REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# andzrej

06.05.2020 13:50

I tak jest, w komunikacji jeździ więcej osób niż pisze na karteczkach przy drzwiach. Ludzie maja maseczki więc limit powinien zostać zniesiony. A mandaty powinny być i wyrzucanie z komunikacji miejskiej ludzi bez masek albo z maskami na szyi.
ps. kontroli nie ma (kanarów) więc sporo osób jeździ bez biletów oraz korzysta z opłacanej przez innych komunikacji.

# bielanin

06.05.2020 20:58

Trzeba otworzyć bramki w metrze ,bowiem każdy dotyka do czytników i to jest żródło transmisji wirusa !!! Należy także uchylić drzwi w toaletach metra, tak aby można je otworzyć łokciem ,lub nogą . Może wreszcie władze Warszawy zaczną realnie walczyć z epidemią ????

# Craker

07.05.2020 08:05

Nie otwierać bramek w metrze bo będzie nim jeździło więcej zlodzieji czyli gapowiczów.

REKLAMA

# Mati

07.05.2020 10:36

Jako kierowca przegubowego autobusu miejskiego stwierdzam, ze ten limit pasazerów 18 osob jest naprawde absurdem. Ja osobiscie nie wypraszam ludzi z autobusu jak jest tloczno bo wychodze z zalozenia ze jezeli ludziom nie przeszkadza gniezdzenie sie w takich warunkach to dlaczego ma mi to przeszkadzac, dla mnie najwazniejsze jest to aby ludzie nie przekraczali strefy wydzielonej i moge jechac dalej. Absurdem tez jest to ze musimy zatrzymywac sie na kazdym przystanku ktory jest na zadanie. Po godzinie 20 to nie juz najmniejszego sensu a ludzie i tak przyciskaja przyciski ze chca wysiasc na zadanie.

# ozonowanie

02.06.2020 00:31

Zwalczanie koronawirusa i innych widocznych i niewidocznych robali skutecznie znajdziesz tutaj https://prusator.pl
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024