REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# rolnikowo22

21.10.2019 10:18

Hahaha, pani po 40. Ludzie to mają radar wieku w oczach rentgen chorób ludzi. Kiedyś jakieś baby się wydarły na młodego człowieka, wstał i okazało się, że był bez nogi, tylko tego nie było widać jak siedział. Momentalnie się zamknęły.

# tomeck

21.10.2019 12:42

Kiedyś w sklepie w kolejce za mną stanęła pani w ciąży. Kolejka krótka - przede mną jedna osoba. Panią zobaczyłem jak się odwróciłem, żeby pakować swoje zakupy. Chwilę potem usłyszałem jakiś dialog między kasjerką a ową ciężarną - jakie to czasy, że jej to ciężko z tym brzuchem, ale nikt jej nie ustępuje, bo ona liczy na to że ludzie sami od razu ją zobaczą i będą ustępować miejsca. No sory ale dla mnie to zwykła tępa dzida, której ciężko otworzyć paszczę i po prostu zapytać. Tym bardziej, że podobno brzuch ciężki ale na szpilkach po zakupy to jednak zapindala.
Tak samo w komunikacji - może po prostu czasem wystarczy zapytać, poprosić o ustąpienie miejsca. To nie boli. Moja żona, jak była w ciąży jak się czuła dobrze to normalnie stała w kolejkach czy w autobusie. jak się czuła gorzej to korzystała z kas pierwszeństwa czy wyznaczonych miejsc w autobusach/tramwajach. Nawet jak były zajęte to nie zdarzyło się aby ktoś nie ustąpił po zwykłym "czy mógłby pan/pani ustąpić?".

# słoik

21.10.2019 13:02

Chyba już naprawdę nie macie o czym pisać.

REKLAMA

 jeremi

21.10.2019 17:14

Śmieszne ostatnio te artykuły. Staracie się robić chwytliwe nagłówki i szukać skandalu na siłę
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break