REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PO dała ciała

# Boguś

28.04.2006 21:08

Nie wiem czy Piskorski jest uczciwy czy nie, ale winy mu nigdy nikt nie udowodnił. Wiem jedno, gdyby był prezydentem W-wy nieco dłuzej, to może kupiłby sobie dziś nie 300 tylko 900 hektarów, ale ja jeździłbym od paru lat mostem Północnym. Wywalenie go z PO bez sądu, to kompromitacja partii. Co to jest za procedura, w której zarząd usuwa kogoś, kto może temu zarządowi zagrozić w demokratycznych wyborach wewnątrzpartyjnych? To jest oczyszczenie? Wywala się gościa, który zbudował dwa mosty, a pierwsze skrzypce oddaje wojowniczce Piterze, która w życiu nic nie zbudowała, a swoją reputację tworzy jak Kaczory na totalnej negacji innych? Czy to jest jeszcze moja partia?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.04.2006 23:33

Och, Bogus !
Przeciez zawsze mozesz nacieszyc wzrok tepymi ryjami ziomali pochylonymi nad zdobycznym MP3.
Rozkoszuj sie zatem Ich zachwytem nad zdobycza, patrz w Ich rozchylone ryje, zwisaj glutem sliny wydobywajacym sie z ich prymitywnych ust na skutek obcowania z zaawansowana techika.
Badzi soba. To twoi rodacy Bogus. Twoj poziom.
Wiec nie dopytuj sie tu glupkowato, co masz. Ok, cycu ?

# piotrek

29.04.2006 19:31

OOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! zza grobu słyszę głos bodzia tyszkiewicza.....BOGUSIU!!! widzę, że możesz żyć nawet w piekle byleby tobie byłoby wygodniej żyć, nic tak naprawdę nie wiesz o tym panu, a zapewniam cię, że te 3 setki to taki sobie dodateczek.... piskorz na giełdzie wzbogacił się......., przynajmniej kiedyś tak pedzioł........z ciekawymi postaciami czasem widywano go na mieście-z 1 stron gazet, nawet się z tym specjalnie nie krył.....myślał, że będzie tu jak w gorącej kalabrii,
zawsze kiedy to czytam o tego typu panach to słyszę w oddali "runaway".

REKLAMA

# Prorok

29.04.2006 20:58

Ale Gospodarność PIS wykończył w ramach koalicji. Może więc w tym systemie jest metoda. Zobaczcie, co się dzieje z LPR po pakcie...

# jarecki

30.04.2006 19:29

co do hektarow to bliziutko duuuużo nakupowano i to nie na unijny las ale z roli na budowlane przekwalifikowano i kasiorka plynęla i plynie nadal widzi mi się duuuuzo wieksza niż piskora
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA