REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# dorota004

03.07.2012 12:09

Opis z ostaniej wizyty w gabinecie dzieci zdrowych!
Wizyta z dzieckiem na szczepienie, jestesmy przed czasem i czekamy na zwoja wizyte, ale okazuje sie ze nagle powstaje opoznienie bo w gabinecie pani doktor bada dwojke rodzenstwa, ktore sa zarejestrowane na wizyte 10-minutowa, wizyta sie przeciaga do poł godziny, w recepcji pani bezradnie rozklada rece i informuje ze system tak pozwala.....w małej klitce - poczekalni panuje straszliwy zaduch, brak odrobiny swiezego powietrza. Jak na niepubliczna przychodnie to organizacja skandaliczna!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.07.2012 13:20

I wlasnie za taki syf, szmata ruch tramwajowy wstrzymała w wojewódzkim miescie! Pamietaj o tym! I nie histeryzuj.

# alamakota

09.07.2012 22:10

Wydaje mi się, że Pani która notorycznie pisze o MEDYCYNIE RODZINNEJ jest bardzo zła na przychodnie. Ja mam pytanie : a do której placówki NFZ mozna szybko i bezproblemowo dodzwonic sie? Ja chodze do przychodni leczyc sie a nie wydzwaniac i sprawdzac czy ktos odbierze czy nie. Jestem bardzo zadowolona z Medycyny. Wiem jest roznie ale jak tylko potrzebuje pomocy lekarza to ją mam czego nie moge powiedziec o innych placówkach a wiem co pisze bo bylem w paru innych zapisany.
A Pani niech zacznie pisac o innych waznych sprawach zwiazanych z nasza dzielnicą a nie wiecznie o tych telefonach.

REKLAMA

# pacjent

11.07.2012 13:41

Popieram wpis powyzej. Ja uwazam, ze Medycyna Rodzinna to najlepsza przychodnia na Tarchominie. Czasami faktycznie ciezko jest sie tam dodzwonic ale ja jak IDE do lidla to wchodze do przychodni I zalatwiam sprawy odobiscie. Pozdrawiam Medycyne I Dyrektor Medyzyny.

# marysiaa

12.04.2013 11:01

dlatego jeśli ktoś może sobie pozwolić na opiekę medyczna w prywatnej przychodni, oszczędza sobie przede wszystkim stresu! ale też na nfz do hematologa pani mi oznajmiła, że mam czekać pół roku, ale po co przecież albo sama do tego czasu wyzdrowieje, albo umrę! a w przychodni prywatnej w ciągu 2 tygodni. Polecam dr Szpilę przyjmuje na Woli w przychodni Prosen
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy