REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# pZz

09.02.2021 12:26

Ile placi za reklame? Trzeba buc chorym na glowe, aby stac w kolejkach w 21 wieku.

# Ryś

09.02.2021 13:34

można stać , można nie stać , siłą do kolejki nikt nie nakazuje iść !

# Mike

09.02.2021 22:20

Pączki te prawdziwe sprzed lat to już w tej firmie dawno się skończyły.Jadą teraz na renomie a poziom jakości i smak jak w Auchan czy innych. A ludziska jak owieczki widząc kolejkę myślą, że muszą być dobre więc stoją bo tradycja.
Ja raz 7 lat temu dałem się nabrać, postałem ok. 50 minut a w domu ogarnęła mnie wsciekłość z powodu głupoty i straconego czasu, więcej za owieczkę już robić napewno nie będę.

REKLAMA

# Pit77

10.02.2021 18:17

Podobnie jak Mike, jakieś 10 lat temu dałem się naciąć i w drodze do pracy postałem chyba z godzinę za tymi paczkami. W pracy ktoś przyniósł pączki z jakiejś innej cukierni i co ciekawe były o wiele lepsze niż te reklamowane w tym artykule. Wstyd się przyznać ze zrobiłem wtedy z siebie łosia marnując godzinę na jakieś pączki :)

# facio aligacio

10.02.2021 23:01

pączki w tłusty czwartek są zawsze najgorsze bo robione masowo. jak nie robicie sami to nie kupujcie. ja na tłusty czwartek tradycyjnie robię grochówkę.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe