REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# polio

25.09.2014 08:40

Nie jestem rzecznikiem ZDM, a jestem zadowolony. Powinni jeszcze osłupkować trawniki, żeby ukrócić wjeżdżanie na chodnik. Jak ktoś chce mieć miejsce parkingowe niech je sobie kupi.

# pieszy

25.09.2014 10:13

"Czyli wyszło jak zwykle -sami niezadowoleni."
Widać auto chyba samochodziarz. Jako pieszy też jestem bardzo zadowolony. z niecierpliwością czekam na wygrodzenie trawników. Dziwi ton artykułu broniący kierowców. Wstyd redakcjo.

# mnietek

25.09.2014 14:35

Ja tez jestem zadowolony. I tak juz chyba 80% powierzchni w tym miescie jest zastawionych samochodami. Dowalic takie kary za nielegalne parkowanie ze ludzie wreszcie zaczna ten zlom sprzedawac i problem braku miejsc do parkowania sie sam rozwiaze.

REKLAMA

# Maro

25.09.2014 15:50

Dokładnie A Przechodniom wchodzącym na ulice, chodzących przez parking lub między miejscami postojowy. Chodzącym po trawniku po 200 godzin. Prac społecznych. Uczciwość to uczciwość

# mieszkanka bloku

25.09.2014 18:50

Nie wszędzie ten pomysł się sprawdza. Widziałam jak na Chodeckiej 10 nie mogło podjechać pogotowie, ponieważ stał wielki samochód MPO, a pogotowie nie miało jak się przecisnąć. To samo było kiedyś ze Strażą Pożarną, jest wąska przestrzeń miedzy wejściem na klatkę, a słupkami. Natomiast osoby niepełnosprawne, podjeżdżały autem pod klatkę z zakupami i odprowadzały samochód na parking do którego było 50m. Teraz żeby odstawić auto, trzeba się cofnąć do Suwalskiej, skręcić w Chodecką, potem w Kondratowicza, dojechać do Ratusza, skręcić znowu w Kondratowicza i dopiero później w uliczkę przy Banku i JUŻ jest parking..!!! Czy takie słupki powinny być aż takim utrudnieniem dla tych którzy płacą za parking żeby nie stawiać pod domem i byle gdzie?

# vito

28.09.2014 05:58

NIE znam nikogo,oprocz parkujacych gdzie popadnie,kto bylby niezadowolony.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break