REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# loli

08.07.2015 22:39

Gratuluje radnemu Korowajowi, za zgłoszenie naprawdę dwóch dobrych projektów, które przeszły

# Miki

08.07.2015 22:50

Projekty Korowaj opiewają na ponad 700 tysięcy, co na dobra sprawę zeruje budżet i bardzo dobrze! Bo jak sobie myślę, że kasa miała by pójść na jakieś 3 pokoje z piwnica, czy inne bzdury, to na tle tych projektów Korowaj najtrafniej wpisuje się w potrzeby i oczekiwania mieszkańców.

# Jarek

08.07.2015 22:55

#Miki napisał(a) 08.07.2015 22:50
Projekty Korowaj opiewają na ponad 700 tysięcy, co na dobra sprawę zeruje budżet i bardzo dobrze! Bo jak sobie myślę, że kasa miała by pójść na jakieś 3 pokoje z piwnica, czy inne bzdury, to na tle tych projektów Korowaj najtrafniej wpisuje się w potrzeby i oczekiwania mieszkańców.

Nie ma co się dziwić, plaża cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a skatepark trzeba było i tak już wyremontować. To będą dobrze zainwestowane pieniądze, bo dużo osób z tych rzeczy korzysta, sam swego czasu organizowałem urodziny na plaży! :)

REKLAMA

# drugastrona

08.07.2015 22:56

Niestety, prawie żaden z moich faworytów nie przeszedł, przez strasznie drogi skatepark. Szkoda, że będziemy znów wrzucać pieniądze w błoto na odbudowę plaży. I tak co roku, bo przecież ktoś znowu wszystko zniszczy. Studnia bez dna. Żałuję, że nie zakwalifikował się chodnik wzdłuż Ćmielowskiej.

# trener

08.07.2015 23:04

Bardzo szkoda, ze nie przeszedł balon sportowy

# GTW

08.07.2015 23:04

A mi sie projekt plazy i skateparku podoba najbardziej bo to jest dla zwykłych ludzi i beda mogli z tego wszyscy korzystać.

REKLAMA

# Tomek że Służewca

08.07.2015 23:06

Pogadajcie z Włodkowskim, to cudotwórca. Może wam da?

# Tomasz

08.07.2015 23:56

szkoda że nie przeszedł żaden projekt w sprawie boisk sportowych czy rozbudowy parków i skwerów, to są moim zdaniem sprawy potrzebniejsze od pseudo plaży, która nigdy nie będzie miejscem do odpoczynku ze względu na hałas docierający z mostu. Lokalizacja plaży broni się jedynie w miarę dobrze skomunikowanym miejscem, bo poza tym to tragedia...

# arti

09.07.2015 06:19

Radny będzie projekt plaży zgłaszał co roku, bo co roku plaże będzie niszczyła grupa nieodpowiedzialnych pijanych ludzi lub wezbrana Wisła.
Pieniądze więc mogą bardzo szybko pójść w błoto.
Dziwi mnie że na doświetlenie przejść dla pieszych na Odkrytej, które są niebezpieczne jesienią i zimą głosuje niewiele ponad 500 osób podczas gdy mieszka przy niej i przejeżdża po niej kilka kilkanaście tysięcy ludzi.
Ale cóż grill był reklamowany - a reklama podstawą sukcesu.

REKLAMA

# stop glupocie

09.07.2015 06:45

Plaza to poroniony pomysl. W ostatnie upalne dni na tej plazynie było kilkanaście osob . Skwar leje się z nieba- - plynie woda do której nie można wejść ani ochlodzic się, brak prysznicy - a bidota bialolecka glosuje na ta plaze . przyjdzie wieksza woda i wszystko zmiecie z tej plazy.

# Alka

09.07.2015 08:56

Plaża tonąca w śmieciach nad śmierdzącą wodą, okresowo zalewana i czynna tylko 4 miesiące w roku... To chyba jakiś żart, przykro mi, że moje podatki pójdą na coś takiego.

# Alka

09.07.2015 08:56

Plaża tonąca w śmieciach nad brudną wodą, okresowo zalewana i czynna tylko 4 miesiące w roku... To chyba jakiś żart, przykro mi, że moje podatki pójdą na coś takiego.

REKLAMA

# babunia

09.07.2015 09:19

kosze na wale wiślanym - to wielki sukces - tylko teraz wal zamieni się w wielki smietnik, popatrzcie w miejscach gdzie sa już kosze wokół nich jest wielkie śmietnisko gdyż nia sa opróżniane . zresztą Tarchomin i Nowodwory to wielkie śmietnisko był krotki okres w maju gdzie faktycznie sprzątano a teraz.... wstyd

# prawda

09.07.2015 09:54

Bzdury gadacie i zazdrościcie że my z radnym Korowajem przepchaliśmy nasze projekty. Ludzie zdecydowali to się odwalcie od naszego skateparku i plaży nic Wam do tego. Przegraliście bo wasze projekty były gorsze!!!

# zenobia

09.07.2015 10:23

na takiej smierdzacej plazy mogą wypoczywać ludzie pokroju Korowaja - moja noga na ten syf nigdy nie wstapi

REKLAMA

# Marta ze sklepu

09.07.2015 10:37

Ile tutaj nienawiści... :( Panie Marcinie współczuje, zamiast się cieszyć, że udało coś się zrobić dla mieszkańców, to takie kalumnie się tu wypowiada, współczuję Panu i życzę dużo wytrwałości. Niech Pan robi to co do tej pory, mieszkańcy to widzą i doceniają. Czego najlepszym obrazem jest Pana wynik w tym głosowaniu i minionych wyborach. Gratuluję zwycięzca i jesteśmy z Panem! :)

# drugastrona

09.07.2015 10:38

#GTW napisał(a) 08.07.2015 23:04
A mi sie projekt plazy i skateparku podoba najbardziej bo to jest dla zwykłych ludzi i beda mogli z tego wszyscy korzystać.

Ze skateparku będą mogli wszyscy korzystać? Czyli wszyscy jeżdżą na desce? Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć.

# KzB

09.07.2015 10:48

Skatpark robiony dość niedawno podczas realnej akcji znow potrzebuje renowacji
Plaża oddana w zeszłym roku znow potrzebuje inwestycji
I tak będzie w koło Macieju tak długo jako dobro publiczne nie stanie się w naszych głowach dobrem naszym indywidualnym o które dbać powinniśmy jak o swoje...

REKLAMA

# yomek

09.07.2015 10:54

17 tysięcy na koty, a w szkołach nie ma pieniędzy na dodatkowe zajęcia dla dzieci, obiady itp! Rozumiem, że na emerytury pomysłodawców za 10-15 lat będą pracowały koty?! Koniec świata...

# cdn

09.07.2015 11:08

a dla mnie plaza jest tam gdzie postawie lezak w ciszy i zieleni z dala od szumu Mostu MCS i pijanych z piwa plazowiczow nie potrzeba mi zasikanego piasku przez psiarzy a później na tym piasku bawia się dzieci. Niech się w tym piasku bawi p; Korowaj/ on jest jeszcze radnym/

# Grunt

09.07.2015 12:26

Ludzie głosują na plaże, bo plażowanie w Warszawie stało się modne, tylko czemu co rok mają iść na to moje pieniądze? Plaża na Tarchominie nigdy nie będzie tak wyglądać jak ta przy Stadionie, chyba, że przez następne 20 lat co rok będzie wygrywać projekt "Tak dla plaży na Tarchominie". Ludzie ogarnijcie się w końcu i głosujcie na projekty, które pozwolą rozwinąć się naszej dzielnicy a nie na domki dla kotów i melanżownie nad wisłą.

REKLAMA

 matt

09.07.2015 14:24

#yomek napisał(a) 09.07.2015 10:54
17 tysięcy na koty, a w szkołach nie ma pieniędzy na dodatkowe zajęcia dla dzieci, obiady itp! Rozumiem, że na emerytury pomysłodawców za 10-15 lat będą pracowały koty?! Koniec świata...
Zwierzęta są częścią ekosystemu. I tyle.
Mnie zastanawia jedno- jakim cudem przeszedł projekt: Bezpłatne zajęcia pozalekcyjne z inteligencji finansowej dla dzieci ze szkół podstawowych - Tarchomin, Nowodwory, Piekiełko - to jest dostępne dla wszystkich mieszkańców, czy tylko dla dzieci? Ciekawe kto i ile na tym zarobi... Jest wiele ciekawszych i twórczych zajęć pozalekcyjnych...

# Hubercik Biskupski

09.07.2015 14:45

"Zwierzęta są częścią ekosystemu. I tyle.
Mnie zastanawia jedno- jakim cudem przeszedł projekt: Bezpłatne zajęcia pozalekcyjne z inteligencji finansowej dla dzieci ze szkół podstawowych - Tarchomin, Nowodwory, Piekiełko - to jest dostępne dla wszystkich mieszkańców, czy tylko dla dzieci? Ciekawe kto i ile na tym zarobi... Jest wiele ciekawszych i twórczych zajęć pozalekcyjnych..."
JUż uczą dzieci jak by dobrym handlowcem w korpo na Służewcu by spłacać kredyty za tekturowe domy na Biedałęce.

# Loliti

09.07.2015 15:41

#Marta ze sklepu napisał(a) 09.07.2015 10:37
Ile tutaj nienawiści... :( Panie Marcinie współczuje, zamiast się cieszyć, że udało coś się zrobić dla mieszkańców, to takie kalumnie się tu wypowiada, współczuję Panu i życzę dużo wytrwałości. Niech Pan robi to co do tej pory, mieszkańcy to widzą i doceniają. Czego najlepszym obrazem jest Pana wynik w tym głosowaniu i minionych wyborach. Gratuluję zwycięzca i jesteśmy z Panem! :)

Marcin Korowaj rob swoje i nie oglądaj sie na zazdrośników. Jestesmy z Tobą.

REKLAMA

# tomek

09.07.2015 16:01

jacy radni takie ;projekty w przyszym roku pewnie będzie projekt wytyczenie pasa dla furmanek / pewnie zgłosi radny Korowaj

# MarM

10.07.2015 15:33

#drugastrona napisał(a) 08.07.2015 22:56
Niestety, prawie żaden z moich faworytów nie przeszedł, przez strasznie drogi skatepark. Szkoda, że będziemy znów wrzucać pieniądze w błoto na odbudowę plaży. I tak co roku, bo przecież ktoś znowu wszystko zniszczy. Studnia bez dna. Żałuję, że nie zakwalifikował się chodnik wzdłuż Ćmielowskiej.

Również bardzo liczyłem na ten chodnik. Może następnym razem...

# Mo.

13.07.2015 13:38

Gratuluje zwycięskim projektom, były to rownież moje typy. Teraz należy te środki dobrze zainwestować.
Mimo wszystko bardzo proszę - następna niech bedzie Aluzyjna i jej tereny.

# arti

15.07.2015 05:56

Na szczęście mają wprowadzić głosowanie indywidualne - skończą się zbiórki podpisów przez osoby trzecie. Takżę radnych, parafie czy spółdzielnie-z którymi projekty zgłoszone przez przeciętnego obywatel nie mają szans. I dobrze system jest młody, ale jak to w Polsce- zaczęłą go pobierać patologia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe