REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

witam mieszkańców tarchomina

# rasialdo

25.01.2006 14:31

Czytałem wasze posty na tej stronie, głownie macie problemy z prowincią z legionowa oraz dramatycznie zasrane chodniki po kundlach.
Ja mieszkam na Bródnie tam też jest nie ciekawa sytuacja,parę dni temu korzystałem z tramwaju wsiadłem do 3 przy wileniaku kierowałem się na Bródno(rembielińską). Zobaczyłem, wolny pierwszy wagon nie było tyle ludzi co zwykle o tak gorącej godzinie powrotów ludzi z pracy,szkół etc. Wchodząc po schodchach nagle zakręciło mi się w głowie pomyślałem że to przez to,że nie jadłem śniadania nagle spostrzegłem zmelonego żula tak zmelonego jak nigdy dotąd nie widziałem. Spał na krzesełku twarzą do szyby a z nogawki wychodził mu kał,ktory pieczołowicie omijali pasażerowie
oraz mocz suchnący alkoholem razem z żygami i jego smrodem niemycia się komponował ładny zapach żulowskiej elity. Ludzie co wsiadali do pierwszego wagonu kierowali się na następnym przystanku do drugiego. Zawsze tramwajem jadą żule nie jak autobusami, czy wy macie problemy z osadnikami z legionowa?
-pozdrawiam hejka dla ludzi,którzy siedzieli przed pasażerem hitler by was nie zagazował jesteście mocni tak trzymać

# Wiesia z Mezem

26.01.2006 08:00

Edward, moj maz mowi, ze to dobrze, ze byles na czczo.

# Edek_Sypiajacy_z_Wieska

27.01.2006 23:49

Masz Wieska w ryj, za Maz z malej litery ! Jasne ?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy