REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

w auchan oszukuja

# borowskipawel

27.04.2006 16:37

Byłem wczoraj na zakupach i chcialem zkorzystać z programu mannia naklejania daję kasjerce punkty a ona ,że nie może dac mi to co chciałem bo punkty nie sa naklejone na arkusz to ja do niej z gębą bo dali naklejki ale to sie nie klei? To maja byc nalejki niech sobie wezmą i powieszą przed wejsciem napic oszukujemy zawodowo!!

# zefirek

27.04.2006 16:41

ja nie robię tam zakupów bo kasjerki mają mi pakowac towar,a tu wszystko mi ciachhh na szybę! Powiedziałem jej że jej obowiązkiem jest pakować to ona nic. Ja mówię ślepa jest pani?
Raczej głucha bo zobaczyć pana Gębę to kazdy zobaczy i sie polituje -odparła
Napisałem skargę na nią i pewnie zwolniono ją i niech pilnuje swoje małe dzieci

# figo

27.04.2006 19:19

I miała rację !!!!!!..... kasjerka

REKLAMA

# Antyzefirek

28.04.2006 00:43

Zefirek, ty jesteś debilny czy tylko udajesz?

# piotrek

29.04.2006 19:47

a ja oddałem kartę w selgrossie, kiedy to jakaś pani po odejściu od kasy, chciała przewiskać mi torbę zakupową(niezgodne jest to z k.c.)-zleciało sie tych kogutkowych, zablokowali drzwi, wezwali kierowniczka, no to ja pedziołem mu krótko, że to i to , a kier. że coś tam podpisywałem, na to mu pedziołem, " a co by było, gdybym pośród tego maczku, którego nikt nie czyta, podpisałbym zgodę na rozbiórkę na narządy moje własne po śmierci np., no to kier. już nie potrafił mi odpowiedzieć - teraz kupuje karkówkę przy millenium-jest o wiele lepsza od tej z selgrossa.
identyczna sytuacja(hipotetycznie)-kupuję coś w kiosku albo w sklepie hydraulicznym, po czym pani wychodzi z lokalu i wsadza swoje łapki w moja torbę...........czy dalibyście grzebać sobie we własnych prywatnych rzeczach? przecież selgross to taka sama instytucja jak kiosk, tylko większa.
apeluję- nie pozwólcie kontrolować się poza kasami.........jak będzie płacz z ich strony oddajcie kartę...."nie bedzie niemiec pluł nam w twarz"
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe