REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# SONNY

05.11.2018 14:53

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy. Takie rozwiązania powinny być wprowadzone już dawno temu jeśli chcemy, żeby ludzie przesiedli się z samochodów do komunikacji miejskiej. Dotychczas władze Warszawy tylko mówiły o uprzywilejowaniu tramwaju, a tymczasem nigdzie to nie zostało wprowadzone.

# lideksynubeka

05.11.2018 16:57

Dla nieskomplikowanej kobiety,jaką jest Bufetowa to było zbyt skomplikowane rozwiązanie. No,ale elektorat PO nie za to ją rozlicza w wyborach,ale rozlicza się w nich ze swoich małomiasteczkowych kompleksów.
Sprawa była obiecywana już w kampanii samorządowej 2006

# Postęp

05.11.2018 19:49

Oj tam, oj tam. Przecież wyborcy Czaskoskiego z utęskiniem oczekują na odbudowę tęczy-sręczy. Na co komu jakaś zielona fala...

REKLAMA

# WyborcaPiS

06.11.2018 04:47

Mam gdzieś tramwaje, dla mnie ważne jest aby godnie upamiętnić katastrofę smoleńska, jest tyle miejsca przed Ratuszem Bemowskim, można byłoby wybudować jakiś monumentalny pomnik Lecha Kaczyńskiego. Inna sprawa dlaczego tylko przed pałacem mogą być rocznice ? Jestem pewien, ze wielu ludzi przychodziłoby co miesiąc pod Ratusz gdyby ktoś tylko chciał postawic drewniany krzyż przed głównym wejściem. Niestety Bemowo jest za mało PiS-owe, tylko Praga nam została, tam żyją ludzie honorowi, wielodzietni, którzy dobrze wiedza ze nie tylko praca się liczy ale również płodzenie i wychowywanie dzieci.

# zjelonek

09.11.2018 13:39

#WyborcaPiS napisał(a) 06.11.2018 04:47
Mam gdzieś tramwaje, dla mnie ważne jest aby godnie upamiętnić katastrofę smoleńska, jest tyle miejsca przed Ratuszem Bemowskim, można byłoby wybudować jakiś monumentalny pomnik Lecha Kaczyńskiego. Inna sprawa dlaczego tylko przed pałacem mogą być rocznice ? Jestem pewien, ze wielu ludzi przychodziłoby co miesiąc pod Ratusz gdyby ktoś tylko chciał postawic drewniany krzyż przed głównym wejściem. Niestety Bemowo jest za mało PiS-owe, tylko Praga nam została, tam żyją ludzie honorowi, wielodzietni, którzy dobrze wiedza ze nie tylko praca się liczy ale również płodzenie i wychowywanie dzieci.
Tak to jest jak na wizytę u psychiatry miesiącami się czeka...

# no nie mogiem

10.11.2018 13:55

#zjelonek napisał(a) 09.11.2018 13:39
Tak to jest jak na wizytę u psychiatry miesiącami się czeka...
żeby dać się nabrać na taki trolling to trzeba chyba było nie widzieć internetu przez ostatnie 20 lat

REKLAMA

# zjelonek

13.11.2018 13:12

#no nie mogiem napisał(a) 10.11.2018 13:55

żeby dać się nabrać na taki trolling to trzeba chyba było nie widzieć internetu przez ostatnie 20 lat
Trolling też się leczy.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA