REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Kaziu

16.10.2015 23:56

No takim lalkom to bym się nawet dał zlać ...

# Piotr Jan

18.10.2015 00:59

Świetnie dziewczyny z BJK. Widać, ze Wam się chce i działacie nie patrząc na opcje polityczne, dla mieszkańców, głównie mieszkanek. Tak jak to powinni robić samorządowcy. Z DALA OD POLITYKI. Brawo. Byle tak dalej. To juz kolejna inicjatywa w tym roku i mysle ze nie ostatnia.

# Aga 12

19.10.2015 11:37

Skompromitowana incjatywa gdyz jest w nią zaangażowany burmistrz uzurpator i przewodniczaca co nie zwołuje sesji bo sie boje ze bedzie odwołana... Nie przyjdę na to!

REKLAMA

# Tadzika

19.10.2015 11:38

#Aga 12 napisał(a) 19.10.2015 11:37
Skompromitowana incjatywa gdyz jest w nią zaangażowany burmistrz uzurpator i przewodniczaca co nie zwołuje sesji bo sie boje ze bedzie odwołana... Nie przyjdę na to!

Masz racje trzeba ich bojkotować bo łamią demokracje!!!

# Magda z psem

19.10.2015 11:41

Cała ta Bialoleka jest kobieta to partyjne kobiety z PO, ktore tak sie promują! Kłamstwo zdemaskowane! Nie dziękuje! 25 października was odstawimy na śmietnik historii!

# marlena

19.10.2015 14:18

i co z tego, że z PO? byłam kilka razy na zajęciach i nigdy nie było nawet wzmianki na temat polityki. Dajcie dziewczynom spokój! robią dużo dobrego dla kobiet z dzielnicy. a 25 wybierajcie jak chcecie, nic nam do tego!

REKLAMA

# Jowita S

19.10.2015 14:54

dokładnie, popieram Marlenę, ja też byłam na dwóch eventach Białołęka jest kobietą i ani razu nie słyszałam, żeby te dziewczyny opowiadały, że są z PO, czy agitowały do głosowania na tą partię. Robią wiele dobrego dla mieszkanek naszej dzielnicy i spróbujmy to docenić. Brawo dziewczyny.

# Paula

19.10.2015 15:04

gdzie się promują? promują zapisy i same zajęcia. nie widzę żadnych nazwisk, lansu, chwalenia samych siebie! Co z tego, że są w jakiejś partii skoro regularnie działają na rzecz mieszkanek?! Ludzie, popadacie w jakąś chorą paranoję... ja przyjdę! zapisałam się z koleżankami na 27!

# Kaziu

19.10.2015 23:28

Ojej ,ojej - chyba jakiś regionalny organ FEMINIZMU SIĘ ODEZWAŁ.
Dziewczyny przecież chodzi o wasze bezpieczeństwo a nie znowu ta piep... politykę.
To nie ten temat ...
Ja też się przebiorę za kobietę i chętnie sobie poćwiczę z dziewczynami.

REKLAMA

# JOLA M

20.10.2015 12:31

BRAWO DZIEWCZYNY, CHCIAŁAM SIĘ ZAPISAĆ, ALE JUŻ NIE MA MIEJSC. A WIDZĘ, ŻE ROZSZERZYŁYŚCIE OFERTĘ NA DWA DNI. ALEŻ ZAINTERESOWANIE. MUSZE BYĆ CZUJNA PRZED NASTĘPNYMI EVENTAMI :) POZDRAWIAM

# kaśka

20.10.2015 12:34

ja się nie załapałam tym razem :( napisałam do organizatorów, żeby powtórzyli edycję zajęć z samoobrony dla kobiet, bo są nam potrzebne! i dostępne dla wszystkich, bo bezpłatne!

# Dorota B

21.10.2015 11:34

Już nie mogę się doczekac spotkania. Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania tych dziewczyn. Pozdrawiam

REKLAMA

# Magdusia

23.10.2015 12:42

Bardzo się cieszę, że juz niedługo spotkanie organizowane przez super dziewczyny z Białołeki. Do zobaczenia :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA