REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Michal

08.12.2014 18:41

Tak POkemony...
Załatwiliście dzielnicę na dobre, oddając władzę w łapska tego karierowicza... Może wkrótce otrzeźwiejecie, w oparach smrodu z Radiowa.

# lideksynubeka

08.12.2014 19:00

a dobrze tak kmiotom z Bielan.Dopóki nie zaczną łączyć przyczyny ze skutkiem,czyli głosowania na PO ze smrodem z Radiowa-musi wam śmierdzieć!
W sumie,ponieważ PO to wiejski obciach,a jej elektorat to przyjezdne zakompleksione wsióry ze śmierdzących wioch,to mają jak w domu....

# RitaA

08.12.2014 19:29

nie lubię prawników :(
Wczoraj Ursynów, dziś Bielany, jutro Białołęka albo inne Lemingowo.
Jestem taki świetny że wszędzie mnie POtrzebują!
A mnie się marzy społecznik na stanowisku burmistrza, ktoś obeznany z dzielnicą i dla kogo Bielany będą ważniejsze niż dyrektywy partyjne i centralne sterowanie.
Pozdrawiam

REKLAMA

# ZADOWOLONY

08.12.2014 21:27

BARDZO DOBRY KANDYDAT!!!!

# Suda

08.12.2014 21:31

jednym słowem szkoda gadać

# R17

08.12.2014 21:43

Żenujące. Niegospodarny to raz a dwa nie znoszę spadochroniarzy. Jedna, druga a teraz zna się na trzeciej dzielnicy. Szkoda pisać. Mam nadzieje, że takie miernoty jednak nie wygrają. Ale pewnie bedzie inaczej.

REKLAMA

# antypietruczuk

08.12.2014 22:09

następny karierowicz
Mencina i Pietruczuk wypad z baru grabić liście !

# Chris

08.12.2014 22:27

LSD z Pieruczukiem na czele będą buty lizać każdemu by utrzymać się przy władzy, bo im tylko dzielnia została. Wygrana PO na Bielanach skutkować będzie dalszą degrengoladą. Z drugiej strony ten PIS to też jakieś dziady, rodzinne grupy, dziewczynki znane jako aniołki prezesa - niezdolni do konstruktywnych działań

# poszukiwacz

09.12.2014 08:17

#Chris, nie zgodzę się z Tobą. Burmistrz Pietruczuk jest jednym z bardziej lubianych i pracowitych polityków u nas na dzielnicy. Chyba jest też dosyć skuteczny, skoro jest w stanie jako jedyny utrzymać się we władzach dzielnicy od 8 lat. Oby ta skuteczność w końcu przełożyła się też na pozostałych członków zarządu dzielnicy, wtedy Bielany w końcu wrócą na należne im miejsce w czołówce najlepiej rozwijających się dzielnic Warszawy.

REKLAMA

# Kaza

09.12.2014 10:19

Czy Ilona Soja-Kozłowska złoży mandat radnej? Czy to informacja wyssana z palca?

# P.K.

09.12.2014 10:21

Zamiast przejrzystego konkursu opartego na kompetencjach - karuzela stołków i ciepłych posad się kręci. Tzw. samorządność.

# jotzet

09.12.2014 10:46

Z jednej strony to doskonała wiadomość, bo to jedyny sposób aby ci frajerzy z Bielan głosujący na tych POpaprańców i resortowe komunistyczne dzieci dostali solidnie po tyłku , może zmądrzeją. Może, bo głowach tych głupców w miejscu gdzie powinien być mózg jest siano.
Z drugiej strony to tragiczna wiadomość dla normalnie myślących bielańczyków bo różne kręciny, męciny, pietrusińskie, pietruczuki itp. tylko utrwalą a raczej pogłębią degradację dzielnicy we wszystkich dziedzinach i o zgrozo jeszcze będziemy wspominać z rozrzewniniem np. "zapach diora" z Radiowa lub "sprawnie i szybko" budowany kolektor w Marymonckiej, że o czynszach, szkołach i służbie zdrowia nie wspomnę itd. itp.

REKLAMA

# mieszkaniec_marymont

09.12.2014 11:02

skoro PO to rozumiem, że jasna jest już koalicja Pani z Czystego Radiowa i Pani Czarneckiej z PO? Czy obie Panie wiedzą jak bardzo zawiodły tym swój elektorat?

# aguska

09.12.2014 11:33

#poszukiwacz napisał(a) 09.12.2014 08:17
#Chris, nie zgodzę się z Tobą. Burmistrz Pietruczuk jest jednym z bardziej lubianych i pracowitych polityków u nas na dzielnicy. Chyba jest też dosyć skuteczny, skoro jest w stanie jako jedyny utrzymać się we władzach dzielnicy od 8 lat.

Ale się uśmiałam :] Widzę tylko dwie możliwości kto mógłby napisać takie bzdury: albo jakiś "pracownik" tego Pietruczuka albo on sam. W pierwszym przypadku w tekście zabrakło moim zdaniem czegoś w rodzaju "mój szefuncio jest najlepszy na świecie", a w tym drugim czasowników w prawidłowej odmianie. Może to dla niepoznaki? A tak na poważnie (bo równie dobrze mógł to napisać mało świadomy wyborca, a ja w końcu nie jestem wróżką ;]): nie trzeba być ekspertem od Bielańskich spraw, ani też zbytnio zaangażowanym mieszkańcem, aby wiedzieć, że pan Pietruczuk przyspawany jest do stołka od 8 lat nie dlatego że jest takim ekstra specem od samorządu, ale dlatego że razem z PO buduje lokalną koalicję. Choćby był nawet najgorszym burmistrzem w całej Polsce, Platforma i tak będzie go tolerować bo w przeciwnym wypadku przestanie rządzić w ogóle. I według mnie to jest sedno całego problemu. A to że pan Pietruczuk przy okazji swoich rządów umie robić dużo zamieszania wokół swojej osoby, tak jak np. z całą tą aferą na Radiowie kiedy to najpierw całymi latami nic nie widział i nic nie słyszał w temacie rozbudowy kompostowni, aż tu nagle na rok przed wyborami "poczuł" bolączki mieszkańców i stał się ich obrońcą oraz wyzwolicielem, to tylko jego "zysk". Widać ludzie w dalszym ciągu są naiwni jak dzieci. Co do natomiast kwestii nominacji z artykułu: tak naprawdę nie ma znaczenia kto tutaj przyjdzie, bo PO wygrała wybory w Warszawie i razem z SLD dalej będzie tworzyć koalicję na Bielanach więc dlaczego coś miałoby się zmienić? PIS to według mnie wieczna opozycja, a ruchy miejskie w ogóle się na Bielanach nie dostały.

# Mieszkaniec Bielan

09.12.2014 16:53

Znowu Burmistrz z kapelusza Pani Prezydent . Mieszkańcy Bielan na Tego Pana niegłosowali

REKLAMA

# Miasto Jest Platformy

09.12.2014 17:16

#Mieszkaniec Bielan napisał(a) 09.12.2014 16:53
Znowu Burmistrz z kapelusza Pani Prezydent . Mieszkańcy Bielan na Tego Pana niegłosowali

Ale głosowali na PO, chociaż dobrze wiedzieli, że PO przyśle spadochrona, jak poprzednio

# ujek

09.12.2014 20:22

Oj tak szkoda gadać kolejny cudak z peło.

# Bartosz

11.12.2014 10:10

Nie przedawnił się żart z przed czterech lat:
Wsiada Burmistrz do taksówki.
T- Dokąd jedziemy?
B- Nie wiem, wszędzie mnie potrzebują
Tyle w kwestii komentarza,
Jednak trzeba powiedzieć, że z karuzeli jaką Platforma zapewnia wyborcom raz na 4 lata, na Bielany wyskoczył dobry samorządowiec, Powodzenia Panie Tomaszu

REKLAMA

# Sada pro

11.12.2014 10:13

#Bartosz napisał(a) 11.12.2014 10:10
Nie przedawnił się żart z przed czterech lat:
Wsiada Burmistrz do taksówki.
T- Dokąd jedziemy?
B- Nie wiem, wszędzie mnie potrzebują
Tyle w kwestii komentarza,
Jednak trzeba powiedzieć, że z karuzeli jaką Platforma zapewnia wyborcom raz na 4 lata, na Bielany wyskoczył dobry samorządowiec, Powodzenia Panie Tomaszu

A czym ten dobry samorządowiec wykazał sie do tej pory, bo poza krótkim epizodem na Ursynowie zakończonym dymisją jakoś nie słyszałam o jego osiągnięciach?

# Bartosz

11.12.2014 10:39

do Sada pro
Był wieloletnim radnym na Ursynowie, gdzie bez wątpienia ciężko pracował. Epizod na Ursynowie był krótki z powodu obciążających go wówczas zarzutów. Ostatnio oczyścił swoje dobre imię i nie chce powiedzieć , że mu się coś należało, ale wrócił. Uważam, że to dobry kandydat bo działał wiele lat w różnych strukturach. Dodatkowo zwracam uwagę, że w porównaniu do rozmaitych kandydatów z kapelusza Platformy wypada dość dobrze.
Jednocześnie zwracam uwagę, że irytują mnie działania Platformy polegające na zmianie zarządów które de facto doprowadziły do dobrych wyników wyborczych i wycięcie wszystkich członków zarządu jest krokiem wstecz bo nie będzie nikogo kto był tu 4 lata i zdążył się wdrożyć w problemy Dzielnicy.

# Śnieżynka

11.12.2014 14:06

Bardzo proszę redakcję o doprecyzowanie tytułu i nie wpuszczanie internautów "w maliny". W tytule brzmi, że będzie burmistrzem. Natomiast w pierwszym akapicie materiału, że jest kandydatem. To zasadnicza różnica. Logika i rzetelność dziennikarska się kłania, a nie tabloidowe pisanie w stylu trzech największych "krajowych" portali. Wyższego poziomu informacji życzę.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break