REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Woman sport Białołęka

# pola

17.04.2003 16:35

Drogie forumowiczki, co Wy na jakiś nieformalny klub kobiet aktywnych sportowo???Myślę konkretnie o basienie i o wyznaczeniu sobie jakiegoś jedego wieczoru, kiedy mogłybyśmy się spotkać i popływać?? Myślę że w GOS-ie znalazła by się jakaś sensowna pora????Co Wy na to, może macie inny pomysł???

# Stefen

17.04.2003 21:31

Jestem za

 książkowa

18.04.2003 07:46

Pola, jestem za, może bieganie albo rowery?

REKLAMA

# antydyskryminacja

18.04.2003 08:28

dyskryminacja płciowa :-))), do rowerów to i ja się chętnie podłączę

# Laska

18.04.2003 10:42

A ja wolę pozostać z dala od wspólnych form aktywności, bo jeszcze dziewczynki nabawicie się kompleksów

# Rozsądek

18.04.2003 17:47

Dobrze że jestem chłopczykiem to nie mam szans na kompleksy.

REKLAMA

# martyna

19.04.2003 13:05

Ja chętnie, ale raczej pływanie, bo roweru nie posiadam, a biegać nie lubię. Uczęszczam co prawda raz w tygodniu na aerobic, ale to dla mnie za mało, a do dodatkowych zajęć samej trudno się zmobilizować. W GOSie są fajne zajęcia aqua-aerobicu, ale niestety dość oblegane. Pola daj znać czy to tylko taki zryw wiosenny czy naprawdę chcesz coś robić?

# pola

19.04.2003 14:00

HejMartyno!
Ja naprawdę chcę!!Pływanie jest dla mnie najbardziej okej, bo roweru też nie posiadam. Siłownia mnie nudzi, ale aquarobic- bardzo chętnię. Po świętach możemy ruszać!Tym czasem pozdrawiam Cię świątecznie. Miłych Świąt i mam nadzieję do zobaczenia i do popływania!!

# Kotkaa

19.04.2003 15:04

Ja tez się chętnie dołącze, może byc i rower i basen :)

REKLAMA

# martyna

26.04.2003 19:57

Polu! Miałam dłuższą przerwę, sorry. Ale od maja mogę ruszać. Dzwoniłam właśnie to GOS-u. Na maj zostały już tylko miejsca w piątek na 21.00 i na niedzielę na 18.00 i na 19.00. Napisz jak Ci to pasuje. I Ty Kotkoo też. Chyba że po prostu na basen. A może chcecie po prostu aerobic, w Maximusie jest bardzo OK. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy