16.09.2007 19:47

podobno: Włodek Tetmajer i Natalia Gąsiorowska

# spokojny

17.09.2007 13:48

Z jakiej sa opcji ???

REKLAMA

# karol_w

17.09.2007 18:39

z takiej opcji że daj piątaka a potem spie****

# Pegyyyyy

17.09.2007 21:28

www.sldbialoleka.blog.onet.pl

# piotrek

18.09.2007 08:19

a ja już nigdy nie zagłosuję na nikogo, bowiem całość politykierów to taka sama tłuszcza, czy komuchy, czy pisuary, czy platfusy, samołobrona, czy talibowie......tej samej klasy nieroby i malwersanty, patrza tylko na stołki, a ludzie są dla nich przeszkodą, tylko przed wyrobami zwracajo sie w strone ludzi.....jak zwykle twierdzę....banda....ludzie, którzy teraz chodzą na wybory wybierają zło, a wybieranie zła jest czymś złym....dla mnie nie ma juz różnicy, czy to komuchy rządzą, pis, czy platformersi......wsjo to ta sama liga.

REKLAMA

# piotrek

18.09.2007 08:22

aha, coś tam słyszałem, że ktoś zaproponował(ustawę) coby karać tych, którzy nie poszliby na wybory(coby wybierać bandę).

# poinformowany

19.09.2007 13:00

Z PO Dariusz Dolczewski (23 na liście - PO i Młodzi Demokraci, Radny Dzielnicy) i Mariola Rabczon (22 na liście - radna m.st. Warszawy)

# siekierka kurpiowska

19.09.2007 13:38

A może "normalni mieszkańcy" dzielnicy Białołęka powiedzą, co dobrego dla ich dobra zrobili posłowie, którzy dostali największą liczbę głosów na Białołęce w wyborach dwa lata temu. Czy ktokolwiek jest w stanie wymienić chociaż jedną pozytywną sprawę załatwioną dla Białołęki przez wybrańców?

REKLAMA

# gumiś

19.09.2007 14:01

A może pani Mariola Rabczon powie, co dobrego zrobiła jako radna, skoro już po roku chce być posłem?

# śmieszny

19.09.2007 14:47

A Jaworski nie startuje - nadawałby się

# po pre

19.09.2007 17:02

..ja popre Dolczewskiego, ma takie zasługi dla naszej dzielnicy..napewno sprawdzi sie w sejmie..jak będzie taki aktywny jak u nas to bedzie bogato..

REKLAMA

# cobra22

19.09.2007 19:33

Proszę wymienić zasługi pana Dolczewskiego dla naszej dzielnicy.

# piotrek

19.09.2007 21:38

Nie znam Dolczewskiego(kiedyś poznałem jego starego- wporzo jest stary), natomiast Mariolke znam lepiej, znałem.........Mariolka ma tak wiele spraw i tak dużo robi(przynajmniej tak napisała mi w mailu), że nie miała czasu na interwencję w społecznej sprawie w radzie warszawki, i jeszcze zwróciła mi uwagę cobym tak grzeczniej się zwracał......otóż publicznie przepraszam jaśnie pannę za zwykły ton jakiego używam w prywatnych mailach, publicznie zazwyczaj są mniej grzeczne, jak np na tym forum. O....... jakbym tak zwrócił się do Ciebie jak już byłabyś posłem, to zapewne poczułabyś się stukrotniej urażona, och te stanowiska, ĄĘ, bułkę przez bibułkę....a jak jeszcze nie byłaś w radzie warszawki to taka fajna kumpela rzec można było byłaś, to bartek włodkowski pochodził za tematem, a ja go nawet na oczęta nie widzioł....pamiętaj Mariolka do końca życia...człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu........

# spokojny

20.09.2007 05:28

No proszę
Jak to się ludziska do "korytka" pchają
A kto będzie walczył z PiS-u, Ligi i Samoobrony z Białej?
Czyżby zabrakło chętnych?

REKLAMA

# poinformowany

20.09.2007 09:29

Z Lidu będzie ulubieniec forum - Prezio Spółdzielni RSM Praga - Andrzej Półrolniczak

# wtajemniczony

21.09.2007 01:13

Dolczewski to jeden z nielicznych radnych ktory od poczatku kadencji nie zabral ani razu glosu na sesji dzielnicy... Mierny bierny ale wierny.

# siekierka kurpiowska

21.09.2007 06:59

Jak widać pojawiło się mnóstwo sukcesów naszych wybrańców.
Witać, że przedstawiciele ludu Białołęki aktywni są jedynie w momencie, gdy trzeba otrzymać głos.
Tylko, czy "ciemny lud to kupi?"
Pokażcie mi chociaż jednego kandydata z Białołęki, który faktycznie coś zrobił dla naszej dzielnicy przez ostatnie dwa lata. Nie mówię w tym miejscu o urzędnikach, którzy z racji pełnionych obowiązków powinni ( podkreślam powinni) coś zrobić.
Ze swoich doświadczeń zaobserwowałem ostatnio kilka zmian wartych odnotowania.
W BOS-ie przy Światowida o 8.00 brama jest otwarta, a pracownik zachęca do wjazdu i skręcania w lewo - do tej pory rodzice z dziećmi nie byli wpuszczani na teren parkingu. Jednak funkcja podstawowa BOS-u, czyli obiekty dla dzieci, które uprawiają sport w naszej dzielnicy nie funkcjonuje.Co więcej imprezy sportowe organizuje BOK, a nie BOS. Na naukę pływania możecie spróbować zapisać dziecko w przyszłym roku, bo teraz już nie da rady.
Zauważyłem też, że strażnik miejski stoi przy przejściu dla pieszych w drodze do szkoły, a nie przy parkingu pilnując samochodów.
Zauważyłem też, że na Nowodworskiej nadal nic się nie dzieje z chodnikiem, a zima tuż tuż.
Zauważyłem też, że zmieniają się cyferki na stronie urzędu.
Zauważyłem też, że kupcy na Marywilskiej są coraz bliżej.
Zauważyłem też, że obrońcy Czajki mają swoją godność.
Zauważyłem też, że ważna jest partia, a nie dzielnica.

REKLAMA

# po pre

21.09.2007 09:04

..mówicie, że nie widać działań a to właśnie dzięki p. Dolczewskiemu ma ruszyć w końcu budowa mostu Północnego..

# drwiacy_siewca_cynizmu

21.09.2007 11:12

Nie strasz... bo jeszcze wybudują za pół roku hahahaha

# tarantula

21.09.2007 13:00

Darek! Jak robisz agitację, to subtelniej dzieciaku. Wszyscy wiemy, że mandat radnego to po prostu forma twojej pensji od PO, ale żeby od razu Most Polnocny. Uwazaj, Hanka nie lubi taki cwanych byczkow!

# spokojny

22.09.2007 06:13

No to nie mamy zbytnio z czego wybierać.
A szkoda bo jak pamiętacie swego czasu Biała miała aż dwoje posłów.
Ale poczekajmy. Może jeszcze jakiś kapiszon wystrzeli w Białej !!!
Co do Prezesa Półrolniczaka, to owszem, jest to dobra kandydatura.

# Krzysiek Nalbert

22.09.2007 06:56

tak tak cwaniaczek Andrzejek z RSM Praga - w koncu ktos musi zmienic durne prawo, ktore pana prezesa i innych panów prezesow moze pozbawic frajerskich kilkunasty tysiaczkow miesiecznie. Andrzejek się boi ot, co.

# wykształciuch

22.09.2007 20:02

każdy z nas jak ma glowe na karku i dobre wykształcenie zarabia przyzwoite pieniadze takie życie !!!
mniej zazdrości więcej inicjatywy wlasnej proponuje dla wlasnego dobra .

# piotrek

22.09.2007 20:19

głowe na karku.....tzn, że nauczyciele jej nie mają, wykrztałcióhu...ju, jesteś niewykształcony do potęgi entej!!!!!!!!!!!

# spokojny

23.09.2007 14:41

do piotrka
kolego spokojnie. wszyscy mamy takie same żołądki, ale w głowach to już niestety każdy ma co innego.
popieram wykształciucha.
Chociaż czasami wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją i tzw. zdrowym rozsądkiem lub chłopskim rozumem.

# wykształciuch

23.09.2007 14:47

dziękuje , piotrek ma zaburzoną inteligencje emocjonalną co widać na załączonym obrazku

# siekierka kurpiowska

30.09.2007 10:00

Jak widać nasi kandydaci mogą się pochwalić mnóstwem dokonań.
Z drugiej strony chciałbym zauważyć, że tak naprawdę to kolejny raz będziemy głosować przeciw,a nie za kimś.
Po raz kolejny musimy wybrać mniejsze zło.
Obserwując działania PiS-u, który nie licząc się ze zdaniem mieszkańców Targówka lokuje tam bazar, który przez kilka lat bał się ruszyć palcem w Warszawie, aby nie być posądzonym o korupcję, który w Urzędzie Miasta w Biurze Sportu zatrudniał dealera narkotyków, który robił wodę z mózgu, aby "ciemny lud to kupił', który wprowadza nas do V Rydzykowej z szybkością proporcjonalnie odwrotną do szybkości budowy autostrad jestem zdecydowany, że zagłosuję przeciwko.
Obserwując kandyatów PO mam świadomość, że nie zagłosuję na nikogo z Białołęki.
Słysząc umiejętność sformułowania zdania przez panią Rabczon (kandydata na posła z Białołęki) stwierdzam, że sama obecność w Radzie Warszawy to za mało. Czy ktokolwiek jest w stanie opowiedzieć o jakichś inicjatywach tej kandydatki?
Drugi kandydat z Białołęki:Dolczewski.
Co młody człowiek zrobił dla naszej dzielnicy będąc blisko Tuska?
Krótko- nic. Dlaczego więc głosować na ludzi miernych, ale wiernych ( swoich z Białołęki)?
Kandydat z Lewicy Półrolniczak- dlaczego głosować na człowieka, który został wyniesiony na piedestał szefa spółdzielni dzięki dawnym układom? Co poza załatwianiem spraw związanych z interesami spóldzielni zrobił do tej pory dla dzielnicy?
Jakoś nie widzę osób, które zasługują na poparcie, a nie chcę aby wybrano PiS i zwracam się z pytaniem do internautów-
czy Wy widzicie kogoś kto zasługuje na głos?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

30.09.2007 18:31

Z prawdziwa przyjemnoscia i satysfakcja obejrzaly Matka fylm pod tytulem "Katyn''.

# siekierka kurpiowska

30.09.2007 18:54

Mateczko aż nie śmiem zapytać z jakiego powodu ta przyjemność i ta satysfakcja?
Nie ukrywam, że film zrobił i na mnie wrażenie. Nawet jakby popcornu ludzie nie gryźli tak hałaśliwie.

# sgfsd

07.10.2007 13:15

glosujcie na Piotra Ikonowicza
Lista nr 15
Miejsce 1

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.02.2008 09:50

Po "Piotrusiu i Wilku" nawet nie smia Matka myslec, co bedzie, jak w przyszlym roku pokazemy za oceanem druga czesc, nasz najnowszy, tym razem samodzielnie zmontowany, krotkometrazowy, kreskowkowo-realistyczny kolaz o Czerwonym Kapturku.
Przeslanie oczywiscie to samo:
" Ludzie Musza Sie Dowiedziec "
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy