REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Wawerczyk

03.11.2017 00:50

a co z poszerzeniem Wału na południe od węzła S2? Jak można pisać artykuł na ten temat i nie zająknąć się o wąskim gardle, które napotkają wszyscy zjeżdzający z S2 w kierunku Józefowa i Otwocka? Czy redaktor (dg) wie, o czym pisze, czy może tylko bezrefleksyjnie przepisuje ze znalezionego źródła? Brak rzetelności dziennikarskiej, czy zwykłe lenistwo i brukowcowa pobieżność?

# Jokarek

03.11.2017 07:45

O poszerzeniu w kierunku Otwocka pomyślą jak S2 będzie się korkowala właśnie przy tym zjeździe - jak obecnie zjazd z mostu siekierkowskiego w godzinach popołudniowych.

# sawa

03.11.2017 16:36

Usuwane są komentarze niekorzystne dla bezmyślnego redaktorka.

REKLAMA

# radykalna

04.11.2017 13:11

Poszerzenie Walu na poludnie od POW ma byc realizowane z budzetu przeznaczonego na drogi miejskie, Warszawskie. Jasnym jest ze mieszkancy Warszawy nie maja interesu w tym, zeby ulatwiac wjazd do miastaia i wlasne pieniadze wydawac na zwiekszanie i tak duzych korkow w Wawie. Dla Warszawy sa bardziej racjonalne i korzystne sposoby spozytkowania tej kasy! To waskie gardlo jest dla nas, naszego czasu i zdrowia (nerwy w korkach, smog itp...) bardzo korzystne! W niektorych miastach wrecz specjalnie wprowadza sie takie rozwiazania na rogatkach w celu ograniczenia korkow w samym miescie i zachecenia do korzystania z komunikacji.

 eRDe

06.11.2017 09:05

#radykalna napisał(a) 04.11.2017 13:11
W niektorych miastach wrecz specjalnie wprowadza sie takie rozwiazania na rogatkach w celu ograniczenia korkow w samym miescie i zachecenia do korzystania z komunikacji.

Z jakiej komunikacji? Tamta część miasta praktycznie nie ma dostępu do sprawnej komunikacji miejskiej.

# radykalna

06.11.2017 10:39

eRDe, z przykroscia przyznaje ze masz w 100% racje! ...chociaz mi akurat bardziej chodzilo o komunikacje PODmiejska... miejmy nadzieje, ze remont i rozbudowa torow, jak rowniez POW o ktorym o dziwo juz teraz mysla zeby autobus pyrkal...moze to jakis dobry znak ze cos ma realna szanse sie zmienic sie na lepsze :) moze ktos wpadnie na pomysl, aby warszawskie autobusy miejskie puscic autostrada gdzies na przedmiescia, Otwocki, Jozefowy, Wiazowne (chociaz tam chyba autobus czerwony juz pomyka) - tylko zeby trasy i czestotliwosci byly na tyle atrakcyjne, zeby byly alternatywa dla samochodu sensowna a nie tylko taka na papierze do chwalenia sie osiagnieciami! I Wawa i miejscowosci podwarszawskie by na tym zyskaly (chociaz uwazam, ze finansowo tez powinny partycypowac w kosztach uruchomienia takich tras)

REKLAMA

 eRDe

07.11.2017 09:15

#radykalna napisał(a) 06.11.2017 10:39
chociaz mi akurat bardziej chodzilo o komunikacje PODmiejska...
[...]
tylko zeby trasy i czestotliwosci byly na tyle atrakcyjne, zeby byly alternatywa dla samochodu sensowna a nie tylko taka na papierze do chwalenia sie osiagnieciami!

Niestety, komunikacja jest często tylko na papierze. Jeżeli są 2 kursy (albo jeden) na godzinę, trudno będzie kogoś przekonać do przesiadki z samochodu. Nawet w granicach Warszawy są takie miejsca:( Wawer to dzielnica, która wygląda przyjemnie, ale komunikacyjnie do poprawy jest sporo. Kilka razy miałem tam coś do załatwienia. Korzystałem z komunikacji miejskiej i pomimo relatywnie niedużych odległości czas podróży nie był krótki (rzadko kursująca komunikacja).

 melkasoo

08.11.2017 13:17

Ciekawe na co jeszcze będzie dofinansowanie.

# szma.taszepta.na

08.11.2017 13:59

ciekawe czym zaraz zaczniesz spamować pajacu?

REKLAMA

# Fal

15.11.2017 09:26

Właśnie, Falenica i komunikacja śmieszna sprawa.... Co ile te autobusy jeżdżą, jak w mrozie dziecko ma stać na przystanku i czekać? A często autobus wypada z trasy a jeszcze częściej na widok samego dziecka nie zatrzymuje się na przystanku choć był to przystanek NIE na żądanie. Ja miałam taki pomysł przesiąść się z auta do autobusu ale po kilku niemiłych przygodach mojego dziecka z komunikacją miejską, która NIE JEST łaskawa dla dzieci, zrezygnowałam i nadal jeździmy autem i dziecko czeka po szkole na mnie.... Dzwoniłam na 19115 myślałam, że dowiem się jakie zmiany w komunikacji przygotowali na czas przebudowy do S2 ale nikt nic nie wie. Jedyne co zauważyłam, to wczoraj tablicę na ul. Mozaikowej, że od 27 listopada 2017 ją zamykają.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe