REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

08.03.2013 21:33 #chybaty
No i może w końcu ktoś z innego podwórka zrobi tu porzadek. Wcale się nie dziwię, że Poczesny kręci nosem.. Woli kolegę z podwórka, niż osobę która tchnie nowe życie w dzielnicę.
W ogóle to wygląda na próby zatarcia zniechęcenia do władz na Targówku. Myślą, że jak wsadzą kogoś nowego na rok przed wyborami to ludzie zapomną o tym co było wcześniej. Oby nie zapomnieli.
09.03.2013 01:05 #zębaty
Mencina to zupełna porażka. Skompromitował się na Ursynowie i w wielu innych sytuacjach, a teraz cała banda z otoczenia HGW próbuje go a przekór radnym z PO wciskać go przy każdej zmianie władz w dzielnicach. Burmistrzem powinien być ktoś młody z Targówka i to nie koniecznie z PO.
09.03.2013 07:51 #POdatnik
Zero dyskusji o kwalifikacjach,umiejętnościach i dokonaniach kandydata tylko kwestia rozgrywek frakcyjnych!!!Cała Warszawa pod rządami HGW...;-)
09.03.2013 08:41 #janka lanka
ważne żeby był z PO a czy jest czysty, mądry i kompetentny -oczywiście bo z PO czysta kpina ,nawet za komuny, nie było takiej bezczelności w dobieraniu i działaniu wodzów!!!
09.03.2013 10:01 #KaKa
jeśli nie p. Mencina, to może ja ? znam Targówek, jestem mądry, nie należę do żadnej partii, umiem rządzić i zarządzać, niby do PO mógłbym się zapisać, ale nie chcę, zaakceptuję minimalne wynagrodzenie, będę pracował nawet i 20 godzin dziennie, reszta do ustalenia ...
REKLAMA
10.03.2013 09:26 #Anna Sz. Mokotów
Witaj #Kaka, bardzo podoba mi się twój pomysł! Popieram Cię !!!!!!!!!!!!!!!!
11.03.2013 05:22 #GKP
Kaka Ty już pokazałeś co potrafisz w GKP, więc daruj swoje wypowiedzi nam wszystkim... i zajmij się np. graniem w szachy...
11.03.2013 05:26 #KaKa
Witam Panią Annę Sz. z dzielnicy Mokotów !
(ja urodziłem się na Mokotowie)
Dziękuję za udzielone mi POparcie.
(każdy głos się liczy)
Wychowałem się na Pradze Północ.
(nowy trójkąt bermudzki: Stalowa, Konopacka, Wileńska)
Rozwój dziejowy spowodował, że stałem się mieszkańcem Targówka.
(tutaj ma siedzibę Gminny Klub Piłkarski "TARGÓWEK")
A teraz, to mam WSZYSTKO gdzieś ...
(na Burmistrza i tak mnie nie wybiorą)
POzdrawiam
KaKa
11.03.2013 05:28 #KaKa
a teraz do #GKP
przedstawisz się ?
602 520 914
ja się przedstawię
11.03.2013 08:19 #Mariusz
Już mieliśmy przez 4 lata burmistrza, który o Targowku wiedział tyle, że z babcią przyjeżdżał na cmentarz. Pan Romuald Gronkiewicz nie zapisał sie dobrze w historii dzielnicy, wiec chyba lepiej nie powtarzac tego samego bledu
REKLAMA
11.03.2013 08:55 #KaKa
Sz.P. Forumowicze - informuję:
#GKP nie przedstawił się, a minęło ponad 3 godziny,
(pewnie internet ukradli)
ja osobiście, wolę jawnych WROGÓW, niż fałszywych PRZYJACIÓŁ !
(#GKP wie, że szachy to KRÓLewska gra)
anonimowość to broń ludzi malutkich ...
(są rozpoznawalni i my wiemy, kim ONI są [czytaj: mały wzrost])
pomówienie, brzydki wpis lub komentarz, może wiele zaszkodzić,
(ale wartościowym człowiekiem, należy się rodzić)
czemu dawni Rycerze, przed bojem o życie, podnosili przyłbicę ?
(bo NIKT nie chce być ANONIMOWY !)
w GKP Targówek są dwie, trzy osoby, które cenię i podziwiam,
(zakładam, że #GKP jest w tej grupie)
{ŻART !!!}
/ KaKa
11.03.2013 12:14 #jarek1980
Pamiętacie skecz Kabaretu Pod Egidą o grze w szachy? Można tylko powstawiać nazwiska warszawskich burmistrzów i aktualny w 100%.
11.03.2013 12:26 #KaKa
Pamiętamy Panie Jarku !
Piotr F. mistrzem jest, i będzie ...
Ja atakuję jako KRÓL -> mam najmniejszą z możliwych możliwość wykonania ruchu (posunięcia)
SZACHY TO królEWSKA GRA
a kto WYgra ?
no pewnie nie JA ...
12.03.2013 10:13 #666
szczeniak Mencina szuka ekstra stołka to poleciał do HGW n nóż mu rzuci jakąś kość. Szkoda, że doświadczeni samorządzowcy są zasptępowani przez polityczne aparatczyki. Pozostaje czekać do wyborów i lliczyć że Pisowska miotła zamiecie ten platformowy burdel.
12.03.2013 11:29 #abcdefghijklmnoprs
Był Kręcina będzie Mencina.
REKLAMA
12.03.2013 20:12 #Zaciszanin
T. Menciny nie znam, ale ciesze sie, że nie bedzie Zawistowskiego, bo te 6 lat jego władzy na Targówku to kompletna porażka plus wcześniejsze 4 Gronkiewicza i mamy już dekadę w plecy. Może młody burmistrz wniesie trochę świeżości, liczę na to
16.03.2013 23:09 #Ktos
Czy burmistrzem musi być tylko ktoś partyjny, może lepiej aby był ,mądry , zdecydowany ,dynamiczny, wykształcony, bez koneksji kolesiowskich znajacy Targówek i chcący pracować aby dac przykład nygusom urzednikom ,u nich widomosci z pokoju do pokoju idą miesiącami bywa ,ze latami a niekiedy nigdy. Być moze brak im komputerów ,poza brakiem ochoty do zwyklej obowiazkowej pracy urzedniczej.

1368/1579 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi stolarskie
 Szukam pana w celu spotkan najlepiej na juz ! Samotna 27lat nick anastazja2020 w serwisie https://mysweetboobs.pl Tylko zdecydowani i +21lat nie szukam młodszych

Lokal użytkowy sprzedam
 Pilna oferta pożyczki bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 EUR. Chcesz uzyskać kredyt na projekt zmiany samochodu lub wybudować dom, oferuję szansę na specjalne kredyty według oprocentowania 2%. Kontakt mailowy: rosedupenn@gmail.com

1-pokojowe sprzedam
 Oferty pozyczki pomiedzy poszczególnymi 3% Witam, kredyty konsumpcyjne Proponuje wystapic zarówno ofiarom min kredyt rewolwingowy pozyczek 10.000 Zl do 900.000 Zl. zaufanie Odnawialne oferty kwota pieniedzy do wykorzystania w calosci lub w czesci, ze splaty kredytu. pozyczki osobiste Zl 5000 Zl +350.000-sza Prywatne pozyczki jest kredyt konsumencki. to na finansowanie ich projektów. Rozwiazanie wykup kredytowych. servicefinance83@gmail.com

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 pilnie szukam pana w celu spotkan najlepiej na juz ! Samotna 27lat nick anastazja2020 w serwisie https://mysweetboobs.pl Tylko +21lat nie szukam młodszych

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%