REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

06.05.2020 13:50 #andzrej
I tak jest, w komunikacji jeździ więcej osób niż pisze na karteczkach przy drzwiach. Ludzie maja maseczki więc limit powinien zostać zniesiony. A mandaty powinny być i wyrzucanie z komunikacji miejskiej ludzi bez masek albo z maskami na szyi.
ps. kontroli nie ma (kanarów) więc sporo osób jeździ bez biletów oraz korzysta z opłacanej przez innych komunikacji.
06.05.2020 20:58 #bielanin
Trzeba otworzyć bramki w metrze ,bowiem każdy dotyka do czytników i to jest żródło transmisji wirusa !!! Należy także uchylić drzwi w toaletach metra, tak aby można je otworzyć łokciem ,lub nogą . Może wreszcie władze Warszawy zaczną realnie walczyć z epidemią ????
07.05.2020 08:05 #Craker
Nie otwierać bramek w metrze bo będzie nim jeździło więcej zlodzieji czyli gapowiczów.
07.05.2020 10:36 #Mati
Jako kierowca przegubowego autobusu miejskiego stwierdzam, ze ten limit pasazerów 18 osob jest naprawde absurdem. Ja osobiscie nie wypraszam ludzi z autobusu jak jest tloczno bo wychodze z zalozenia ze jezeli ludziom nie przeszkadza gniezdzenie sie w takich warunkach to dlaczego ma mi to przeszkadzac, dla mnie najwazniejsze jest to aby ludzie nie przekraczali strefy wydzielonej i moge jechac dalej. Absurdem tez jest to ze musimy zatrzymywac sie na kazdym przystanku ktory jest na zadanie. Po godzinie 20 to nie juz najmniejszego sensu a ludzie i tak przyciskaja przyciski ze chca wysiasc na zadanie.
02.06.2020 00:31 #ozonowanie
Zwalczanie koronawirusa i innych widocznych i niewidocznych robali skutecznie znajdziesz tutaj Ozonowanie Warszawa
REKLAMA

337/4527 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA