REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Usuwanie zmarszczek

# jusiaM

29.01.2019 15:33

No właśnie. Czy są jakieś bezpieczne metody, żeby usunąć lub zredukować zmarszczki? Najczęsciej spotykam się z metodą usuwania kwasem hialuronowym, przykładowo - http://www.aestetica.pl/zmarszczki . Czy są jakieś większe zagrożenia z tym związane, czy może lepiej rozważyć zupełnie inną metodą? Zadne kremy na zmarszczki nic mi nie pomagają.

 Julietta

12.08.2019 19:08

Sama mam wątpliwości co do efektywności niektórych metod, jak mam być szczera, to chyba nie ma co liczyć na cuda. Natomiast, na pewno jakieś efekty można uzyskać korzystając z topowych rozwiązań kolagenowych. Zerknij sobie np. na ranking na tej stronie - http://wtabletkach.pl/ - myślę, że to całkiem rzetelne źródło informacji.
Do tego od siebie polecam zmianę diety i trybu życia - w mojej ocenie to bardzo ważny czynniki, które mają ogromny wpływ na zmarszczki (zarówno ich powstawanie, jak i eliminację).

# odessa44

20.08.2019 11:20

Jeżeli chodzi o usunięcie zmarszczek dookoła oczu - tzw. kurzych łapek - botox jest nie zastąpiony!!! W gabinecie MEDUSE byłam profesjonalnie obsłużona, za niewielką cenę. A efekt jeszcze tak długo mi się nie utrzymywał

REKLAMA

# Natka44

11.03.2020 16:36

Według mnie nie ma lepszej metody na zmarszczki niż mezoterapia igłowa szczególnie polecam salon https://jetsetspabeauty.pl/

# asik78

21.03.2020 15:26

Ja polecam botox. Sama robię ten zabieg regularnie od jakiegoś czasu i wiem z doświadczenia, jakie daje efekty. Oczywiście podstawa to lekarz, który ma wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Ja jestem pacjentką dra Migały, odsyłam na stronę jego kliniki, znajdziecie więcej informacji

# alabella

28.03.2020 13:09

Najlepsze efekty jak dla mnie daje wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym czy botoksem, najbardziej bezpiecznie. Kremy nie przynosza takiego efektu, takie wygładzanie owszem i to na kilka, kilkanascie miesięcy. Osobiście jeżdze do kliniki Dermed w Łodzi do dr Doroty Żukowskiej, wybitna specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej i zabiegów na twarz

REKLAMA

# dorka38

21.04.2020 21:49

Ja na zmarszczki polecam botox, wg mnie to najbardziej skuteczny sposób walki ze zmarszczkami. Zabieg wykonywałam w Klinice Sfera u dra Migały, tutaj http://www.klinikasfera.pl/botox/ jest więcej informacji na ten temat :)

# skinka

28.04.2020 11:04

no na zmarszczki to może być botoks, mezoterapia, laser... jest wiele różnych metod. Najlepiej będzie jak lekarz ci dobierze :) Ja chodzę na zabiegi medycyny estetycznej do radzikowska clinic na domaniewskiej i mogę ci ich polecić. Klinika na światowym poziomie z profesjonalnym, ale też takim ludzkim podejściem do pacjentki :)

# warynka

28.04.2020 20:29

no na zmarszczki to chyba najlepszy będzie botoks... choć to pewnie zależy od stopnia zaawansowania zamrszczek...? No nie wiem, tak sobie myślę ;) idź po prostu do kliniki Demeter na Białostockiej i tam niech ci doradzą odpowiedni zabieg na zmarszczki :)

REKLAMA

 wichurska

05.05.2020 10:46

Porównaj sobie przy okazji z cenami w innym mieście, ja swoje zmarszczki wypełniałam w Stargardzie u Romańczuka i zapłaciłam dużo mniej, a jakość preparatów i opieki na wysokim poziomie.

# lisaa

29.05.2020 11:46

Ja robiłam botox i efekt jest taki, jak oczekiwałam :) Cieszę się teraz gładką buzią, czuję się młodsza o 10 lat! W Warszawie byłam w kilku klinikach na konsultacji, najlepsze wrażenie zrobił na mnie dr Migała z Kliniki Sfera i tam też finalnie wykonywałam zabieg.

# Ankahhh

22.06.2020 17:14

Zależy, czy to zmarszczki mimiczne? Ja na mimiczne, tzw. lwią zmarszczkę, stosuję botox i sprawdza mi się bardzo dobrze. Zabiegi robię u dra Migały w Klinice Sfera. Śmiało mogę polecić.

REKLAMA

# Anonim

10.10.2020 22:10

Fajna na taką przeciwzmarszczową pielęgnację jest linia Nova Clear. Bardzo fajnie nawilża skórę. Ta linia posiada kosmetyki dla różnych typów skóry.

# ilonabora

02.04.2021 08:26

Na zmarszczki mimiczne polecam botox. Ja robię sobie ten zabieg i jestem bardzo zadowolona :) Chodzę do Kliniki Sfera do dra Migały. To świetny lekarz, z dużym doświadczeniem, a przede wszystkim z super podejściem do pacjentek. Ja się czuję zawsze w 100% zaopiekowana :) Polecam to miejsce z czystym sumieniem.

# Esterr

23.04.2021 21:47

Kup sobie suplement w syropie z Zarapharm- Snail Natural z wyciągiem ze śluzu ślimaka. Właśnie działa przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, wygładzająco na blizny, zmiany trądzikowe, owrzodzenia.Wzmacnia organizm, pomaga na problemy żołądkowe. Na prawde świetny suplement

REKLAMA

# viktorpeters12

27.04.2021 14:48

Zastrzyki upiększające są również stosowane do wstrzyknięć nad górną wargę wyłącznie w celu pozbycia się linii ekspresyjnych i lekkiej korekty kształtu ust. Wiele osób błędnie uważa, że zastrzyki do ust są wstrzykiwane w celu zwiększenia objętości ust. W ciągu 1-2 tygodni po wstrzyknięciu preparatu w obszar nad ustami zauważysz zachwycający rezultat - uśmiechnięte zmarszczki nie psują twarzy, a skóra jest gładka i jedwabista.
Czasem odpoczywam na https://gry-hazardowe-x.pl/snake-slot/ i nie przeszkadzają mi zmarszczki!)

# mirecka

29.05.2021 22:18

Jak na zmarszczki to polecam Serum 7 olejów zamiennik kremu. Znakomite jest, mega wydajne, super się wchłania, nawilża skórę, ujedrnia, uelastycznia. Likwiduje zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie nawet na rekach

# oisha

20.08.2021 16:33

ja znów mam z Bielendy kosmetyki na zmarszczki ale Royal Bee Elixir , takie z produktami pochodzacymi od pszczół w składzie. Moge polecić

REKLAMA

# zinia

31.08.2021 12:46

Ja chodzę na wypełniacze do doktor Syryło do SCLINIC na Łukowskiej :) pani doktor jest najlepsza! Dobierze odpowiednią metodą odmładzania do twojej skóry w zależności od stanu cery oraz stopnia zaawansowania zmian

# Anka12

22.10.2021 15:43

ja bardzo polecam na zmarszczki zabiegi u pani dr Żukowskiej. super efekt po zabiegu.

# Justysia

27.10.2021 23:19

a znacie Olejek Busajna? to kosmetyk naturalny na bazie olejów, bez chemii usuwa zmarszczki, ujędrnia. Pomaga i na cellulit i rozstępy. A i mega nawilża ciało

REKLAMA

# Werus

01.11.2021 21:46

Na wygładzanie zmarszczek pojechałam kilka miesięcy temu do łódzkiej kliniki Dermed do dr dr Doroty Żukowskiej,polecam. efekt rewelacja

# Vitto

02.11.2021 06:59

Na zmarszczki stosuję tylko botox i wyglądam wspaniale :) To niesamowite, ale w wieku 40+ czuję się naprawdę pięknie i młodo. Po to jest medycyna estetyczna, aby z niej korzystać, do czego zachęcam :) Naprawdę warto! Osobiście chodzę do Kliniki Sfera https://www.klinikasfera.pl/

# Polańska

03.02.2022 23:14

Miąłam wypełniane zmarszczki kwasem hialuronowym w łódzkiej klinice dermed u dr Doroty Żukowskiej, polecam znakomite efekty

# Żyleta

27.02.2022 23:22

Na zmarszczki doskonałe są te kosmetyki z Bielendy linia ze złotem Złote Ceramidy, na prawde pomagaja

# Mi Lenka

28.03.2022 15:28

Usunąć na stałe i na zawsze się nie da. Ale jest wiele zabiegów i kosmetyków które poprawią wygląd skóry. Ja lubię krem Tremella Efektimy bo super wygładza lepiej niż hialuronowy. Znakomite efekty

# Irciak

28.03.2022 21:45

Na zmarszczki doskonale też pomaga Olejek Busajna, sama natura. Działa nawilżająco, ujędrniająco . Napina skóre, pomaga przy cellulicie, rozstepach i zmarszczkach własnie

 magdarobson

25.05.2022 11:53

Mi na zmarszczki nie pomagaly zadne kremy ani domowe sposoby. W koncu doszłam do wniosku ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zabieg likwidujacy zmarszczki. Zdecydowałam sie go zrobic w Łodzi u dr Żukowskiej. Jest specjalistką na wysokim poziomie. Bardzo cierpliwa i rzeczowa. Zabieg przerósł moje najsmielsze oczekiwania.

# lolita

14.06.2022 15:53

A jakieś kremy przeciwzmarszczkowe? Polecacie? Sprawdza wam się takie cos?

 Iga35

16.06.2022 11:03

U mnie żadne kremy nie pomagały. Probowałam różnych zabiegów w salonach kosmetycznych ale z marnym efektem. Pojechałam na zabieg likwidujący zmarszczki do Łodzi. Dr Żukowska wykonała zabieg profesjonalnie. Teraz z przyjemnością patrzę na siebie w lustrze.

 najna

23.06.2022 21:00

Kremy są spoko, no tylko to ogólnie trzeba wiedziec jak prowadzic pielegnacje , kosmetyki dobierać swiadomie, a nie na chybił trafil, ja tak zrobilam i poprawa jest znaczna

# lolita

25.06.2022 10:41

No mi to by sie przydało ogolnie cos, co poza dzialaniem przeciwzmarszczkowym mialo tez dzialanie nawilżajace..

 najna

27.06.2022 08:43

A moze seria hydrativ z tołpy? bardzo fajnie nawilza, do tego jakies serum przeciwzmarszczkowe i powinno byc spoko :) na Notino masz spory wybór takich kosmetykow

# Becia45

01.07.2022 00:35

Na zmarszczki bardzo dobry jest Olejek Busajna , wygładza, ujędrnia skóre i super nawilża. Używac tez można na cellulit, rozstępy,znakomity i bardzo wydajny Olejek

 JuliaKowalska

22.07.2022 15:20

Hej !
Od zawsze zmagałam się ze zmarszczkami pod oczami. Na ratunek przyszła mi klinika https://absoluklinika.pl/ w Warszawie. Bardzo polecam. Moje zmarszczki po kilku wizytach zniknęły a ja mogę się cieszyć piękną skórą !!!

# ALusiak

25.07.2022 22:30

Mogę polecić dr Dorotę Żukowska, jeżdze do kliniki Dermed w Łodzi

# Dianka

31.07.2022 19:26

Olejek Busajna świetny na zmarszczki jest. Ujedrnia, nawilza, napina skóre. I na zmarszczki stosuję, cellulit i rozstepy

# Paula

27.09.2022 23:28

Super są te kosmetyki polskiej marki Bielenda linia Diamentowe Lipidy

# Ewciak

28.10.2022 21:58

Jak usuwanie zmarszczek to polecam klinike Humana Medica Omeda z Białegostoku i dr Dorotę Żukowska
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy