REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# zaaa

18.02.2015 17:16

I bardzo dobrze, niech HGW wykurzy z Bemowa te szkodniki i Zygrzak i Dąbrowskiego

# Ewa K.

18.02.2015 17:28

PRL powrócił na Bemowie. O wyrzucaniu z pracy za poglądy opowiadali mi rodzice. Myślałam że świat się zmienił naprawdę. Jak widać - nie

# waz

18.02.2015 17:49

Poglądy, a ślepa wierność to dwie zupełnie inne sprawy.

REKLAMA

# lideksynubeka

18.02.2015 21:01

Platforma Obywatelska-partia podwyższonych standardów.Taki przekaz serwowano chłopstwu,które łykało to bez szemrania.
A tu w ciągu kilku dni okazało się,ze ci wybitni "fahowcy"nie zbudują przedszkola,nie zapewnią miejsc dla 3 latków,nie umieją zbudowac kawałka torów tramwajowych i wyremontować spalonego mostu.Nie mówiąc o uruchomieniu metra.
ale dla chłopstwa wazne,aby Kaczor nie rządził!!

# cba

18.02.2015 21:44

Poprawka do tekstu o zwolnieniach z Tu Bemowo
Nie było zwolnień tylko nie przedłużono im umów na zastępstwa - jeden ze specjalistów to jest rodzina Gręziaka, a drugi to niby rzecznik. Były pracownik radio eska. Zwolnienie dostał kierownik kadr, który miał umowy zlecenia na 20000 zł co wykryła kontrola. Szkoda że tak późno.
za Afera na Bemowie ;P

# Barto

19.02.2015 10:30

Pracodawcą wszystkich urzędników jest Prezydent miasta!!! Jeśli urzędnicy Ci nie są lojalni wobec swego pracodawcy (namawianie mieszkańców do protestów przeciw Prezydent miasta (swojemu pracodawcy!!), odmowa wykonywania poleceń, nasyłanie ochrony na przedstawicieli Władz miasta) to powinni być wywaleni na zbity pysk. Zygrzak chciałby zrobić to swoje prywatne państewko, ale to nie Ukraina.

REKLAMA

# BeMózg

19.02.2015 21:31

Ale o co chodzi? Zwalniają? Znaczy, będą przyjmować...
A urzędnicy od sportu czy kultury to nikomu nie potrzebne pasożyty. Sport i kultura powinny być prywatnymi sprawami obywateli, kultywowanymi przez nich bez pośrednictwa jakichkolwiek urzędasów. Zatem nie ma czego żałować. Niestety, na miejsce zwolnionych zostaną przyjęci kolejni i ci dalej będą pasożytować na społeczeństwie...

# olka

19.02.2015 22:10

i bardzo dobrze niech rozwalą tą klikę marnych urzędasów

# cegiełka na stocznię

20.02.2015 10:20

Ja jestem wybitnym politykiem PO mam znajomości i zrobię co będę chciał - mniej więcej tak określał się kilka lat temu "wybitny polityk" Gregory P. występujący w tym artykule. Pamiętasz Gregory sprawę restauracji PYZA na Forcie Bema?
Metody Gregorego jak widać się nie zmieniają

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA