REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# wojtas

24.06.2016 08:17

Tak, zainstalujcie kolejne progi. Co za żenada.

# pakeroo z zegarynki

24.06.2016 08:32

skasujcie tą klasyków i zróbcie pasaże piesze dla mieszkańców gdzie by mogli napawać sie drzewami w donicach i raczyć kawą w hipsterskich lokalach

# Klasy

24.06.2016 09:38

Najprościej jest skasować skrzyżowanie z ul. Krokwi. Dojazd do Os. Klasyków można zapewnić innymi drogami. Problem można by rzec nie istnieje. Należy pamiętać iż ul. Klasyków jest jedną z trzech dróg łączących Białołękę. Wszelkie pomysły typu progi mają na celu ograniczenie ruchu, to może też zamontować je na ul. Płochocińskiej i ul. Mehoffera. A najlepszym rozwiązaniem są osobne pasy do lewoskrętu. Światła to kolejny chory pomysł, to tylko zakorkuje okolicę.

REKLAMA

# gość

24.06.2016 09:43

a Światowida się zawaliła... jak nic, trzeba postawić próg zwalniający :P

# gość

24.06.2016 09:47

# Skrzyżowanie trzeba poprawić

25.06.2016 00:00

Trzeba jakoś rozwiązać ten problem. Pomysł Pana Pelca jest jak najbardziej zasadny. Trzeba poszerzyć jezdnię, dodać pas dla jadących na wprost. Koszt nie jest wcale wysoki. Drzewa przy samej jezdni też są niespecjalne, więc przyroda nie ucierpi. Żadnych progów spowalniających w tym miejscu być nie powinno. Problemem Klasyków są dość krótkie światła na wjeździe na Modlińską i tu się korkuje. Wydłużymy światła, będzie się korkować Modlińska, a już obecnie przy skrzyżowaniu Modlińskiej z Klasyków i Mehoffera są największe korki w szczycie.
Ale zobaczcie Państwo na co głosują mieszkańcy w budżecie partycypacyjnym? Najwięcej głosów na bzdury jakieś. Szkolenia przeciwpożarowe dla staruszków, samoobrona dla kobiet, śpiewy i tańce.
Dlaczego tak się dzieje? Wybieramy najpierw te ważne projekty, które nas interesują, ale później dokładamy te mniej ważne, żeby "dobić" pulę do ustalonej kwoty i jaki efekt?
Te najmniej ważne, te projekty wprost śmieszne, ale za mniejsze kwoty mają najwięcej głosów !
Czy nie lepiej nie głosować na te "bzdety" i załatwić kilka ważnych spraw w naszej okolicy ? Warto się nad tym zastanowić. Ja osobiście bym wcale tego typu projektów do budżetu partycypacyjnego nie przyjął, ale coś poradzimy na demokrację.

REKLAMA

# Zdziarska

28.06.2016 12:39

po co lewoskręt ?!?! dajcie pierszeństwo z Krokwi i po temacie ... już to przecież jakiś idiota zrobił na Zdziarskiej / Vivaldiego, mieszkańcy osiedla JWC mają pierszeństwo wyjazdu a reszta wraz z autobusami czeka, dodatkowo możecie położyć progi na Klasyków co 100 metrów i napawać się wolną jazdą

# chris

30.06.2016 14:16

do #wojtas chyba nie masz dzieci a jak masz, to nie chodzą do szkoły na Bohaterów, bo - słoiku jeden - nie widziałeś jak tam zapylają samochody z rana czy popołudniem, jak tłumy dzieciaków walą do szkoły... Niby jest "Pan Stop" ale tylko rano do ósmej... Później już samowolka. Ty pewnie jesteś jednym z tych, którzy tam nie zwalniają bo po co, tak jak u Ciebie na wsi na wiejskiej drodze...
a do #Klasy mam uwagę, że na Mehoffera to progi właśnie są i wyraźnie widać poprawę bezpieczeństwa przy szkole, która się tam znajduje, więc ma to sens.... ale Ty pewnie nigdy tam nie byłeś, bo na swoją wiochę pod Wyszków nie dasz rady wyjechać Mehoffera i tylko ze słyszenia znasz tą ulicę, stąd Twoja opinia pozbawiona sensu.
Pozdrawiam wszystkich rdzennych mieszkańców Białołęki!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA