REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

07.02.2017 13:37 #uska2
Na rynku jest wiele metod na wybielanie zębów. Wiele osób stosuje domowe metody, jednak te specjalistyczne są bardziej bezpieczne i skuteczne. Zobaczcie sami: zdroweZeby.net.pl/
07.02.2017 23:09 #uiui
moim zdaniem warto jest chodzić do specjalistów pokroju http://www.dentysta-szczyrek.pl/ świete podejście do Pacjenta, bardzo dobre ceny
09.02.2017 13:06 mariamaria
Wybielanie zębów to tylko u profesjonalistów, dla mnie przede wszystkim liczy się długotrwały efekt, ja rok temu robiłam zabieg w kinice Impladent http://impladent.pl/uslugi/wybielanie/ i ząbki są białe
28.02.2017 14:25 funio
ja niedawno w jednym z gabinetów,skusiłem się na wybielanie systemem dr martina schwarza,nie kosztowało mnie mało,ale jestem zadowolony,polecam
19.04.2017 00:08 #nicok
co do wybielania zebów, to według mnie wszelkie domowe metody to po prostu działanie bez sensu bo można sobie zrobić więcej szkody niz porzytku. Dlatego ja korezystam z pomocy specjalisty, a dokładnie z tego http://www.dentysta-szczyrek.pl/ i jestem zadowolona z efektów
REKLAMA
31.05.2017 09:48 #wielepa
Już lepiej odłożyć sobie pieniądze na profesjonalny zabieg wybielania, niż kupować pasty, które skaszanią ci szkliwo. Jak ktoś jest z Warszawy lub okolic to polecam tutaj zajrzeć: impladent.pl/uslugi/wybielanie
W każdym razie siostra była tam i zęby zrobiła sobie białe jak śnieg, zadowolona była w każdym razie :)
31.05.2017 12:16 kasia.jablon
ostatnio koleżanka poleciła mi domowy i tani sposób: kurkuma + olej kokosowy ;) trzeba zmieszać i umyć tym zęby podobno super efekt, ale jeszcze sama nie próbowałam.
28.06.2019 14:54 #Danka
Jak chcecie wybielić zęby ale serio, nie tak na 3msc tylko 3 lata jak juz to ja polecam medistore.com.pl/wybielanie-zebow-2-luki Pan który mi wybielał zęby bardzo dużo opowiadał o całym zabiegu, jak potem te zęby utrzymać w bieli. Ciężko było odstawić cole - ale czego sie nie robi dla pięnego uśmiechu jak z holiłud
28.09.2019 14:21 #Fasolka
Nie polecam wybielania domowymi sposobami. Zniszczyłam sobie tak zęby. Sodą dokładnie. Musiał mnie ratować stomatolog, ale na szczęście trafiłam do Varsovia Dental i udało plus mam teraz piękny uśmiech :)
02.01.2020 12:12 #zuzka77
Moim zdaniem jak wybielać, to tylko na fotelu u stomatologa. Ja robiłam wybielanie lampą beyond i mogę bardzo polecić, efekty są super. A wiem, że zabieg nie zniszczył moich zębów, co może być niestety skutkiem ubocznym domowych sposobów. Wybielanie robiłam w Dent SM, http://dentsm.pl/, bardzo polecam :)
REKLAMA
19.01.2020 20:21 #Rena
Jak wybielanie to tylko w sprawdzonym gabinecie. Ja z polecenia robiłam w Eurodental i jestem bardzo zadowolona.
21.01.2020 17:28 #dominika0687
Ja wybielałam zęby pod lampą w gabinecie Fabdent, https://www.fabdent.pl/. Moim zdaniem najlepiej zdać się na specjalistę, który dobierze najlepszą metodę wybielania. Ja z efektów jestem bardzo zadowlona :)

820/4420 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA