REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

wózek spacerowy euro-cart

# Wilhelmina

06.08.2020 09:12

Hej znacie wózki tej firmy? macie jakiś model do polecenia? zastanawiam się nad zakupem jednego bo ma dobre opinie u jednej blogerki ;)

# Jula99

10.08.2020 17:34

ja mam model volt niebieski - wygodna jest bardzo ma duży kosz i jest głęboka dobrze rozkładana

# Wilhelmina

12.08.2020 18:29

No własnie ten wózek poleca Paulina z bloga domowa.tv. Tzn opowiada o kilku wózkach, ale ten mi najbardziej wizualnie w oko wpadł. Fajnie że jest też praktyczny

REKLAMA

# Jula99

14.08.2020 08:41

No ja go nie kupowałam z powodu polecenia w internecie a od znajomej miałam dobra opinię o nim. Teraz oddałam go sąsiadce i ona też zadowolona

# xoxo

17.08.2020 15:22

ja mam różowy ale też ten sam - super wózek nie ma co się nad nim wahać, w tej cenie lepszego nie znajdziesz

# basik90

20.08.2020 15:43

ja akurat mogę polecić britax romer, jakość, funkcjonalność i dobra cena w jednym, w sklepie tosia maja spory wybór

REKLAMA

# xoxo

29.08.2020 12:10

#basik90 fajny ten wózek ale ciemne kolory przytłaczające więc nie każdemu to sie podoba

# Limonka89

09.09.2020 15:10

mamy ładny czerwony baby jogger i świetnie się nam sprawdza, też kupiliśmy w sklepie tosia i zakup jak najbardziej udany

# Wilhelmina

16.09.2020 11:26

No i kupiony :D domowa.tv miała rację - jest świetny!

REKLAMA

# Julitka67

17.09.2020 11:22

wole modele marki britax romer, kupiłam ostatnio w sklepie tosia spacerówkę marki i jest naprawdę genialna i nie przesadnie droga

# Kinia

16.10.2020 11:46

euro cart to dobra firma, wózki w porządku a do tego niedrogie. moje serce skradł VOLT PRO, szczególnie ten kolor powder pink <3

# Halcia

28.10.2020 15:26

a ja kupiłam spiny, najlepszy wózek do podróży samolotem jaki znalazłam. lekki, kompaktowy, z wygodnym pokrowcem transportowym w komplecie.

REKLAMA

# Anik

18.02.2021 20:06

Volt Pro i u nas się sprawdza. Super wózek, nie tylko ładny, ale też praktyczny. Bardzo mały po złożeniu i lekki, co dla mnie miało znaczenie przy wyborze.

# bakuna

18.03.2021 13:47

Dobry wózek to podstawa, a na pewno tak mi się wydaje. Dlatego ja może wam podpowiem, że warto sklep https://colibro.eu/ odwiedzić. Tu macie spory wybór, ale i przede wszystkim ogromną jakość. Na pewno nie zostaną tu wam sprzedane wózki, które zepsują się po chwili. Co to, to nie.

# Bella44

10.04.2021 21:43

Z Euro-Cart wybrałam model Spin, bo często wyjeżdżam z mężem w podróże delegacyjne. Nasz wózek musiał więc być nie duży i lekki, aby łatwo go było przenosić. Spin poza tym jest bardzo komfortowy i dobrze się prowadzi.

REKLAMA

# mella1

25.02.2022 23:02

Warto odwiedzić sobie firmę https://skiddou.com , ponieważ oni oferują pełne wyposażenie dla dziecka. Nie tylko znajdziecie nowoczesne, funkcjonalne wózki dziecięce, ale również dostępne są łóżeczka, krzesełka do karmienia i inne artykuły. Także myślę, że wiele rzeczy tam możecie znaleźć dla swojego dziecka.

# Joaśka

03.03.2022 13:11

Ja kupiłam ostatnio świetny wózek w sklepie Mati https://sklepmati.pl/ super mi się sprawdza. nazywa się Guido. Był nie drogi a jakość jest super. Bardzo wygodny. Polecam

# Agnieszka24

10.04.2022 18:16

Polecam sklep z rzeczami dla dzieci https://sklepmati.pl/ duży wybór wózków dobrej jakości w przystępnych cenach

# MartynkaCytrynka

27.05.2022 10:45

jak dla mnie autofold to świetna spacerówka. Przy pierwszym dziecku miałam też wózek larktale tyle że z gondolą, a teraz wybrałam spacerówkę. Nie zamieniłabym tego wózka na żaden inny.

# Ewaaaa

03.06.2022 11:04

ja też mam autofold z Larktale, przekonała mnie do niego siostra, która ma jakiś inny model. Bardzo zadowoleni jesteśmy z tego wóźka. Mój Jaś od razu w nim zasypia, więc widocznie jest dla niego wygodny :) A prowadzi tez się fajnie, amortyzacja jest dobra

# wikk

17.09.2022 13:27

My zdecydowaliśmy się anex l/type i super nam się sprawdza ten model. Wygodny, lekko się prowadzi, jest łatwy w obsłudze amortyzacja na 10 i podoba mi się w nim ze jest też składana gondola,.

# Gosha

30.09.2023 12:44

My mamy wózek Ibebe i nie żałuję. Ma wszystko co mi potrzeba, żeby użytkowanie było jak najprzyjemniejsze, łatwo się prowadzi i jest pakowny, więc na nasze długie wycieczki sprawdza się idealnie. Łatwo się składa i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Na tej stronie https://www.ibebe.eu/ możesz sobie je poprzeglądać.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break