REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Uwaga na opiekunkę z okolic Zerznia/Wawra

 Matyna W

10.01.2018 10:07

Odbierając córkę ze szkoły byłam świadkiem makabrycznego zachowania pani w starszym wieku w stosunku do małego chłopczyka, widuję tą kobietę, często w okolicy ulic Bronowska, Trakt Lubelski, Jeziorowa, Zerzeń, o różnych porach z różnymi dziećmi, wydaje mi się że odbiera dzieci z przedszkola i szkoły. Nie będę opisywać szczegółowo tego zdarzenia ale taka agresywna osoba nie powinna zajmować się dzieckiem. Pani ta ma bardzo donośny głos i idąc z dzieckiem przeklinała i to bardzo głośno, podeszłam do niej i zwróciłam uwagę, ale pani wpadła w furie i zaczęła jeszcze bardziej przeklinać i wyzywać.
Jest to kobieta około 60 lat o prostych, całkowicie siwych, długich włosach, około 170 wzrostu. pani ma nadwagę. Ubrana była w czerwoną kurtkę. Chłopczyk około dwu -letni. Bardzo proszę jeśli ktoś skojarzy tę kobietę i rodzinę u której ona pracuje proszę ostrzec matkę chłopczyka.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe