REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wreszcie ktoś się zainteresował

# darious

09.10.2003 19:14

W gminie Białołeka zajęcia są prowadzone z dziećmi i młodzieżą w ratuszu gminy, ale nie każdego stać na taki wydatek.
Jestem wdzięczny w imieniu swoim i moich kolegów, że wreszcie zainteresował sie ktoś nami i nie jest obojętne Im jak spędzamy czas. Wszystko dzięki księzom z parafii Sw. Jakuba, którzy zainicjowali ligę poszczególnych dyscyplin(piłka nożna, siatkówka)
Ja osobiście uczestnicze w rozgrywkach piłki nożnej i jestem szczęśliwy,że możemy korzystać z kompleksu sportowego min przy ulicy Strumykowej. Walczymy w duchu sportowym, integrując się z rówieśnikami oraz rozwijając tężyzne fizyczną. Dzięki księzom młodzież, która nie ma co zrobić z czasem wolnym ma wreszcie zajęcie, a nie jak dotąd z nudy " robienie złych rzeczy".
Szkoda, że władze gminy nie mogli wsześciej czegoś takiego wymyslic. Owszem robili biegi sportowe ale to sporadycznie i niewystarczająco dla tak sporej rzeszy młodych ludzi.
Proszę, aby wspierać księzy z pobliskiej parafii, a was droga redakcjo o uczestniczenie w tej co tygodniowej imprezie. Oraz jesli jest to możliwe zamieszczac w internecie tabele i wyniki poszczegolnych dyscyplin.
- młodzieniec z tarchomina Darek P. raian@o2.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA