REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# zdenerwowany

18.01.2013 11:20

Panie radny! Co za głupoty Pan wypisujesz! "Ulica Wiklinowa jest ostatnią drogą w tej okolicy, która czeka na asfalt." A Fortel? Naucz się, Pan, Dzielnicy :)

# profesjonalista

18.01.2013 22:39

To największa porażka w ratuszu człowiek na niczym się nie zna! Panu już dziękujemy!

# cex

19.01.2013 14:53

Super, wreszcie ktoś tam myśli. Najgorsze że musimy płacić za brak zainteresowania urzędu. Dwa lata nie potrafili zmusić wykonawcy do naprawienia fuszerki w ramach gwarancji!
Brawo Panie Radny. Będę Pana szukał na listach wyborczych!

REKLAMA

# Upsss

19.01.2013 17:00

Taaa, a Piskląt to nawet kostki brukowej (ani "kocich łbów") nie ma...

# Mieszkaniec Wiśniewa

20.01.2013 15:03

Super że ktoś w końcu widzi problemy Wiśniewa bo mamy wrażenie ze jesteśmy zaściankiem Białołęki, a zarząd dzielnicy który jest obok nas, nie interesuje się tę częścią dzielnicy ponieważ nie da się tam robić kasy, tak jak na deweloperce. Przykro mi ze głosowałem na PO w następnych wyborach poprę Pana Piotra widzę że inicjatywa służy mieszkańcom.

# ANTY LEMINGOWIEC

20.01.2013 15:13

he ten 1 wpis to chyba ktoś z platformy pisał żenada, facet się stara pomaga, a jakiś leming ma czelność coś takiego pisać. DOŚĆ LEMINGÓW

REKLAMA

# tutejszy

21.01.2013 14:58

#Mieszkaniec Wiśniewa napisał(a) 20.01.2013 15:03
Super że ktoś w końcu widzi problemy Wiśniewa bo mamy wrażenie ze jesteśmy zaściankiem Białołęki, a zarząd dzielnicy który jest obok nas, nie interesuje się tę częścią dzielnicy ponieważ nie da się tam robić kasy, tak jak na deweloperce. Przykro mi ze głosowałem na PO w następnych wyborach poprę Pana Piotra widzę że inicjatywa służy mieszkańcom.

Nie wiem, skąd opinia, ze Wisniewwo jest zapomnianym zakatkiem. O ile wiem, w sotatnich latach zbudowano tam ulice Połączoną /dzis podzielona na trzy ulice, ale pominmy to/, Sąsiedzką, Srebrnogórską, Fleminga, Dziatwy //Henryków, ale to po sasiedzku/, budowana jest Pułaskiego... Czy istnnieje część Białołeki traktowana inwestycyjnie lepiej?

# anetka

21.01.2013 23:44

brawo, walczcie o Wiklinową, to wstyd, co z nią zrobili!

# lutek

05.02.2013 13:41

wystarczy popatrzeć na otoczenie Ratusza naprzeciw przy wjeżdzie na Kołacińską wieczne kałuże nie mówiąc co sie dzieje dalej piesi wieczni opryskiwani przez samochody,park Wiśniewo ulubione miejsce do picia i wylęgarnia dzików -to następna wizytówka naszych radnych bardziej bezradnych z PO

REKLAMA

# IMB

10.02.2013 20:29

zapraszamy na stronę stowarzyszenia Inicjatywa Mieszkańców Białołęki:
http://bialoleka.inicjatywa.waw.pl/

# Winnica

11.02.2013 11:44

#zdenerwowany napisał(a) 18.01.2013 11:20
Panie radny! Co za głupoty Pan wypisujesz! "Ulica Wiklinowa jest ostatnią drogą w tej okolicy, która czeka na asfalt." A Fortel? Naucz się, Pan, Dzielnicy :)
Tylko przy Fortel jest maks. 30 domów, a przy Wiklinowej ponad 50.

# osiedle_Wisniewo

12.02.2013 23:16

Jako mieszkaniec Wiśniewa muszę powiedzieć, że dopiero, gdy zwróciliśmy się do p. Piotra Basińskiego, to sprawa ruszyła z miejsca. Wcześniej przez kilka lat zwracaliśmy się do radnych, do burmistrza i nic się nie działo. Kibicuję p. Piotrowi, gratuluję energii i życzę powodzenia w dalszej działalności.

REKLAMA

# wiklina

30.05.2014 09:40

I właśnie ta ulica powinna mieć priorytet zamiast sztucznie napędzanej Światowida.

# mieszkanka Wiśniewa

28.03.2015 10:10

A ja bym zostawiła te kocie łby. Mają swój klimat.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024