REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

wózek spacerowy euro-cart

# Wilhelmina

06.08.2020 09:12

Hej znacie wózki tej firmy? macie jakiś model do polecenia? zastanawiam się nad zakupem jednego bo ma dobre opinie u jednej blogerki ;)

# Jula99

10.08.2020 17:34

ja mam model volt niebieski - wygodna jest bardzo ma duży kosz i jest głęboka dobrze rozkładana

# Wilhelmina

12.08.2020 18:29

No własnie ten wózek poleca Paulina z bloga domowa.tv. Tzn opowiada o kilku wózkach, ale ten mi najbardziej wizualnie w oko wpadł. Fajnie że jest też praktyczny

REKLAMA

# Jula99

14.08.2020 08:41

No ja go nie kupowałam z powodu polecenia w internecie a od znajomej miałam dobra opinię o nim. Teraz oddałam go sąsiadce i ona też zadowolona

# xoxo

17.08.2020 15:22

ja mam różowy ale też ten sam - super wózek nie ma co się nad nim wahać, w tej cenie lepszego nie znajdziesz

# basik90

20.08.2020 15:43

ja akurat mogę polecić britax romer, jakość, funkcjonalność i dobra cena w jednym, w sklepie tosia maja spory wybór

REKLAMA

# xoxo

29.08.2020 12:10

#basik90 fajny ten wózek ale ciemne kolory przytłaczające więc nie każdemu to sie podoba

# Limonka89

09.09.2020 15:10

mamy ładny czerwony baby jogger i świetnie się nam sprawdza, też kupiliśmy w sklepie tosia i zakup jak najbardziej udany

# Wilhelmina

16.09.2020 11:26

No i kupiony :D domowa.tv miała rację - jest świetny!

REKLAMA

# Julitka67

17.09.2020 11:22

wole modele marki britax romer, kupiłam ostatnio w sklepie tosia spacerówkę marki i jest naprawdę genialna i nie przesadnie droga

# Kinia

16.10.2020 11:46

euro cart to dobra firma, wózki w porządku a do tego niedrogie. moje serce skradł VOLT PRO, szczególnie ten kolor powder pink <3

# Halcia

28.10.2020 15:26

a ja kupiłam spiny, najlepszy wózek do podróży samolotem jaki znalazłam. lekki, kompaktowy, z wygodnym pokrowcem transportowym w komplecie.

REKLAMA

# Anik

18.02.2021 20:06

Volt Pro i u nas się sprawdza. Super wózek, nie tylko ładny, ale też praktyczny. Bardzo mały po złożeniu i lekki, co dla mnie miało znaczenie przy wyborze.

# bakuna

18.03.2021 13:47

Dobry wózek to podstawa, a na pewno tak mi się wydaje. Dlatego ja może wam podpowiem, że warto sklep https://colibro.eu/ odwiedzić. Tu macie spory wybór, ale i przede wszystkim ogromną jakość. Na pewno nie zostaną tu wam sprzedane wózki, które zepsują się po chwili. Co to, to nie.

# Bella44

10.04.2021 21:43

Z Euro-Cart wybrałam model Spin, bo często wyjeżdżam z mężem w podróże delegacyjne. Nasz wózek musiał więc być nie duży i lekki, aby łatwo go było przenosić. Spin poza tym jest bardzo komfortowy i dobrze się prowadzi.

REKLAMA

# mella1

25.02.2022 23:02

Warto odwiedzić sobie firmę https://skiddou.com , ponieważ oni oferują pełne wyposażenie dla dziecka. Nie tylko znajdziecie nowoczesne, funkcjonalne wózki dziecięce, ale również dostępne są łóżeczka, krzesełka do karmienia i inne artykuły. Także myślę, że wiele rzeczy tam możecie znaleźć dla swojego dziecka.

# Joaśka

03.03.2022 13:11

Ja kupiłam ostatnio świetny wózek w sklepie Mati https://sklepmati.pl/ super mi się sprawdza. nazywa się Guido. Był nie drogi a jakość jest super. Bardzo wygodny. Polecam

# Agnieszka24

10.04.2022 18:16

Polecam sklep z rzeczami dla dzieci https://sklepmati.pl/ duży wybór wózków dobrej jakości w przystępnych cenach

REKLAMA

# MartynkaCytrynka

27.05.2022 10:45

jak dla mnie autofold to świetna spacerówka. Przy pierwszym dziecku miałam też wózek larktale tyle że z gondolą, a teraz wybrałam spacerówkę. Nie zamieniłabym tego wózka na żaden inny.

# Ewaaaa

03.06.2022 11:04

ja też mam autofold z Larktale, przekonała mnie do niego siostra, która ma jakiś inny model. Bardzo zadowoleni jesteśmy z tego wóźka. Mój Jaś od razu w nim zasypia, więc widocznie jest dla niego wygodny :) A prowadzi tez się fajnie, amortyzacja jest dobra

# wikk

17.09.2022 13:27

My zdecydowaliśmy się anex l/type i super nam się sprawdza ten model. Wygodny, lekko się prowadzi, jest łatwy w obsłudze amortyzacja na 10 i podoba mi się w nim ze jest też składana gondola,.

REKLAMA

# Gosha

30.09.2023 12:44

My mamy wózek Ibebe i nie żałuję. Ma wszystko co mi potrzeba, żeby użytkowanie było jak najprzyjemniejsze, łatwo się prowadzi i jest pakowny, więc na nasze długie wycieczki sprawdza się idealnie. Łatwo się składa i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Na tej stronie https://www.ibebe.eu/ możesz sobie je poprzeglądać.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy