REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

van gogha

 fidel castro

29.07.2004 14:14

ludzie mam dość i nie tylko ja................młodych gośći co wyisadują na van gogha pod klatkami i na ławkach od rana do wieczora.....siedzenie na tej ławce i pójscie na 5 minut do sklepu po picie czy fajki jest ich szczytem ambicji .nIE pracują,nie uczą sie,tylko wystają tu codzień i sie panoszą dookoła,zaczepiają ludzi,wyklinają ich,zachowują sie tu jak panowie i władcy ,są całkowicie bezkarni.policja ani straż miejska wogle nie interwenjują (zresztą HWDP).ci ludzie marnują swą młodosc............tak wogle to siedzą tu pod blokami od 10 lat ,tak codziennie mniej wiecej od 9 rano do 23.niech ktos cos zrobi ,,by tu nie wysiadywali ani pod blokami ani na ławce ani pod trzepakiem....policjo nic nie robiąca.........raz coś zróbcie..............albo ktos inny bo na psach nie ma co polegać..........

# tolerancyjna

30.07.2004 19:26

Ciekawa jestem kto ma coś zrobić i do kogo to wezwanie . Jeśli robią coś złego to trzeba to zgłosić / pewnie nie dzwoniłeś na policję bo po co ? / , a jeśli tylko zakłócają porządek to można jeszcze zadzwonić do straży miejskiej , bo ci to w ogóle nic nie robią , boją się wysiąsć z samochodu. A co do policji to od kilku dni po kilka razy dziennie szaleją na osiedlu Erazma i to z całkiem niezłym skutkiem. Podobno jest ich na białołęce nie za duzo i na paliwo im brakuje. Ale jak "HWDP" to oni też cie będą tam mieli jak będziesz w potrzebie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA