REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

uwaga kleszcze nie śpią

# CC

05.01.2005 14:59

Jest taka temperatura, że kleszcze nie zasnęły i są niebezpieczne dla naszych psów. Okazuje się, że w całej Warszawie nadal grasują . Pola Mokotowskie, Agrykola itp.... Jedyna rada to nie przestawać (teoretycznie w zimie nie ma potrzeby) podawać stosowne preparaty. Mój pies chorował już kiedyś i wiem, jak bardzo taki mały kleszcz może być niebezpieczny. Nie zapominajmy o naszych mniejszych braciach.

# Mieszkaniec

06.01.2005 11:48

To są słowa otuchy! Jedyna nadzieja w kleszczach, że zmniejszy się pogłowie zasrańców.
To nie to, że nie lubię zwierzątek, tylko mam problemy z przyzwyczajeniem się do chodzenia w wąwozach z odchodów. Może większe "rodzeństwo" powie w jaki sposób to polubiło ?

# CzysteBUTY

06.01.2005 12:05

No to są prawdziwe słowa otuchy. Polska to strasznie zapsiony kraj i nasz Tarchomin , nasza Białołęka tu wyjątkiem nie jest. Nigdzie nie można przejść spokojnie po trawie bo wszędzie psie gówna leżą. W nocy po trawie chodzą chyba tylko desperaci. A więc kleszcze bierzcie się do roboty ! Pieski czekają !

REKLAMA

# Anty piesownik w blokach

06.01.2005 13:10

ale fajnie -:))))))
jakby pozdychały te wszystkie psiuny to może można by dziecko w końcu puścić swobodnie przed siebie a nie trzyamć na smyczy żeby się w gównach nie ubabrało....
za to pieski latają sobie swobodnie i srają na oczach właścicieli....
a wiosną zacznie wszystko pieknie śmierdzieć

# sprzątająca po psie

06.01.2005 14:30

CC dzięki za informację

# Muszkieter

06.01.2005 17:48

Prezydent Kaczyński miał by u mnie duży plus gdyby się wziął w końcu za tych co nie sprzatają po swoich kundlach. Można by zrobić taki cennik : 1 nie sprzątnięta kupa = 500 zł kary . Budżet Warszawy od razu by się poprawił. Może by w końcu znalazły by się pieniądze na wymalowanie bus pasa na Modlińskiej , na 2 linię metra oraz na szybkie wybudowanie mostu Północnego.
Nie można tolerować tego brudu , tych gówien co leża na trawie , a i często na chodnikach.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

06.01.2005 21:00

" Na ławie oskarżonych zasiedli niemal wszyscy mężczyźni z bielbawskiej składalni. Odpowiadali z tego samego paragrafu. Najmłodszy ma 26 lat, najstarszy 45. Większość dzieciata albo żonata. Wszyscy zostali uznani za winnych. Wyroki od pół roku do 18 miesięcy. W przypadku dziewięciu oskarżonych sąd mógł skorzystać z zawieszenia kary. Nie zrobił tego. Wszystkie wyroki są bezwzględne, czyli po ich uprawomocnieniu się skazani pójdą siedzieć. - Dla dobra pokrzywdzonej sprawa została całkowicie utajniona. Tam naprawdę nie działy się miłe rzeczy - mówi sędzia Białek.
Ale w Bielawie swoje wiedzą. - Jak im było mało, to i bananem się z nią zabawiali - usłyszałem na dzień dobry w sklepie spożywczym "
Heh ... wy fani demokracji ... a kiedy powiedzcie , przychodzi do Was ksiundz, co ?

# CzysteBUTY

07.01.2005 09:33

Ty Matka Slawka z Gdańska Ty się nie mądrzyj. Nie zmieniaj tematu. Co ta Bielawa ma wspólnego z tym ,że psy brudzą ? Jak chcesz pogadać na ten temat to idź na Hyde Park. Trzeba wreszcie by te forum Białołęki wróciło do tematów o Białołęce ,a nie o jakiś głupich bzdetach i historiach z innych części Polski.

# asiak

07.01.2005 10:29

Chciałam uprzejmie nadmienić, że prawie nikt z was nie trzyma się tematu- dla Matki to normalka, ale reszta... Miejcie tyle przyzwoitości i odczepcie się od tematu kleszczy a sami- gdzie indziej- zainicjujcie swoje własne pomysły, które tak was interesują.

REKLAMA

# CC

07.01.2005 16:01

Brudy na trawnikach i nie tylko - to faktycznie problem. Ale jak już się psa ma i sprząta po nim - trzeba bronić go przed kleszczami.
Matko...biografia Mozarta już zaliczona? Dla ciekawych wspomnę, że wypowiedź Matki stanowi cytat z ostatniego Przekroju, do którego załaczone jest CD z biografią genialnego kompozytora.

# Ola

08.01.2005 14:48

A czy ktos pomyślał o śmietnikach na psie odchody???mam psa i po nim sprzatam, i "wędruje kilometrami"za śmietnikiem...ciekawe co jest lepsze:psia kupa czy reklamówka z psią kupa wyrzucona na trawę?

 ragozd

10.01.2005 15:46

Jest taki sam nakaz nielazenia po trawnikach jak i sprzatania po psie. Wiec w czym problem - kazdy w gowno wlazacy powinien sam siebie w kajdany zakuc i na policje zglosic :)
A naprawe swiata radze zaczac od siebie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe