REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gggvvb

07.03.2024 12:23

No no. Całkiem możliwe że już w 2039 będzie tam tramwaj. Ile to jeszcze wyborów uda się na tym wygrać.

# Hgw

07.03.2024 16:48

Tylko Frajerzy w to uwierzą.... Kasa miejska jest pusta, więc???

# Bolo Yeung

07.03.2024 20:50

Nie dajcie się zwieść obietnicom. To tylko przetarg na... dokumentację projektową. Budowa za 100 lat...

REKLAMA

# Bimb

08.03.2024 11:15

Ale widzialem juz prezydenta z łopatą. Kopal wzdłuż Kalkuty. Potem z górki na Żoliborz ktory otworzyl sie na ludzi razem z Czajką. Potem kładką przez Wisłę. Metrem na Gocławek. Kanal do Wisły i balonem w góry lub nad morze. Sasin pomoze. Jaki Pragi zdjecie dołączy. Bufetowa zupe ugotuję z marchewki ktora Rysiek kabrioletem Rafałowi przywiezie. I tak sie bawią. A my?

# Nie dla obecnych rzadow

08.03.2024 17:30

Nie dla burmistrza Kucy!! Nie dla Majrzchrzak!! Nie dajcie się nabrać na ich kłamstwa!!! Nie dla Mackiewicza!!!!

# POKOpany leming

11.03.2024 08:40

nikt Ci tyle nie da co KO obieca...
a obietnice są wiążące tylko dla tych co w nie wierzą...
a jak się dwa razy obieca, to jak by się już raz dało..
Przecież to są słowa polityków KO.
Naiwni ludzie myśleli że jak PIS obiecywał i po części to realizował to 13grudnia też tak zrobi, a tu co? 100 konkretów to przenośnia...

REKLAMA

# Wumb

12.03.2024 12:23

A na kładce donikad w lewo juz chyba koniec prac. Zakladam sie ze bedzie duzo wypadków pieszych z rowerzystami.

# Wumb

12.03.2024 12:26

Tramwaj juz chyba jezdzi. I przez most Krasińskiego tez. I przez otwarty Żoliborz i zakretem na Gocławek. A ja oglaszam przetarg na szczęśliwych i zdrowych ludzi. Nie mam kasy ale mam wymagania. Dobroć zrozumienie uczciwość brak chciwości usmiech brak zakłamania. Jakos zadnej firmy chetnej nie ma....

# bombay

13.03.2024 11:23

będzie kładka dla rowerzystów za to

REKLAMA

# Ryzyka

15.03.2024 18:47

Cud to chyba kościele? Ja mogę więcej obiecać . I bez przetargu. Co chcecie? Piszcie

# Bubum

17.03.2024 15:19

A pieszo gdzie? Obiecuję poprawę i uśmiech

# gra

09.04.2024 00:01

Ha, ha, ha!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break