REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PO dała ciała

# Boguś

28.04.2006 21:08

Nie wiem czy Piskorski jest uczciwy czy nie, ale winy mu nigdy nikt nie udowodnił. Wiem jedno, gdyby był prezydentem W-wy nieco dłuzej, to może kupiłby sobie dziś nie 300 tylko 900 hektarów, ale ja jeździłbym od paru lat mostem Północnym. Wywalenie go z PO bez sądu, to kompromitacja partii. Co to jest za procedura, w której zarząd usuwa kogoś, kto może temu zarządowi zagrozić w demokratycznych wyborach wewnątrzpartyjnych? To jest oczyszczenie? Wywala się gościa, który zbudował dwa mosty, a pierwsze skrzypce oddaje wojowniczce Piterze, która w życiu nic nie zbudowała, a swoją reputację tworzy jak Kaczory na totalnej negacji innych? Czy to jest jeszcze moja partia?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.04.2006 23:33

Och, Bogus !
Przeciez zawsze mozesz nacieszyc wzrok tepymi ryjami ziomali pochylonymi nad zdobycznym MP3.
Rozkoszuj sie zatem Ich zachwytem nad zdobycza, patrz w Ich rozchylone ryje, zwisaj glutem sliny wydobywajacym sie z ich prymitywnych ust na skutek obcowania z zaawansowana techika.
Badzi soba. To twoi rodacy Bogus. Twoj poziom.
Wiec nie dopytuj sie tu glupkowato, co masz. Ok, cycu ?

# piotrek

29.04.2006 19:31

OOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! zza grobu słyszę głos bodzia tyszkiewicza.....BOGUSIU!!! widzę, że możesz żyć nawet w piekle byleby tobie byłoby wygodniej żyć, nic tak naprawdę nie wiesz o tym panu, a zapewniam cię, że te 3 setki to taki sobie dodateczek.... piskorz na giełdzie wzbogacił się......., przynajmniej kiedyś tak pedzioł........z ciekawymi postaciami czasem widywano go na mieście-z 1 stron gazet, nawet się z tym specjalnie nie krył.....myślał, że będzie tu jak w gorącej kalabrii,
zawsze kiedy to czytam o tego typu panach to słyszę w oddali "runaway".

REKLAMA

# Prorok

29.04.2006 20:58

Ale Gospodarność PIS wykończył w ramach koalicji. Może więc w tym systemie jest metoda. Zobaczcie, co się dzieje z LPR po pakcie...

# jarecki

30.04.2006 19:29

co do hektarow to bliziutko duuuużo nakupowano i to nie na unijny las ale z roli na budowlane przekwalifikowano i kasiorka plynęla i plynie nadal widzi mi się duuuuzo wieksza niż piskora
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy