REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Madia

06.11.2015 11:07

I to mi się podoa

# ww1

06.11.2015 11:29

wydaje mi się, że ten chodnik jest w gestii miasta a nie spółdzielni

# trolejbus

06.11.2015 13:57

Jak by pan Przemysław B był zorientowany to by wiedział, że Miasto Stołeczne Warszawa definitywnie w inwestycjach miejskich odszedł od kostki.

REKLAMA

# janGarlik

07.11.2015 09:24

Dość ładna ulica jak na blokowisko z daleka od centrum.To zasługa dużych drzew.Porządny ułożony chodnik z płyt 40x40 cm -to jest to.Naprawdę miło się tam teraz przejść.Może w przyszłości ławeczki z oparciem(pod warunkiem ,ż nie będzie na nich chlania i awantur)

# vleee

11.11.2015 19:42

A czym wy sie tak zachwycacie, że 25 metrów chodnika wymienili ? Dodatkowo nawet poziomu nie zrównali ze starym. Gdyby cały wymienili aż do chodeckiej i na łojewskiej to rozumiem ale pisać artykuł w gazecie że 25 czy 30 metrów płyt chodnikowych zrobili ?! Żenada. Ja bym raczej zapytał dlaczego dzielnicy nie stać żeby wymienić cały stary chodnik wzdłuż chodeckiej i łojewskiej, który leży tam najpewniej od lat 70.
Poza tym nie rozumiem zafascynowania kostką brukową. Wszystkie ścieżki rowerowe były kiedyś wykładane kostką a teraz się ją zrywa i leje asfalt. I tak wykonawca 2 razy zarabia (czytaj podatnicy 2 razy płaca za sciezki rowerowe).
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break