REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# rozgoryczony

04.07.2013 10:14

Jak można teren 40m lub 100m nazywać wybiegiem !!! To raczej psia toaleta. Ale władze mają problem załatwiony...... i z głowy....... tylko czy na pewno......

# psiara z Bródna

10.08.2013 23:05

Pewnie, że 40 czy 100 m to niewiele. Mam dwa małe psiaki i byłabym szczęśliwa gdybym mogła bezpiecznie spuścić je ze smyczy nawet na 40 metrach. Lepsze to niż nic. Niestety - jak wynika z artykułu - władze Targówka nie są zainteresowane polepszeniem losu psów i ich właścicieli. Place zabaw dla dzieci pozostawiają wiele do życzenia. Co istotne - lepsze czy gorsze ale są na niemal każdym podwórku. Parkingów mnóstwo a i tak zdecydowanie za mało. Dlaczego ważniejsze wydaje się wydzielenie miejsca pod parking niźli ogrodzenie terenu na psią bawialnię. Jestem zdania, że gdyby powrócił podatek od psa a pozyskane środki przeznaczone by były na wybiegi dla psów i sprzątanie psich odchodów (również na ulicach i podwórkach) to wielu właścicieli czworonogów płaciłaby z chęcią. Ja pierwsza pobiegłabym z pieniędzmi pod warunkiem, że nie do ogólnego budżetu. Pisząc o psim wybiegu mam na myśli wydzielenie odrębnego miejsca dla dużych i małych psów. Moje maluchy panicznie boją się dużych psiaków a i ja nie byłabym spokojna gdyby "moje 2 kg" szalały na jednym placu np. z rotwailerem (nie te gabaryty). Jeśli psi wybieg organizuje się jeden, nieogrodzony, wysypany żwirem to nie ma się czemu dziwić, że nie zdaje on egzaminu. Mam nadzieję, że władze Targówka dostrzegną wreszcie problem. Szkoda, że do wyborów jeszcze daleko :)

# Jaha

21.10.2014 15:14

W Parku Henrykowskim na pewno jest więcej niż 40m2. 40m długości i to ponad - ok
Przyjemnie pusto, byliśmy kilka razy i żadnego psiny nie było...

REKLAMA

# henryk

19.01.2015 10:58

Na wybiegu w parku henrykowskim sa 30cm szczeliny w ogrodzeniu, maly pies moze wybiec na wyprostowanych nogach:(

# PersefonaKafe

23.06.2015 06:24

" W parku bawią się dzieci, a zdarza się, że psy biegają luzem." A GDZIE do cholery mają biegać psem? Jest stanowczo za dużo placów zabaw dla dzieci! Powinno się część z nich przeznaczyć na wybiegi dla psów, one też potrzebują ruchu i nie mają innych rozrywek niż zabawa z innymi psami, a dzieci i tak grają na kompie, konsoli, place zabaw stoją puste, psy nie mają gdzie biegać! Proszę sprawić by przy każdym skupisku osiedli był przyzwoity wybieg, a psy nie będą musiały biegać luzem! Biegają, bo nie mamy wyjścia!

# Spacerowicz z psem

27.11.2015 11:36

Zaś w Parku Herberta wybieg polożony jest przy chodniku, drodze rowerowej i wejściu do parku. Nie ma zacisznego miejsca do zabawy z psami. Na ogół przychodzą ludzie posiedzieć sobie z psami a psy bawią się obszczekując przejeżdżających rowerzystów, przechodniów, spacerowiczów wchodzących do parku.Warują przy ogrodzeniu, szczekają na matki z wózkami z małymi dziećmi wchodzącymi do parku. Dzieci w wózkach się budzą, starsze się boją. A niech tylko po drugiej stronie ogrodzenia ktoś będzie szedł z psem ulicą albo wchodził do parku to dopiero jest walka psów i jatka. Ludzie są nieodpowiedzialni i cieszą się, że pieski mają zajęcie. Jestem za wybiegami ale powinny na wybieg przychodzić osoby chcące się ze swoimi pupilami pobawić. A wybieg powinien być usytuowany w innej części parku bardziej kameralnie i obsadzony roslinnością /krzakami/co by odizolowało spacerowiczów i przechodniów od bawiących się psów. A miejsca w tym parku jest dość. I na dodatek ten wybieg położony jest pod samymi oknami bloku mieszkalnego. W Parku Henrykowskim prawdopodobnie jest nie 40m2 lecz 400m2. Bo jest to dość spory teren.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy