REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Typowanie meczy Bet4Win

 Vivitek321

03.04.2017 07:53

Witam ;)
Chciałam Was zapytać czy typujecie mecze oraz ogólnie z jakiego serwisu korzystacie i czy znacie może właśnie ten?

 NovikM4

03.04.2017 08:10

Jak najbardziej wtedy rozrywka jest bardziej interesująca i podnosi lekko adrenalinkę :) Co do serwisu oczywiście znam Bet4Win i z niego korzystam przede wszystkim. Można powiedzieć, że jest kompletny pod każdym względem od wykonania po świetne analizy meczów i bardzo pomocną aplikację. Z pakietem Gold widziałeś pewnie ile dają dodatkowych możliwości które na prawdę fajnie pozwalają zarobić :)

# Ordek552

05.04.2017 23:26

No zgadzam się co do bet4win na ten moment to najlepsze takie miejsce do typowania meczów w naszym raju. Co do trafności to mają ją bardzo wysoka można zobaczyć nawet na ich stronie. Już dawno ie było tak żebym na koniec miesiąca nie był na plus

REKLAMA

# Koldi884

07.04.2017 15:23

Ja zazwyczaj jak mam tylko czas, wiadomo że nie na jakieś ogromne stawki jednak w bet4win staram się działać. Przede wszystkim mam pewność co do jakości porad, szeroki wybór i też szerokie typowanie meczów nawet live przez aplikację.

# Czepic33

11.04.2017 07:36

No dokładnie jak większość z Nas :) Wtedy na prawdę dużo lepiej ogląda się mecz :) Ogólnie co do Bet4win mam same dobre skojarzenia, dlatego że tutaj już całkiem sporo udalo sie wygrać i też dla potwierdzenia można zobaczy ć na ich stronie czy facebooku kupony. Mają po prostu fajną ofertę pakietu w dość dobrej cenie.

# TomaszMajek

07.05.2017 09:32

Zgadzam się z poprzednikami widzę, że sporo osób z forum jest zainteresowanych tematem :) No ale jak jest taka możliwość to na prawdę szkoda nie skorzystać, szczególnie że można sobie też przez cały rok nawet fajną sumkę zgromadzić z ich pomocą i małym wkładem tak na prawdę.

REKLAMA

# EmilKAzk

16.05.2017 15:57

Ja wlasnie dopiero zaczynam moja przygote z typowaniem meczy, wiec dzieki wielkie za pomoc na pewno postaram sie skorzystac z ich pomocy i jak cos dam znac jak mi idzie. Pozdrawiam ;)

# DanielBrzostak

22.05.2017 08:14

Ogólnie jest na prawdę spoko. Warto zainteresowac się tematem tego względu, że radzą sobie coraz lepiej , a my klienci mamy coraz to lepsze zyski. Mozna to zaobserwowac juz na samej stronie gdzie są właśnie dane podzielone ze względu na daną mozliwość typowania lub facebooku. Moim zdaniem warto o tym jak najbardziej pomysleć

# Nemicz1221

23.05.2017 08:33

Zdecydowanie to najlepsza i najpewniejsza forma zarabiania na typowaniu wyników meczowych. Rzadko kiedy jest aż tak wysoki wskaźnik trafień można znaleźć w serwisie. Tutaj na prawdę widać że idzie to w dobra stronę :)

REKLAMA

 Marek5

07.07.2017 17:34

Polecam stronę na ten temat: http://obstawiamyrazem.pl/co-obstawiac-u-bukmachera/. Na pewno przyda się każdej początkującej osobie. Jednak radzę wszystkim sprawdzac, czy bukmacher działa legalnie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024