REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jelonkowy

08.02.2021 09:34

Wyglądają jak kurniki. Śmiesznie mała ilość światła w mieszkaniu, mikroskopijna działka i sąsiedzi w domu na przeciwko, zaledwie kilka metrów od siebie. Widać w Warszawie blisko metra sprzeda się wszystko.

# życzliwy

12.02.2021 09:39

przypominam o tym, że artykuły o charakterze reklamowym powinny być zgodnie z polskim prawem oznaczone jako "artykuł sponsorowany"
- to był poprzedni komentarz. Z jakiego powodu został usunięty?

# Jelonkowy

12.02.2021 10:27

#życzliwy napisał(a) 12.02.2021 09:39
przypominam o tym, że artykuły o charakterze reklamowym powinny być zgodnie z polskim prawem oznaczone jako "artykuł sponsorowany"
- to był poprzedni komentarz. Z jakiego powodu został usunięty?

Niestety, mnóstwo tutaj podobny artykułów, które mają spowodować zainteresowaniem jakąś inwestycją. A jakiś nie widać artykułów przedstawiających patologie dzikiej deweloperski - podział osiedli na pojedyncze inwestycje - bloki, aby ominąć konieczność stosowania się do bardziej rygorystycznych przepisów nakazujących budowanie placy zabaw i miejsc wypoczynku. Nikt tutaj też nie pisze o problemie grodzenia osiedli, które tworzy getta i niszczą tkankę miejską oraz społeczną oraz utrudniają przemieszczanie się pieszym.
Interes dewelopera ponad wszystko. Reklama dźwignia handlu. Prywatyzacja zysków, uspołecznianie strat.

REKLAMA

# Kabe

18.02.2021 12:04

Od początku patrzę na rozwijającą się budowę i jestem coraz bardziej zniesmaczona. Szeligowska jest bardzo wąska i każdy wjazd lub wyjazd z tego diesla to będzie spory problem. Ale najgorsze dla mnie to całkowity brak ogródka. Widzę jedynie domek i taras sąsiadujący z budynkami że wszystkich stron. Koszmar! Okno w okno, jeszcze gorzej niż w bloku. Na pewno nie chciałabym tak mieszkać.

# Arek

26.05.2021 13:36

A ja tam kupiłem dom i jestem zadowolony :) Mam 160 m2 do wykorzystania: salon około 28 m z dedykowaną łazienką i garderobą plus gabinet około 8m na najwyższym poziomie. Poniżej 2 pokoje dzieci po około 15m oraz łazienka 6 m. poniżej salon z kuchnią około 33m oraz WC. Najniżej garaż na 2 auta i 2 komórki. Dodatkowo ogródek 47m. Dużo lepiej niz w bloku :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024