REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# grunt

25.03.2021 16:02

I powinni to zrobić ! W imię świętego prawa własności !

# MichałM

27.03.2021 17:31

Proszę lepiej poznać temat zanim napiszecie artykuł. Byli właściciele odzyskali grunty z powodu tego, że "nie zostały one zabudowane" tymczasem stoją na nich dwa bloki (w tym mój). To jest afera którą powinniście się zająć i ją dokładnie prześwietlić. Obecnie z powody tej dzikiej reprywatyzacji mieszkańcy tych bloków mają znacząco podwyższone czynsze. Czy to jest w porządku?

# xxx

29.03.2021 08:58

#MichałM napisał(a) 27.03.2021 17:31
Proszę lepiej poznać temat zanim napiszecie artykuł. Byli właściciele odzyskali grunty z powodu tego, że "nie zostały one zabudowane" tymczasem stoją na nich dwa bloki (w tym mój). To jest afera którą powinniście się zająć i ją dokładnie prześwietlić. Obecnie z powody tej dzikiej reprywatyzacji mieszkańcy tych bloków mają znacząco podwyższone czynsze. Czy to jest w porządku?

Aferą to jest to, że Twój blok stoi na ziemi, którą komuś zabrano.

REKLAMA

# Erni

01.04.2021 12:00

W ramach rekompensaty dostali ziemię w Izabelinie. To może jak chcą to odzyskać to oddadzą tamte? A nie czekaj. Tamte już sprzedali za miliony.

# vapniak

02.04.2021 11:02

A czy te posesjonaci to oni są kosher czy teref? Bo od tego zależy wynik sprawy...

# piotr k

02.04.2021 18:31

#Erni napisał(a) 01.04.2021 12:00
W ramach rekompensaty dostali ziemię w Izabelinie. To może jak chcą to odzyskać to oddadzą tamte? A nie czekaj. Tamte już sprzedali za miliony.

Nie wnikam, bo nie wiem, ale jeśli wygrali w NSA po 27 latach to znaczy, że przyznano im rację i odzyskali ziemię. I tyle w temacie. Są właścicielami, a dzielnica ogranicza ich prawo własności.

REKLAMA

# Paweł

03.04.2021 18:19

#piotr k napisał(a) 02.04.2021 18:31
Są właścicielami, a dzielnica ogranicza ich prawo własności.
No to na swojej działce pod Warszawą zbuduję elektrownię atomową! Święte prawo własności!

# haa

04.04.2021 17:55

komuno wróć

# eee

21.06.2021 18:42

Jak ktoś nie zna dokładnie sprawy to niech się nie wypowiada. A to, że przyznano im rację to jak zwykle była sprawa dobrych układów odpowiednich ludzi w tamtych czasach . Z drugiej strony jest masa ludzi , którzy kupili mieszkania za ciężkie pieniądze od WSM , więc " pseudo znawcy tematu niech sie nie wypowiadają, poza tym właściciele otrzymali odszkodowanie adekwatne na tamte czasy. jak komuś sprzedałam samochód 20 lat temu to jeśli dziś przyjdzie właściciel i powie że ten samochód dziś byłby wart więcej to powinnam mu dopłacić ???
Grunt chce kupić Marvipol ( 80 mln zysku netto za 2020r- rekordowy rok) , wiec proszę mi nie mówić że będzie sie liczyć z mieszkańcami , którzy juz dziś maja kłopot wyjechać do miasta z ul. Wolumen a co dopiero jak przybędzie tysiące nowych mieszkańców . Czy dewelopera to interesuje ???

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy