REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

BOŻE co z tym E-4

# pasażer

04.01.2006 13:54

Kto był taki mądry żeby zmienić trasę E-4, przecież bardzo dużo ludzi wsiadało do tej lini na przystanku Poraje. Jak można zakitować ludzi do 508, który to jedyny jedzie dalej niż di Wilsona. Czy naprawdę wszyscy chcą tylko do metra?????? tylko po to aby autobusem pojechać dalej??? Czy to może nasza gmina ma nowe wizje jak umęczyć ludzi????

# eo

04.01.2006 15:28

uważam że ta zmiana to bardzo dobry pomysł ; teraz do centrum jadę około 40-45 minut

# Michał

05.01.2006 08:05

Długo nie pojeździcie E-4 nową trasą, gdyz jestem w trakcie załatwiania przenosin tej linii na trasę starą

REKLAMA

# Towarzysz_Szmaciak_ z_ZTM

05.01.2006 08:43

No to długo nie posiedzisz na stołku bo jestem w trakcie szukania na ciebie haków w IPNie i w Urzędzie Skarbowym -ale o tym cicho sza

# Michał

05.01.2006 10:36

TOW. SZMACIAK - HAKI TO SOBIE MOŻECIE WBIJAĆ W ŚCIANĘ

# chodząca depresja :-)

05.01.2006 10:37

przecież to doskonały pomysł z tym ominięciem Porajów, mniej przystanków a i zdrowia więcej dla mieszkańców okolic DH Tarchomin, nie łaska przejść kilkadziesiąt metrów do przystanku? nogi rozruszacie i alkohol z krwi szybciej odparuje po nocnych libacjach spowodowanych złą sytuacją socjalną...

REKLAMA

# gosc

05.01.2006 11:03

Bardzo dobry pomysł, znacząco przyspieszyło to kursowanie tej linii, elegancko omija ta zmiana korek tarchomiński

 Matka_Sławka_z_Gdańska

05.01.2006 11:50

I to jest bardzo ciekawe, Towarzysze. Bo jak to jest, wezcie powiedzcie, ze wybudowana lata temu Modlinska ''zatyka sie niemilosciernie" dopiero od pewnego czasu, a ledwie co ''postrojone'' rondko (... ktoremu chcemy nadac imie Zlodzieja Miesa - bestialsko straconego w kazamatach na Rakowieckiej ) i uliczki osiedlowe wokol niego, pekaja w szwach od dnia, w ktorym zostaly oddane do uzytku... ?
Jak to mowi nasza Wiesa: Co o tym sadzicie ?

 Rudolf

05.01.2006 13:01

W okresie mało ludzi jeździło komunikacją to było wszędzie luźno, a dzisiaj rano jak jechałem E-4 to było gorzej niż przed zmianą trasy(ominięcie Porajów). Na Myśliborskiej wsiadłem 7 03 i odcinek do ekspresowej pokonałem w całe 24 minuty. No cóż. Ktoś myślał, że będzie lepiej, a wyszło tak jak zawsze...

REKLAMA

# eo

05.01.2006 13:57

nie jak zawsze - była stłuczka i gdybyś jechał starą trasą to do ekspresowej byś jechał dwa razy dłużej

 ragozd

05.01.2006 14:44

Korek na mysliborskiej zaczynal sie juz przy kosciele.
Kazdego idiote blokujacego stluczka miasto powinno sie oglaszac na pregierzu z imienia i nazwiska, z automatu dajac maksymalny mandat za utrudnianie ruchu.
Moze by sie ludzie nauczyli wtedy

# chodząca depresja :-)

05.01.2006 15:21

Rudolf jechałeś tym autobusem co ja, mało mnie szlag nie trafił...
Matka, co na to powiecie?

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

05.01.2006 16:05

... gdyby byl przystanek E4 przy urzedzie gminnym, to moglibyscie sie przesiasc z tego ekspresowego autobusu do 511.
A on... o ho,ho,ho ... on to leci, sluchajcie przez Modlinska jak szatan jakis, tak, ze nawet na Ekspresowej nie staje !
Dopiero przy Kowalczyka staje. A przy Kowalczyka nie bylo stluczki, wiec ... nie byloby opoznien, niepotrzebnych nerwow i tych emocji. Prawda ?

# TaDeK

05.01.2006 23:52

Jak ci staje przy Kowalczyka to się nie dziw że jesteś chory. Lecz się zboczeńcu

# wściekła

06.01.2006 14:08

uehe, he, he, he... dobre to było! A ja jeżdźę samochodem

REKLAMA

 karolinka_0

27.01.2006 15:06

Ja osobiście uważam że zmiana trasy e4 to świetny pomysł a co niełaska przejść pare metrów do domku???ja mam i tak jakieś 3 razy dalej od was i nie marudze
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break