REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Urodziny

 Kottee

25.11.2021 10:29

Cześć, za dwa miesiące moja mama obchodzi 55 urodziny i chciałbym z tej okazji zorganizować jej przyjęcie. Chciałbym skorzystać z usług firmy cateringowej, której zadaniem byłoby przygotowanie, dostarczenie oraz podanie dwudaniowego posiłku wraz z deserem i napojami. Moja znajoma w lecie organizowała urodziny swojej mamy i korzystała z usług firmy cateringowej Smaki Miasta i bardzo sobie chwali jedzenie przygotowane przez tą firmę, jak i to, że catering dotarł na czas oraz obsługę gości.Czy ktoś z Was korzystał już z usług tej firmy i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

# woźny

23.03.2023 10:23

Jest to niewątpliwie bardzo ważna sprawa i ja jeszcze chcę powiedzieć, że mnie również bardzo interesowało to jak wybrać prezent na 80 urodziny. Na całe szczęście bardzo fajnie o tym napisano w https://mojejaslo.pl/jaki-wybrac-prezent-na-80-urodziny/ więc ja również polecam każdemu aby zapoznał się z tym materiałem.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break