REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

wanna do 3 tyś

# wesdw

18.07.2017 17:06

Witajcie Chciałbym kupić wannę wolnostojącą do 3tyś. Czy ktoś z Was posiada może taką wannę, czy jest to raczej produkt na 2-3 lata czy śmiało można kupić taki produkt i cieszyć sie jego użytkowaniem. Z góry dzięki za jakieś opinie

# daniel54

18.07.2017 17:09

Akurat jeżeli chodzi o samą wannę stojącą do kwoty 3 tyś to nie będzie z tym żadnego problemu zerknij sobie na LazienkaPlus znajdziesz tam szeroki wybór samych dobrych i markowych producentów

# dagmaraw

18.07.2017 17:37

Ja Ci polecam z własnego doświadczenia wannę akrylową. Nie rysuje się od upadków panelu prysznicowego, co w moim przypadku zdarza się dość często. Mam wannę firmy Massi od prawie 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Łatwo się czyści, nie rysuje się od gąbki super

REKLAMA

# esteraKolasa

20.07.2017 08:35

#dagmaraw napisał(a) 18.07.2017 17:37
Ja Ci polecam z własnego doświadczenia wannę akrylową. Nie rysuje się od upadków panelu prysznicowego, co w moim przypadku zdarza się dość często. Mam wannę firmy Massi od prawie 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Łatwo się czyści, nie rysuje się od gąbki super

Ja mam stalową narożną zamawiałam online w LazienkaPlus o ile się nie mylę to zapłaciłam 2tyś z groszami ale jakościowo jest bardzo dobra. Moja siostra ma już 2 lata także jest ok zobaczymy jak moja się będzie sprawdzała bo dopiero ją mam 3miesiące:)

# powqas

20.07.2017 08:38

Szukam też właśnie czegoś podobnego dobrej jakości bo remontuję łazienkę na górze i pasuje juz wymienić wannę. Także mam pytanie ile się czeka na dostawę z tego sklepu?? Bardzo mi przypadła do gustu wanna Kaldewei Studio 170/90 jak myślicie nie będzie za mała?? Czy może większą kupić??

# moniaB

20.07.2017 08:46

Ogółem medycyna estetyczna to świetna prawa i choć z jednej strony zyskuje na popularności, to wciąż jest dużo mitów na ten temat. Fajnie tę tematykę poruszają na fanpage'u facebook.com/misjamedycynaestetyczna/ bardzo ciekawe artykuły można znaleźć :)

REKLAMA

# dagmaraw

20.07.2017 08:57

#powqas napisał(a) 20.07.2017 08:38
Szukam też właśnie czegoś podobnego dobrej jakości bo remontuję łazienkę na górze i pasuje juz wymienić wannę. Także mam pytanie ile się czeka na dostawę z tego sklepu?? Bardzo mi przypadła do gustu wanna Kaldewei Studio 170/90 jak myślicie nie będzie za mała?? Czy może większą kupić??

Jeśli chodzi o dostawę to ja wannę bardzo szybko dostałam, przychodzi natychmiast. Wymiary wanny są dobre też mam w takich wymiarach i ja i mój mąż nie narzekamy. Można sie w niej naprawdę zrelaksować myślę że większej nie ma po co kupować no chyba że jesteście wysocy bardzo. Ja mam 160cm wzrostu mąż jakieś 180 i jest dobra

# kisia

20.07.2017 09:40

my też właśnie szukamy czegoś nowego, remont łazienki w trakcie... na razie kilka rzeczy przewozimy do teściów, wynajęliśmy firmę Wiki bo jednak jest to ciężki sprzęt no osobówką tego nie przewieziemy. Niby w sklepach wszystkiego pełno, ale znaleźć żeby to wszystko wyglądało spójnie no nie tak prosto

# szmata szeptana

20.07.2017 13:41

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

REKLAMA

 Franek74

27.11.2017 21:21

Obiecaliśmy dzieciom, że gdy skończymy budowę domu, to będą miały dużą łazienkę z wielką wanną. Znaleźliśmy sklep http://www.martiv.pl, który sprzedawał wannyc w najróżniejszych kształtach. Wybraliśmy największą i najładniejszą. Jest bardzo wygodna, może się w niej kąpać swobodnie trójka małych dzieci. Nasze maluchy są zachwycone.

# syf.reklamaa

28.11.2017 09:14

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

 Belpo

19.12.2023 11:35

Ja kupiłem http://dorozka-napoleona.pl/kiedy-w-wannie-jest-wygodnie/ myślę że dobrze wybrałem.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break