REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# pZz

09.02.2021 12:26

Ile placi za reklame? Trzeba buc chorym na glowe, aby stac w kolejkach w 21 wieku.

# Ryś

09.02.2021 13:34

można stać , można nie stać , siłą do kolejki nikt nie nakazuje iść !

# Mike

09.02.2021 22:20

Pączki te prawdziwe sprzed lat to już w tej firmie dawno się skończyły.Jadą teraz na renomie a poziom jakości i smak jak w Auchan czy innych. A ludziska jak owieczki widząc kolejkę myślą, że muszą być dobre więc stoją bo tradycja.
Ja raz 7 lat temu dałem się nabrać, postałem ok. 50 minut a w domu ogarnęła mnie wsciekłość z powodu głupoty i straconego czasu, więcej za owieczkę już robić napewno nie będę.

REKLAMA

# Pit77

10.02.2021 18:17

Podobnie jak Mike, jakieś 10 lat temu dałem się naciąć i w drodze do pracy postałem chyba z godzinę za tymi paczkami. W pracy ktoś przyniósł pączki z jakiejś innej cukierni i co ciekawe były o wiele lepsze niż te reklamowane w tym artykule. Wstyd się przyznać ze zrobiłem wtedy z siebie łosia marnując godzinę na jakieś pączki :)

# facio aligacio

10.02.2021 23:01

pączki w tłusty czwartek są zawsze najgorsze bo robione masowo. jak nie robicie sami to nie kupujcie. ja na tłusty czwartek tradycyjnie robię grochówkę.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy