REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Terapia dla par Warszawa

# renata

12.06.2019 22:20

Czy terapia dla par to jedyna metoda na uratowanie związku?
Jestem w małżeństwie 10 lat mamy z mężem 3 małych dzieci. od jakiegoś czasu nie dogadujemy się, bardzo często się kłócimy, wcześniej tan nie było. Mąż 3 lata temu mnie zdradził wybaczyłam mu gdyż kocham go i nie chciałam się z nim rozstawać. Wydaje mi się że własnie ta zdrada jeszcze nie do końca wyszła z naszego związku jakoś nie potrafimy sobie zaufać po tym wydarzeniu. Myślałam nad jakąś pomocą ze zewnątrz o jakiejś trapi tylko czy warto? czy to pomoże?

# julka111

13.06.2019 18:19

To może spróbuj udać się właśnie na jakąś terapię małżeńską z tego co słyszałam to https://www.kochamzabardzo.pl/ posiada naprawdę bardzo dobre opinie wśród osób.

# alina12

26.06.2019 11:11

Również na terenie Warszawy to polecam ośrodek terapeutyczny kochamzabardzo. Posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie udało im się już pomóc wielu parom także wam również pomogą na tyle na ile będą w stanie pomóc.

REKLAMA

# krzysztof43

26.06.2019 11:16

U nas również była bardzo podobna sytuacja. Jestem z zoną już od 20 lat w związku małżeńskim jednak tak jak każde małżeństwo przechodzimy kryzysy. W zeszłym roku doszło aż do tego że się razstaliśmy za namową znajomych udaliśmy się do ośrodka kochamzabardzo udało nam się uratować małżeństwo.

# renata

26.06.2019 13:35

Dzięki za odpowiedzi, Też właśnie bardzo dużo osób polecało mi ten ośrodek kochamzabardzo. Dzwoniłam już do nich i jestem wstępnie umówiona na wizytę, mam nadzieję że uda mi sie również męża przekonać do wizyty

# mag61

17.02.2021 09:49

od siebie polecam www.psychoterapia-rzeszow.com.pl

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break